- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Telekomun yeni dagitigi Huawei HG521 1port+Wireless Adsl modemden mennunmusunuz
Bu konudaki kullanicilar:

40
Cevap
29635
Tıklama
Sayfa: [1]
Giris

8 Mesaj
5 Ocak 2010; 18:00:34 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaslar ttnet Huawei HG521 1port+Wireless Adsl modem dagitmaya basladi kablosuz özeliginden mennunmusunuz kullanmaya baslayan arkadaslarim yorum yazarsaniz sevinirim . Almaya karar vermende yardimci olurmusunuz lütfen..

< Bu mesaj bu kisi tarafindan degistirildi silteks -- 5 Ocak 2010; 18:14:47 >

3083 Mesaj
22 Subat 2010; 22:18:38 

Ben aldim Wireless N 300 Mbps destekliyor süper bisey bence tercih edin Huawei zaten dünyada kendini kanitlamis bir firmadir.

4 Mesaj
24 Subat 2010; 22:55:17 

Bana da Ttnet Verdi ilkez duyuyorum bu markayi hatta orda baska modem istedim airties veyada pikatel marka elimizde sadece bu marka var diyince çamura yattim böle antensiz modemmi olur diye ciddin kurdugumda hosuma gitti...

6 Mesaj
24 Subat 2010; 23:37:30 

iyi aksamlar ben de bugün aldim bu modemi ama cep telefonundan öbür odada baglanmaya çalisinca görmüyor. Fakat ayni odada görüyor. Müsteri hizmetlerini aradim kanal ayarlari yaptirdi ama degisen bir sey olmadi cep telefonu da LG GM735 bu telekomun verdigi telefon. Yardimci olursaniz sevinirim. Saygilar...

3083 Mesaj
25 Subat 2010; 1:36:16 

Bu modem diger uyduruk modemlerdne çok daha kaliteli,
En önemli özelligi Wireless N draft 2.0 ile 300 Mbps veri aktarmasi
Ayrica wireless'i test etttim Latency degeri çok düsük nerdeyse kablo ile baglamissiniz gibi, Kablosuz olarak lan game yapacaklar için birebir uygundur buda Wireless N 'in avantaji!!
Bende ilk gördügümde bu ne ya plastik uyduruk bisey zannettim ama kurduktan sonra kalite oldugunu gördüm hiç degilse son teknoloji.

2223 Mesaj
10 Mart 2010; 12:59:36 

uyduruk gibi görünsede gerçekten çok kaliteli bi modem ttnet bu konuda paradan kaçmamis önceden verdikleri malum modemlerden baslari çok agrimis olmaliki çitayi biraz daha yükseltme geregi duymuslar

3083 Mesaj
11 Mart 2010; 22:11:22 

quote:

Orijinalden alinti: mendel50

uyduruk gibi görünsede gerçekten çok kaliteli bi modem ttnet bu konuda paradan kaçmamis önceden verdikleri malum modemlerden baslari çok agrimis olmaliki çitayi biraz daha yükseltme geregi duymuslar

Bende ilk gördügümde bu ne ya uyduruk bisey dedim ama sonra hatti baglayinca arayüzüne girince gerçekten içinde minik çiplerden ufak kaliteli bir cihaz yapmislar. Öyle isinma hattan düsmede yok evladiyelik bir cihaz gibi.

24 Mesaj
25 Kasim 2010; 9:56:01 

arkadaslar benmi yanlis görüyorum huawei hakkinda müthis seyler yazmissiniz, 1 yil kullandim ,modem mutfakta duruyor salonda zor baglaniyorum her yolu, bütün ayarlari denedim, üstelik sik sik da kopmalar oluyordu , en sonunnda dayanamadim yeni bir modem satin almak zorunda kaldim, Tp link aldim simdi çok memnunum. yalniz bir soru sormak istiyorum . elimde yedek duran huawei modemi wireles yada acces point olarak kullanma imkanim olabilirmi ? internettv için kullanmayi düsünüyorum.

1 Mesaj
26 Kasim 2010; 11:48:13 

Ben de aksamlari baglanamiyorum bende sikayetciyim. Öbür modemler devreye girince bizimki duruyor. acaba buna çözümünüz varmi ?

2 Mesaj
26 Kasim 2010; 16:54:01 

bu modemin çekim kapasitesinden biraz bahsedebilirmisiniz ? karsilikli iki bina için kullanimi uygun mudur ? tesekkürler

391 Mesaj
7 Subat 2011; 15:53:06 

ben dubleks evimde kullaniyorum altli üstlü hiç bir sorun yaratmiyor. kapsama alana gayet iyi . multiplayer oyun oynamak için bence ideal 5 kisiye kadar sorunsuzca baglanti kurabiliyor. bizzat denedik ( NFS UNDERGROUND 2 :) ).
ben ttnetten almadim disardan 30 liraya aldim. çok memnunum. çok marka modem kullandim hepsinde baglanti kopma sorunu yasadim ancak bu dandik çin malinda ne kopma var nede baska bir sey :D
tavsiye edilir ....

3412 Mesaj
3 Nisan 2011; 13:46:48 

amcamlara ttnetten 2 adet vermisler 3 ayda ikisi de bozuldu sizler çok sansliymissiniz.

575 Mesaj
7 Nisan 2011; 15:30:24 

Huawei büyük bir markadir beyler ayrica Türk Telekomun Fiber Optik sistemlerinde de bu marka kullanilir.Ha Alcatel daha çok kullaniliyo olmasi lazim çünkü özllestirmeden öncede Türk Telekomla ortak projeler yapiyorlardi ve bu devam etti.Ama bahsedilen modem hakkinda bi bilgim yok ayrintili olarak.

773 Mesaj
10 Nisan 2011; 2:49:52 

Ayni modemden dün verdiler bana da 3-5 dk kada bir kopup aninda geri geliyo..msn den düsüyo oyundan dc ediyo buda..neden olabilir acaba.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

357 Mesaj
26 Nisan 2011; 22:50:43 

huawei dünya çapinda bir marka olabilir fakat bu model o kadar kaliteli bi modem degil. Çekim mesafesi çok fazla degil modem odamda salondan girmek istedigimde 2-3 dis çekiyor ve sürekli kopma yasiyorum. Sözün özü ttnetin dagittigi diger modemler daha kaliteli diye düsünüyorum.

2 Mesaj
25 Agustos 2011; 12:27:54 

Bende Huawei Adsl modem kullaniyorum ve hatta sürekli kopmalar oluyor.
Telekom dan gelen yetkililer bina içi hatlardan kaynaklandigini buna da kendilerinin müdehale etmediklerini söyledi. Bunun üzerine bina içi hatti yapan ustayi çagirdim, Telekomdan gelen yetkiliyle birlikte baktilar ve sorunu yine bulamadilar. Çözüm olarak ;
Internet hizini 8mb den 2 mb e düsürdüler (telekomdan yapabiliyorsunuz).Suan kopma olmuyor.
Acaba baska bir adsl cihazi kullanip kopup kopmadigini deneyen varmi? Varsa marka model tavsiyeniz neler.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

5 Mesaj
25 Agustos 2011; 15:52:29 

ben tp-link kullaniyorum gayet iyi çekiyor, fiyatida uygun onu tavsiye ederim.

http://www.hepsiburada....Id=3009801&SKU=BD999565

50 Mesaj
10 Kasim 2011; 21:46:24 

arkadaslar bende 3 ay önce aldim. çekimi yukari -asagi çok iyi. apartmanda denedim 4 kata kadar ayni hizadaki odada çekiyor. ama ayni katta yan dairede az çekiyor . kopmalar oluyor. bu modemde tekrarlayici ayari nasil yapilir bilen varmi.

3 Mesaj
1 Aralik 2011; 7:42:08 

Siz siz olun Huawei modem almayin. Pisman olursunuz.

3305 Mesaj
1 Aralik 2011; 20:17:59 

her yere yazdigimi yine yazacam air-ties alin en azindan türk firmasi

358 Mesaj
2 Aralik 2011; 9:17:58 

Çok berbat bir ürün bozuldu servise gitti geldi 1 gün sonra yine bozuldu....

Astra J 1.4T 140 hp Cosmo + Sunroof

58 Mesaj
12 Aralik 2011; 22:22:21 

çok kötü bir modem. sürekli hiz düsüyor ve diger odalara gidince baglanmiyor bile!

insan, insan olsun önce.

6 Mesaj
13 Aralik 2011; 16:08:27 

Selam arkadaslar

Telekomun veridgi Huawei echolife hg521 modem ile ilgili sorun yasiyorum. Internete girebiliyorum fakat üyelik ile giris yapilan sitelere (facebook,msn,donanim haber vb..) giremiyorum.

baska pc ile de denedim yine girilmiyor.
ttneti aradim sinyalde sorun olmadigini söylediler.
huawei destek hattini aradim modem ayarlarindan güvenlik seviyesini devredisi birakip modemi 5 dakika kapatip açmami söylediler yaptim sorun çözüldü fakat dün tekar ayni sorun karsima çikti. yine güvenlik duvarindan olabilevegini düsündüm fakat güvenlik seviyesi devre disi.
çözüm önerileriniz bekliyorum

464 Mesaj
23 Aralik 2011; 3:31:43 

quote:

Orijinalden alinti: asdass

Ayni modemden dün verdiler bana da 3-5 dk kada bir kopup aninda geri geliyo..msn den düsüyo oyundan dc ediyo buda..neden olabilir acaba.

Ayni sorun bendede var lanet olsun böyle modeme dedirtti. TTnet'i aradigimda modemle alakali bir sorun oldugunu ve bildirim yapmami önerdiler Huawei merkezine.

Msi Z68A-GD80 (G3) (B5) | Intel i5 2500k @ 5.0 Mhz | G.Skill 4GB (2x2GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL6 | Asus Fermi GTX560 Ti DirectCU II 900/1800/4100 | TEAM Xtreem-S1 60 GB SSD | Samsung 1 TB (500 gb x 2 Raid 0) HD502HJ | SteelSeries Siberia V2 HeadSet USB 7.1 | LG M2762D 27" Full HD | Corsair 850w HX (12v 70A) | Corsair Hydro H80 | Logitech x540 5.1 | A4 Tech X7-G800MU | A4 Tech X7 XL-750BF | Cooler Master RC 692 6 Adet Vizo Mavi Fan

68 Mesaj
24 Aralik 2011; 14:25:32 

en tecrubeli olarak ben varim kac yildir kullaniyorum Her modemi kullandim airties flan ama Huawei gibi bi dandik modem görmedim bence baska bir modem alin

68 Mesaj
24 Aralik 2011; 14:28:10 

bu arada cengizdeniz ayni sorun bendede oldu huawei kullanirken hep düsürüyolardi bana 6.7 Mb fazlasi gelmiyodu Airties Taktim yeni modem simdi 7.5 7.7 bu ara geliyor hic kopmada yasamadim suana kadar

695 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Xandrodis
8 Ocak 2012; 13:46:52 

Bir tek ben mi memnunum modemden

Tek kötü yanini antenin içinde olmasi onun disinda hic kopma ve hiz sorunu yasamadim 8 mbps tarifemi sonuna kadar kullaniyorum

1047 Mesaj
23 Ocak 2012; 0:27:48 

Bende gittim orjinal Dirt 3 oyununa 60 lira para saydim eve geldim oyunu multiplayer oynuyacam hata veriyo arastirdim bu tüm huawei hg521lerde geçerliymis eger bunun nasil düzeltilecegini bilen varsa lütfen bizle paylassin

5 Mesaj
31 Ocak 2012; 2:30:57 

bu memnun olan arkadaslar gerçek mi söylüyorlar yoksa saka falan mi ? crhome tarayiciyi 1 gün de güç bela zor yükledim. birakin youtube facebook tan video seytermeyi açmaya korkuyorum.haytimda böyle dandik modem dörmedim.bu telekomun ben ......... s..........insanda esek derisi olunca ne söylewrsen yarabbi sükür diyor.yaziklar olsun bu telekoma bula bula böyle dandik modemi bulup dagitiyor.

3 Mesaj
31 Ocak 2012; 21:52:28 

sizce Huawei HG521 mi alayim Airteis rt-206 mi lütfen yardimci olunn

748 Mesaj
1 Subat 2012; 0:43:00 

arkadaslar ben de huawei hg 521 kullaniyorum
5 gun önce kablosuzda kopmalar basladi 5 defa turk telekomu aradim beraber ayar yaptik olmadi en az 10 defa reset attim gene olmadi huawei destek hattini aradim beraber 4 -5 defa ayar yaptik gene olmadi su anda kablosuz gitti
modemi kablosuz ayarini kapatinca modem sorunsuz calisiyor ama ne zaman kablosuzu açtim baglanti kopuyor baglanamiyor
abaca basina boyle bir sey gelen var mi var sa çözümü nedir
huawei çagri merkezindeki adam eve bilgisayarci çagir dedi Tabi modeminin bozulmus olma ihtimali sifir ya ben gerizakaliyim ayari yapamadim

birine sordum 30 tl ye gelirim dedi zaten 0 modem ne kadar ki

91 Mesaj
7 Subat 2012; 2:27:45 

Arkadaslar daha dun aldim Bu modemden Ttnet ile.. kablolu halinde bir problem yok ama kablosuzda cekim gucu gercekten zayif ama evin icinde idare ediyor ok.. Yanliz Iphone dan baglaniyorum whatsapp da msjlar bile zor aliyor gec gonderiyor hatta whatsapp dan resim bile sanki film indirir gibi indiriyor.. Kanal ayarini 11 yaptim ama degisen bisi yok... Varmi bilen caresini??

Ci sono due tipi di donne.Bellezze e altri. ... Dusmani olmayan Erkek Henuz Erkek olmus degildir..

36 Mesaj
30 Aralik 2012; 14:40:47 

Arkadaslar bende ttnet'in dagittigi HUAWEI HG-521 Kablosuz Adsl Modem den kullaniyorum...wirelesinde 2 dakikada 1 kopma yasiyorum...ayrica modem evin bir ucunda iken diger ucunda bilgisayar ag bulamiyor.defalarca ttnet müsteri hizmetlerini aradim 1-2 ayar yapiyorlar ondan sonra ayni gün düzelmis gibi görünüyor ama ertesi gün tekrar eski haline dönüyor.en sonunda sorunun modemden kaynaklanabilecegini söylediler...bende huawei müsteri hizmetlerini aradim ttnetin birçok defa sorunu modeme attiklarina sahit olduklarini söylediler...türk telekomdan yetkililer geldi...kablolari kontrol ettiler evin içindeki hatta kopmalar gözlemledigini söyledi ev içindeki kablo hattini yeniletmek için bir usta çagirdigimda kendi cihaziyla kontrol yaptiginda evin içindeki hatta sorun olmadigini söyledi...

Öyle bir kararsiz kaldim ki sorun evin içindeki hatta mi modemdemi gelen internettemi kafam iyice karisti...

1-2 olasilik deneyerek çözüm bulmaya çalisacagim...öncelikle modemi bilgisayara kablo ile baglayarak test saglicam...modem müsreti hizmetlerini arayarak wirelessi güçlendirilmesini isticem.(böyle bir islemin yapilabildigini söylediler).hala sorun devam ediyorsa saglam bir modem ödünç alip öyle test edecem hala çözüm yoksa ttneti tüketi haklarina sikayet edicem...

36 Mesaj
30 Aralik 2012; 15:02:13 

Arkadaslar bende ttnet'in dagittigi HUAWEI HG-521 Kablosuz Adsl Modem den kullaniyorum...wirelesinde 2 dakikada 1 kopma yasiyorum...ayrica modem evin bir ucunda iken diger ucunda bilgisayar ag bulamiyor.defalarca ttnet müsteri hizmetlerini aradim 1-2 ayar yapiyorlar ondan sonra ayni gün düzelmis gibi görünüyor ama ertesi gün tekrar eski haline dönüyor.en sonunda sorunun modemden kaynaklanabilecegini söylediler...bende huawei müsteri hizmetlerini aradim ttnetin birçok defa sorunu modeme attiklarina sahit olduklarini söylediler...türk telekomdan yetkililer geldi...kablolari kontrol ettiler evin içindeki hatta kopmalar gözlemledigini söyledi ev içindeki kablo hattini yeniletmek için bir usta çagirdigimda kendi cihaziyla kontrol yaptiginda evin içindeki hatta sorun olmadigini söyledi...

Öyle bir kararsiz kaldim ki sorun evin içindeki hatta mi modemdemi gelen internettemi kafam iyice karisti...

1-2 olasilik deneyerek çözüm bulmaya çalisacagim...öncelikle modemi bilgisayara kablo ile baglayarak test saglicam...modem müsreti hizmetlerini arayarak wirelessi güçlendirilmesini isticem.(böyle bir islemin yapilabildigini söylediler).hala sorun devam ediyorsa saglam bir modem ödünç alip öyle test edecem hala çözüm yoksa ttneti tüketi haklarina sikayet edicem...

6 Mesaj
15 Ocak 2013; 15:50:47 

Selamlar,

Huawei EchoLife HG521v1 icin yeni firmware V100R001C23B077 versiyonu cikti, asagidaki adresten indirip modeminizin yazilimini guncelleyebilirsiniz (dosya icerisinde guncelleme dokumani bulunmaktadir);

http://www.4shared.com/...Huawei_HG521v1_077.html
alternatif link;
http://www.multiupload.nl/OP7OX90JEC

Dosya virus taramasindan gecirilmistir %100 temiz cikmistir.
Virustotal raporu: https://www.virustotal....2d/analysis/1358255660/
VirSCAN.org raporu: http://r.virscan.org/re...28bb87c15290a01a0f.html

Dosyayi bana ELKOTEK A.S. Huawei Destek Merkezi (444 13 22) elemani gondermistir.

< Bu mesaj bu kisi tarafindan degistirildi w777 -- 15 Ocak 2013; 16:26:11 >

181 Mesaj
16 Ocak 2013; 15:30:36 

TÜRK TELEKOMUN VERDIGI HIÇ BIR ÜRÜN KALITELI ÇIKMIYOR

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklastirildi.
14 Ocak 2014; 18:35:27 

quote:

Orijinalden alinti: cengizdeniz

Bende Huawei Adsl modem kullaniyorum ve hatta sürekli kopmalar oluyor.
Telekom dan gelen yetkililer bina içi hatlardan kaynaklandigini buna da kendilerinin müdehale etmediklerini söyledi. Bunun üzerine bina içi hatti yapan ustayi çagirdim, Telekomdan gelen yetkiliyle birlikte baktilar ve sorunu yine bulamadilar. Çözüm olarak ;
Internet hizini 8mb den 2 mb e düsürdüler (telekomdan yapabiliyorsunuz).Suan kopma olmuyor.
Acaba baska bir adsl cihazi kullanip kopup kopmadigini deneyen varmi? Varsa marka model tavsiyeniz neler.

Konu biraz hortlanmis olacak ama, bana da bu bilgi lazim. Internet hizim 10 mbps ve int. hizimi düsürmek istemiyorum, bende de sürekli kopma problemi var acaba modem kaynakli mi?
Buna gelen 1 yanıtı gör.

201 Mesaj
14 Agustos 2014; 16:37:34 

quote:

Orijinalden alinti: AD0LF

Konu biraz hortlanmis olacak ama, bana da bu bilgi lazim. Internet hizim 10 mbps ve int. hizimi düsürmek istemiyorum, bende de sürekli kopma problemi var acaba modem kaynakli mi?

Bu modemi kullananlar halen varsa konu daha çok hortlar :)

Ne yazik ki modem kaynakli sorununuz
Çok dandik bir modem asiri isinma yüzünden bu kopmalar oluyor
sabrim tasti ve dün gece yere vurarak parçaladim

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KULLANICILARI

★Aziz04★ Note 4 Lite Rom 4.4.4 v-2.0 ★Aziz04★_s5_Lite_ROM_NL1_v2 Aziz04_S5_Lite_ROM_V11_EDiTSamsung Galaxy s3 için Boeffla Confing Ayarlari

21 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
AliKavasTR
15 Subat 2015; 17:46:20 

hort

57 Mesaj
12 Kasim 2015; 17:02:00 

soruna çözüm bulan var mi?

3 Mesaj
19 Mart 2016; 20:01:18 

Arkadaslar vodafone nun verdigi huawei 658c model modem hakkinda bilgisi olan varmi acaba kablosuz çekim gücü iyimi vodafone yalin internet baglaticam eve bu modemi gonderecekler nasil iyimidir pisman olurmuyum bu modemi aldigima .

< Bu ileti mobil sürüm kullanilarak atildi >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanim / Hardware] » Harici Bilesenler » Modem » Telekomun yeni dagitigi Huawei HG521 1port+Wireless Adsl modemden mennunmusunuz
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.422