Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1675. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.529
Cevap
146
Favori
1.646.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16731674167516761677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tornio

DH Sayesinde öğrendiğim 120bin km'de Ücretsiz Trigger kayışı değişimi olayını bu hafta hallettim sadece devir daim pompası için ücret ödedim.

Aracım 2010 üretimi olduğu için bu hakka sahipmişim....Bir sonraki değişim 180bindeymiş....

Bu bilgiyi burada paylaşan arkadaşlara ve Peugeot'a teşekkürler....

bir sonraki degisim 300.000 de.

120.000 + 180.000 = 300.000

iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kasa 5008 fiyat ne olur sizce bi tahmininiz varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tövbekar_01 T kullanıcısına yanıt
    Min 120, max 150 araliginda oynar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insallah 115 120 bandinda olur. Biraz zayif bi ihtimal ama 115 bandinda olursa muadil araclarin satis grafiklerini alt ust eder.

• bu gerçek mi yahu?

http://www.yenimodelarabalar.com/2017-peugeot-5008-7-kisilik-yeni-kasa-ozellikleri-aciklandi-22560.html

daha da ilginç olanı ilk cümle;

"7 yıl önce tanıtılan ve 2017 yılında SUV olarak yollara çıkacak olan 2017 Peugeot 5008 artık 7 kişilik oturma kapasitesine sahip"

hangi "ARTIK" tan bahsediyoruz?
  • Tornio T kullanıcısına yanıt
    serviste mi anlaşıldı bu durum, yoksa telefonla merkezden mi öğrendiniz?
  • dragotreis kullanıcısına yanıt
    Aracı aldığım Bayiinin Servisine gittim...orada Plakayı girince gördüler....sanırım hangi Servise gitseniz çıkar...Anladığım kadarı ile bu bilgi Ekranda gözüküyor...
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    hocam dunloplar nasıl dunloplar? kaç km oldu?

çek+kampanya vs. nokian line'ları 308 lira civarına alabilir miyim diye uğraşırken ki tüm sitelerden bir anda kalktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

bu gerçek mi yahu?

http://www.yenimodelarabalar.com/2017-peugeot-5008-7-kisilik-yeni-kasa-ozellikleri-aciklandi-22560.html

daha da ilginç olanı ilk cümle;

"7 yıl önce tanıtılan ve 2017 yılında SUV olarak yollara çıkacak olan 2017 Peugeot 5008 artık 7 kişilik oturma kapasitesine sahip"

hangi "ARTIK" tan bahsediyoruz?

Bilgisizlik. Motor seçenekleri de yalan yanlış. 99 beygirlik 1.6 dizel??? Muhtemelen böyle bir motor olmayacak peki ya 120 lik 1.6 dizel ondan hiç bahsetmemiş bile.

Ben dunlop fm800 modelinden çok memnunum, öncesinde araştırıp aldım.
    Takalı 13 ay oldu hala sessiz ve yol tutuşu iyi.
    17000km gibi yol yaptım hala ilk günkü gibi, (iki lastiğe giren çivi tamiri hariç)
    Yahu arkadaş sen hala lastiklerini değiştirmedin mi... dunlop nokian petlas v.s kötü lastikler değil..bütçene en uygun olanını al gitsin..

• tttnet.net kullanıcısına yanıt
    ya tam alacak oluyorum, hesaplıyorum, ölçüyorum biçiyorum, bir şey oluyor kalıyor. herşeyi ayarladım şimdi de, world kart yok bende, onu ayarladım çek ayarladım, lastik satıştan kalktı. şimdi goodyear tavsiye ettiler, çok uyguna geliyor, acaba onu mu alsam diyorum? çok fena kafam karıştı.
  • Tam 2750 km
    İzmit cıkıs antalya varıs ortalama 4.6 lt
    Antalya cıkıs fethıye marmarıs denızlı ızmıt varıs
    Komple ortalama 5.3 lt
    Cebimden çıkan 480 Tl
    Not:200 bin km dizel arac kullanmıslıgım var.şimdiye kadar hep ucuz mazot aldım.ama pompadan almaya calıstım.sukur Allaha sorun cıkmadı.pımpaların kontrolu asırı derece.ınanmayacaksınız gelırken afyonda 3.19 a mazot aldım.10 gün önce.şehrın ortasında ne yamuk olabilir.

• aydayd A kullanıcısına yanıt
    Hocam senin de ayarları bozdum sonunda 205 yapmışsın lastikleri.

bitmiş derken nokianları kastetmiştim aslında.

Dry Grip 98%
    Wet Grip 97%
    Road Feedback 96%
    Progressiveness 96%
    Wear 90%
    Comfort 95%
    Buy again 97%

http://www.tyrereviews.co.uk/Search/Size/215-50-17/Season/Summer/Order/Rating

39 yorum var, puanlar fena.. ortalaması 96.

okuduğum kadarıyla lastikleri kullananların yorumları. epey detay veren de var.

primacy 3 ler 77 yorum ile % 79 almış.

continental Sport Contact 3 modeli ile (gördüğüm kadarıyla bu tip karşılaştırmalarda genelde hep üst sıralarda yer alır) 219 yorum ile % 76

Pirelli Cinturato P7 Blue 11 yorum ile % 87

Goodyear EfficientGrip 129 yorum ile % 81

Dunlop SportMaxx RT 2 modeli 16 yorum ile % 92

Dunlop SportMaxx RT 117 yorum % 79

çok yorum alan modelin yüksek puanlı olmasını beklememek de lazım aslında. haliyle ihtimaller çoğalıyor.

• Peki hocam bu durumda önerin nedir?

Kışlık petlasları mayısta attım lastikçimle ekimde görüşmeyi düşünüyorum malum ankarada kış hissediliyor ve sanırım bu sene daha ağır geçecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rkntis R kullanıcısına yanıt
    bu verdiğim değerler yaz lastikleri için. kışlarda ben de petlas aldım. en fazla 3 ay (Ankara) kullanılıyor, çok para gömmeye gerek yok bence. nokianların kış için 1 numara olduğunu düşünüyorum ben. finlandiya malı sonuçta, kış orada kış.
  • Ben 2 yıldır kışlık Petlas kullanıyorum, çayyolundayım, sorun yaşamadım.. Bu fiyata çok dik yokuşunuz yok ise Ankara da gayet uygun bence ..

Bu arada yazlıklarım da Petlas ,2 yazdır sorunsuz kullanıyorum, sadece benim ıslak korkum var, ıslak ta hep yavaş kullandım.. Yani ıslak için birşey diyemiyeceğim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytac_1973

Tam 2750 km
    İzmit cıkıs antalya varıs ortalama 4.6 lt
    Antalya cıkıs fethıye marmarıs denızlı ızmıt varıs
    Komple ortalama 5.3 lt
    Cebimden çıkan 480 Tl
    Not:200 bin km dizel arac kullanmıslıgım var.şimdiye kadar hep ucuz mazot aldım.ama pompadan almaya calıstım.sukur Allaha sorun cıkmadı.pımpaların kontrolu asırı derece.ınanmayacaksınız gelırken afyonda 3.19 a mazot aldım.10 gün önce.şehrın ortasında ne yamuk olabilir.

eski arabalarda belki çok farketmeyebilir ama yeni nesillerde yakıt kaynaklı bir sıkıntı çıkarsa : enjektör adedi X 500-600 tl.. çok can yakabilir. bu yüzden korku var. ben de yorumları takip ediyorum, sizin dediğiniz gibi hep büyük firmalar değil de diğer az tanınan firmalardan ucuz dizel alıp da sorun yaşamadık diyen.. risk alma meselesi işte..

antalya çıkış- fethiye-marmaris deyince 1,33 auris maceralarımı hatırladım.. ne ağlamıştım yolda be.. kamyonlarla yokuş çıkamama yarışı yapıyorduk. yolun da maşallahı var, süper engebeli. epey kulaklarını çınlattım o motora bir turbo koyamayanların. yol müsait olacak da hızlanacaksın, rampaya çıkacaksın.. offf offff..

• havalar sogudu ya.cuma aksamı memlekete gıdecegım.saat 9.herkesı bındırdım araca.kontaga bastım tık yok
    ha.... dedım .aku bıttı . ev ahalısıne sız eve gecın dedım
    once asıst aradım .
    abı akü 300 tl 60 amperlik uyduruk marka
    servıs ucretı 100 tl
    sanayı yakın 2 km otemde
    acık bır elektrıkcı buldum
    72 amper mutlu aku takma sokme 250 tlye maloldu.
    servısı son arayısım artık.bır daha yolumuz kesısmez asla
    fazla rıske gırmeyın akude soguklar basladı kendını bellı eder
    oto elektrıkcı bu araca asla 60 amper aku takılmaz dedı
    2 yıl 3 ay da ıkıncı akuyude bıtırdık
  • 
Sayfa: önceki 16731674167516761677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.