Şimdi Ara

Sigarayı bırakan arkadaşlardan yardım istiyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
18.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 4 yıldır sigara içiyorum ve son 1 senedir bırakmak için uğraşıyordum. Bu son zamlardan sonra iyice canıma tak etti ve 1 ocakdan beri hiç içmedim bırakırım illa diye. Fakat 5-6 gün olmasına rağmen hala canım sigara istiyor, şimdiye kadar çokdan bırakmam gerekmez miydi? bi şekilde sigaradan nefret etmem lazım ama nasıl Bide bu sabah tv de viceroy' umunda yine 3.5 olduğunu duydum sırf bu 6 günlük emek için içmiyorum ama daha fazla dayanacağımı sanmıyorum

Ne zaman ''artık canım hiç istemiyor bıraktım!'' diyebilirim yada nasıl sigaradan nefret edecek duruma gelebilirm ( kül tablası kokluyorum ama canım daha çok istiyor ) yardım edin lütfen..

• Sigaranın verdiği zararlara dair biraz video bulup izleyebilirseniz belki yardımcı olur.Birde aylık ve yıllık ne kadar para yatırdığınızı hesaplayın.Üzerinize sinen sigara kokusunun toplum içerisinde nasıl bir etki yarattığını düşünün yada yeni sigara içmiş bir bayan ile öpüştüğünüzü düşünün.Pekte iç açıcı örnekler değiller.Umarım bırakmanızda payım olur.
  • 0216 445 59 99

Bu numarayı arıyorsun 1 seans yani 1 saatlik süre karşılığında ağrısız sızısız baş ağrısı olmadan sana sigarayı bıraktırıyorlar yaklaşık seans ücreti 100-150 arasında ben 450 verip 5 seans yaptım alkol ve sigarayı komple bıraktım. 4 seans alkol 5. ve son seans da sigara içindi toplamda tüm seanslar 5 saat sürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasancemal

Sigaranın verdiği zararlara dair biraz video bulup izleyebilirseniz belki yardımcı olur.Birde aylık ve yıllık ne kadar para yatırdığınızı hesaplayın.Üzerinize sinen sigara kokusunun toplum içerisinde nasıl bir etki yarattığını düşünün yada yeni sigara içmiş bir bayan ile öpüştüğünüzü düşünün.Pekte iç açıcı örnekler değiller.Umarım bırakmanızda payım olur.

Nedense sigaranın verdiği zararlar pek ilgimi çekmiyor ne kadar doğru olsada. Eğer sigarayı bırakırsam ayda min. 130m cebime kalıcak resmen bir burs daha bağlanacak. Ayrıca o sigara içmiş bayan mevzunda da sonuna kadar katılıyorum. Ama hocam gel gör ki çayı tek başına içmek, yemeklerden sonra sigara içmemek, pc başında (özellikle film-dizi izlerken) boş boş durmak o kadar zor geliyor ki anlatamam

Tavsiyeler için çok sağol hocam..

• viceroy 3.5 tlmi bakkala gideyim ben bari
  • hocam hergün nefes egzersizi yap ilk hafta çok önemli sigara içilen ortamlardan uzaklaş canın çeker vucud nikotin isteyeceğinden eczanelerden nikotinli sakız edinebilirsin bu işler için birebir sonrası gelir ztn
  • Çerez filan yiyebilirsin birşeyler seyrederken. Düşüncelerini başka şeyler üzerine yoğunlaştır. Sonuçta kesin bir iradeye sahip olmadan başarılı olmak zor olacaktır.
  • Bende sigarayı bırakalı yaklaşık 1 sene oluyor ve hala arada aklıma gelip canım istiyor sigarayı (ama içtiğim zamanki gibi değil kesinlikle).. Bu düşünceden kurtulmak imkansız bence. Nedeni ise sigara içmiş kişilerin beyinlerine yer ediyor bu olgu o yüzden bence sigara istememe olgusundan kurtulmak imkansız. Sadece bunu kontrol altına alabiliriz. Benim aklıma geldiği zamanlar sigara senin de ilk mesajında dediğin gibi 6 günlük emeğim boşa gitmesin diyorum (tabi ben 1 senelik emeğim boşa gitmesin diyorum). Böylece kendimi kontrol altına almış oluyorum. Ha bu ilk zamanlarda daha çok olacaktır ama bence 6 gün dayanmışsın ki bu 6 gün bence zor günlerdi. Emin ol bundan sonrası çorap söküğü gibi kolay gelecek kendine biraz daha hakim ol. Aklına gelme sayısı azalacak sigaranın..Son olarak Umarım bu illetten tamamen kurtulursun. Allah yardımcın olsun

• bende 2 gündür içmiyorum biraz hastayım onunda etkisi var canım ne sigara istiyor nede başka birşey.
  • Haklısınız arkadaşlar bu saatten sonra başa dönmek olmaz arşivden 2 film çıkardım bi market yapıp çerez falan alıcam bugünüde evde geçirelim

DEAD-RECKONING saol hocam yazdıklarının çok faydası oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi `Shadow -- 7 Ocak 2010; 12:27:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: `Shadow

Haklısınız arkadaşlar bu saatten sonra başa dönmek olmaz arşivden 2 film çıkardım bi market yapıp çerez falan alıcam bugünüde evde geçirelim

Kardeş sana tavsiye ettiğim yeri ara bence resmen adamın içindeki sigara ve alkol isteğini öldürüyorlar kesin ve net sonuç alıyorsun son seansımdan sonra karşıma çıkan ilk tekeli görünce içimden ıyk dedim. Bu arada ben aralıksız 10 yıl sigara ve 4.5 yıllık alkol tüketicisiydim şimdi içimde sigaraya ve alkola karşı hiç bir şey yok 3 gün oldu canım istemiyor kafam rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: soultrex

quote:

Haklısınız arkadaşlar bu saatten sonra başa dönmek olmaz arşivden 2 film çıkardım bi market yapıp çerez falan alıcam bugünüde evde geçirelim

Kardeş sana tavsiye ettiğim yeri ara bence resmen adamın içindeki sigara ve alkol isteğini öldürüyorlar kesin ve net sonuç alıyorsun son seansımdan sonra karşıma çıkan ilk tekeli görünce içimden ıyk dedim. Bu arada ben aralıksız 10 yıl sigara ve 4.5 yıllık alkol tüketicisiydim şimdi içimde sigaraya ve alkola karşı hiç bir şey yok 3 gün oldu canım istemiyor kafam rahat

Ya aslında söylediklerin çok mantıklı ama ücretinden dolayı senin tavsiyeni 2. plana attım eğer 2-3 gün sonrada hala bu durumda olursam o zaman tekrar düşünücem numarayı aldım saol

• BÖLE OYUNLARA GELİP YENİDEN BAŞLAMAK GİBİ APTALLIK YAPMAYIN BEN BIRAKALI 2.5 AY OLDU ARADA İSTİYO AMA 2-3 DK SONRA GİDİYOR İLK GÜNLER ZORLUK ÇEKTİM SONRA ALIŞTIM BENDE İLERDE HİÇ BIRAKAMAN 4 YIL YİNE AZ Bİ ZAMAN BENDE 6 YIL İÇMİŞTİM ŞİMDİ BIRAKMIŞKEN GİDİP ALMA SAFLIK YAPMA
  • quote:

umarım olur
  • 2 ay 1 gün oldu bırakalı halen burnumda tütüyo biri içse mis gibi kokuyo dayanamayacağım heralde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.