Şimdi Ara

Peugeot 5008 (226. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
37.531
Cevap
147
Favori
1.646.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dışarıdan bakınca benim bildiğim 2012 model araçlardaki tek fark 5008 ambleminin altındaki e-hdi yazısı..

bakın burda start stop sistemi devrede..anlık tüketim sıfır ve lambalarda beklerken çekmiştim..
    ECO 1.08 yazan kısımda o ana kadar dakika ve saniye olarak ne kadar start stop sistemini kullandığımı gösteriyor..
    sol tarafta kadranın içinde mavi bir ECO yazısıda yanıyor o arada ama resim çok kötü çıkmış ekleyemedim..

• acaba gündüz farı ledlimi diye çok merak etmiştim ama işte xenonların gündüz farı böyle arkadaşlar.....

• 5008'lerin en hoşuma giden özlelliklerinden biride panoramik cam tavan...

• konumuzla pek alakası yok ama sadece hoşuma gittiği için ekliyorum..led gündüz farlı bir tane 508 farı...

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

5008'lerin en hoşuma giden özlelliklerinden biride panoramik cam tavan...

maşallah yakışıklıya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drsnrky -- 1 Şubat 2012; 23:01:29 >
  • quote:

arkadaşlar hayat paylaşınca güzel demişler...forumun zaten maşallahı var...çok güzel gidiyor.. bende bu güzelliğe güzellik katmak istedim..
    bu resimleri arkasta arabamın lastiğinin değişti gün çekmiştim...dışarıda yağmur çamur vardı..hazır pırıl pırıl yakalamışken kaçırmayayım dedim..

aldıracaksınız bana bu arabayı.

• quote:

konumuzla pek alakası yok ama sadece hoşuma gittiği için ekliyorum..led gündüz farlı bir tane 508 farı...

peugeot son bir kaç senede kendini epey bir geliştirdi.özellikle sonu 08 ile biten serilerde.

• 5008,508,3008 gerçekten sağlam araçlar. Herkese sorunsuz sürüşler, ben de 5008 sayfasına bir 508 ekleyeyim bari, sadece farların fotoğrafıyla olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENG_civ -- 2 Şubat 2012; 1:05:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: odethefam

quote:

Orijinalden alıntı: dennis65

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: kendirf

dostlar-5008 sahipleri
    yeni dogan oglumla birlikte ailemiz genisledi
    mazda sahibiyim.son 1-2 aydır 5008 arastırıyorum?size de sorayım istedim;
    -6 veya 7 kisilik kullanımlarda bagaj hacminden memnun musunuz?
    - fly audio paketler verimli mi?
    - 110 ve 112 beygir motorlar arasında ciddi fark var mı?

iyi aksamlar..
    bagaj 2 durumdada yeterli...
    fly audio bende yok..ama topiği incelerseniz...kullanan arkadaşlar memnun..
    bende 112 ps var...ama bir fark olduğuğunu sanmıyorum..sadece yeni euro normlarına uyması için..bizim araclar 16 değil 8 valf..buda çoooookkk az ilk kalkışı canlı yapıyor..

Valla ben bagajin 7. Koltuk da acikken yeterli oldugunu hic zannetmiyorum. Gecenlerde benim diger koltuklarda acikken bir market alisverisi yaptik, bagaja zor yerlestirdim o posetleri. Heleki bavul gibi seyler hic sigmaz. O yuzden eger 7 kisi var ise uzun yola bavullu cikmayin derim :-)

tüm koltuklar açık ve fazlada eşya var ise portbagaj çözüm olacaktır. normal sedanlarda bagajda gidemeyeceğinize göre portbagaj çözümü ile 5008 de bu alternatifinizin olması bile ayrı bir keyif. 5008 de 7 koltuk açık ve ufak eşyalar / çantalar rahatlıkla ara kısma sığıyor. esnemeyen büyük valizleri sıkıştırmanız zor. diğer arkadaşlarımızın belirttiği gibi 3. sıra ile 2. sıra arasındaki bölüme ufak tefek çantalar rahatlıkla sığar. hatta koltuklar açıldığında yassı paketlerinizi koltuğun bıraktığı arka boşluğa atıp o alanı da kullanabilirsiniz :) 5008 i Tom Raider oyununa benzetiyorum bazen :) durup farklı gözle bakınca yada düşününce çok farklı yollar keşfedebiliyorsunuz :)

flyaudio sistemi bende yok. ona yorum yapamayacağım.
    109/112 beygir farkı çok birşey değiştirmeyecektir (hızlanma, maks hız anlamında) torkun etkisi ile biraz daha çevik olabilir ama ne kadar hissedilebilir bence soru işareti. arabayı ferah iç mekan, konfor ve fonksiyonellik anlamında alıyorsanız %95 karşılar (%5 yanılma payı koyayım ) yok performans, yolların tozunu atayım, drag yapayım drift yapayım diyorsanız almayın :)

ana beklentimleri yazmıssınız tsk.
    bakalım gonlumuze gore bulabilecek miyiz?2.el anlamında..

• quote:

Orijinalden alıntı: drsnrky

quote:

tum cevaplar icin tsk
    hedefim 6 koltuk kullanmak
    bagaj 6 kisilikte yeterli olur sanırım :)
    annemler falan da olunca yetmiyor 5kisi

3 sırada tavan rakipleri kadar alçalmadığı için 6. yolcu + bagaj için oldukça ferah alan kalıyor. 6. yolcu yanına 7. koltuğu açmayıp üzerini bagaj olarak doldurduğunuzda c sınıfı bir hb kadar bagajı(hatta daha fazlasını) rahatlıkla yüklersiniz.

edit:imla

6 kisi + C sınıfı bagaj hacmi bekledigimi karsılıyor acıkcası
    yazılanlar oldukca olumlu.
    bir de arabayı bulursak tadından yenmez

• Sayın tttnet.netin beyaz 5008ini görenler kendi aracını görmüş gibi heyecanlanmıştır sanırım. Buz mavi 5008 resimleri de benden:

• quote:

Sayın tttnet.netin beyaz 5008ini görenler kendi aracını görmüş gibi heyecanlanmıştır sanırım. Buz mavi 5008 resimleri de benden:

maşallah diyeyim de nazar değmesin...5008 güzel araba kimnederse desin..

• quote:

quote:

quote:

tum cevaplar icin tsk
    hedefim 6 koltuk kullanmak
    bagaj 6 kisilikte yeterli olur sanırım :)
    annemler falan da olunca yetmiyor 5kisi

3 sırada tavan rakipleri kadar alçalmadığı için 6. yolcu + bagaj için oldukça ferah alan kalıyor. 6. yolcu yanına 7. koltuğu açmayıp üzerini bagaj olarak doldurduğunuzda c sınıfı bir hb kadar bagajı(hatta daha fazlasını) rahatlıkla yüklersiniz.

edit:imla

6 kisi + C sınıfı bagaj hacmi bekledigimi karsılıyor acıkcası
    yazılanlar oldukca olumlu.
    bir de arabayı bulursak tadından yenmez

Allah gönlünüze göre versin..beklediğinizden fazlasını bulacaksınız emin olun...

• quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

5008,508,3008 gerçekten sağlam araçlar. Herkese sorunsuz sürüşler, ben de 5008 sayfasına bir 508 ekleyeyim bari, sadece farların fotoğrafıyla olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

5008,508,3008 gerçekten sağlam araçlar. Herkese sorunsuz sürüşler, ben de 5008 sayfasına bir 508 ekleyeyim bari, sadece farların fotoğrafıyla olmuyor

gerçekten şık araba nazar değmesin. geçen gün bayide siyah full birtane gördüm, cıvır cıvır parlatmışlar, hasta oldum tipine.

• arkadaşlar belki inanmayacaksınız ama şu an itibariyle izmir k.paşaya lapa lapa kar yağıyor...
  • 5008"den sonra sedan arabaya binebilirmiyim bilmiyorum ama(boğar gibime geliyor) sedan araç alacak olsam kesinlikle 508 alırdım..içi ve dışı kalite kokuyor..
  • quote:

arkadaşlar belki inanmayacaksınız ama şu an itibariyle izmir k.paşaya lapa lapa kar yağıyor...

İzmir'de kar lastiği de bulunmaz şimdi eyvah
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^muzocat^

quote:

arkadaşlar belki inanmayacaksınız ama şu an itibariyle izmir k.paşaya lapa lapa kar yağıyor...

İzmir'de kar lastiği de bulunmaz şimdi eyvah

daha kar lastiği olacak kadar yerlerde kar falan yok..sadece lapa lapa yağıyor,,bu şekilde akşama kadar devam etsin kar izmirde hayat felç..

• quote:

Sayın tttnet.netin beyaz 5008ini görenler kendi aracını görmüş gibi heyecanlanmıştır sanırım. Buz mavi 5008 resimleri de benden:

Bu rengi görünce ben hem heyecanlandım hem de sabırsızlandım... Zira teslimat için bekliyorum hala işlemler yapılıyor ama bir yandan da yerden kar kalkmadan almak da istemiyorum aracı... Hayırlısı... Bu arada cümlemizin aracına maşallah nazar değmesin diyorum.

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.