Şimdi Ara

Peugeot 5008 (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.531
Cevap
147
Favori
1.647.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizlerle bir edindiğim tecrübeyi daha paylaşayım. Arabamı Dikili'de yıkarken çok kireçli suyu ve sıcak havada yıkadığım için camları kireç bağlamıştı hep yuvarlak yuvarlak. Ne yaptıysam geçiremedim. Sirke, Cam sil gibi şeyler. Ama şimdi temizlikten geliyorum. Arabanın camlarını çizik giderici poliş ile ovaladım ve araba showroom dan çıkartığım gibi ertemiz oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hewes

Arkadaşlar sizlerle bir edindiğim tecrübeyi daha paylaşayım. Arabamı Dikili'de yıkarken çok kireçli suyu ve sıcak havada yıkadığım için camları kireç bağlamıştı hep yuvarlak yuvarlak. Ne yaptıysam geçiremedim. Sirke, Cam sil gibi şeyler. Ama şimdi temizlikten geliyorum. Arabanın camlarını çizik giderici poliş ile ovaladım ve araba showroom dan çıkartığım gibi ertemiz oldu.

@hewes

poliş çizik gidericinin satış linkini bizede gönderirmisiniz ?
  • Ben koçaş'tan almıştım. Kullandığım kutunun resmini çekince siteye yükleyeyim.
  • mutfak temizliğinde kullanılan kireç çözücülerde işe yarıyor
  • Çok akışkan olduğu için uygulama sırasında dikkat etmek lazım. Ben Pamuğa sürüp cama uyguladım küçük bir kısmına bir işe yaramamıştı.
  • kilitli bijon konusu gecmisti yazin başında.
    2011 modellerde kilit yokmuş arkadaslar. ek garanti yaptırmak için aracı aldığım yere gittiğimde bijon anahtar kilidini bulamadığımı sorunca, yeni modellerde olmadığını söylediler kapakları çıkarıp sol arka tekerin hepsinin aynı ve kilitsiz olduğunu gösterdiler... aklınızda olsun...
  • quote:

Benim aracım 13000 km de. Peugeot 5008 Premium Pack - Beyaz Sedefli (Deri koltuk ve jblt ses sistemi hariç full). 15000 bakımını yaptırmadım. Erzurum'dan Antalya'ya geçeceğim sonra Bursa'da bakıma sokacağım. Direksiyonda çok şükür hiç bir sorun yok soyulma anlamında. Aracıma ek paçalık taktırttım ve çok güzel koruyor tamponları ve kapıları.

Paçalıklara ait detay fotosu yükleyebilir misiniz.

Destek için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oasisngn

kilitli bijon konusu gecmisti yazin başında.
    2011 modellerde kilit yokmuş arkadaslar. ek garanti yaptırmak için aracı aldığım yere gittiğimde bijon anahtar kilidini bulamadığımı sorunca, yeni modellerde olmadığını söylediler kapakları çıkarıp sol arka tekerin hepsinin aynı ve kilitsiz olduğunu gösterdiler... aklınızda olsun...

Benimkiside 2011 model fakat 4 tekerdede bijon kilidi bulunmaktadır. Bilginize.
  • Yaa bu siteye resim yüklemek bir zulüm. Bence Flickr.com sitesinde bir 5008 grubu oluşturayım. Herkes oraya rahatça fotoları yüklesinler buradan da link bağlantısı koyarız. Olurmu sevgili 5008 severler.
  • Evet arkadaşlar hayırlı olsun.http://www.flickr.com/groups/1730717@N25/ İsteyen herkes üye olabilir. Arabamın resimlerini ekledim flicker'a. Paçalıklarda burada bakabilirsiniz.
  • Peugeot 5008 Türkiye facebook grubu arkadaşlar buyurun :Dhttp://www.facebook.com/groups/peugeot5008Turkiye/
  • Ankaradaki mangal partisine katılmak isterimmm.... Selam saygı
  • quote:

quote:

Benimki 2010 eylül çıkışlı 2011 model ve bijon kilidi var. 2011 yılında üretilen 2011 lerde olmayabilir belki.
  • Hewes arkadaşım bu site bir ortak buluşma noktası oldu, yazmasalar bile okuyucu olarak katılımcısı fazla, bence bu adresi bozmayalım, alternatif yerlere bölünürsek forum bu kadar faydalı olmayabilir.
  • Tabikide öyle bence sadece resim eklemek için diğerlerini kullanalım ve buradan da link paylaşımı yapalım böyle daha faydalı olacak. Hem resim kapasitesi olarak 400kb hemde çözünürlük sınırı var sitede ve şöyle bir problem oluyor resim yüklerken 100kb 'a düşürdüğüm resimleri malesef ekleyemiyorum siteye. Diğer fotoğraf yüklemesi için açılan diğer yerlerin kullanımı için tekrar yineleyelim. ARKADAŞLAR DİĞER AÇILAN SİTELERİ SADECE FOTOĞRAF AMAÇLI KULLANIP FORUM SİTESİNE LİNK BELİRTİN.
  • benim arabamda 2011 model arabayı alınca 4 adet bijon alıp kilitli olanlarla hemen değiştirmiştim ..sanırım 20 tl idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsnrky

quote:

quote:

Benimki 2010 eylül çıkışlı 2011 model ve bijon kilidi var. 2011 yılında üretilen 2011 lerde olmayabilir belki.

ewet..2011 haz.çıkışlı ve bşjon kiliti yok

• quote:

Evet arkadaşlar hayırlı olsun.http://www.flickr.com/groups/1730717@N25/ İsteyen herkes üye olabilir. Arabamın resimlerini ekledim flicker'a. Paçalıklarda burada bakabilirsiniz.

dostum link açıldığında...çıkan beyaz 5008 sanırım senin ama paçalıkları göremedim....bird3e..bir resimde arabanın ön ayna gurubunda çocuk aynasının hemen sağında bir aparat var ..o nedir acaba..?
  • quote:

Tabikide öyle bence sadece resim eklemek için diğerlerini kullanalım ve buradan da link paylaşımı yapalım böyle daha faydalı olacak. Hem resim kapasitesi olarak 400kb hemde çözünürlük sınırı var sitede ve şöyle bir problem oluyor resim yüklerken 100kb 'a düşürdüğüm resimleri malesef ekleyemiyorum siteye. Diğer fotoğraf yüklemesi için açılan diğer yerlerin kullanımı için tekrar yineleyelim. ARKADAŞLAR DİĞER AÇILAN SİTELERİ SADECE FOTOĞRAF AMAÇLI KULLANIP FORUM SİTESİNE LİNK BELİRTİN.

Fotograf amaçlı mantıklı tabiki, yeni bir link öğrenmiş olduk.
  • quote:

benim araçta 2011 model mayıs çıkışlı ...tam tersi bana da bijonları açmak için bijon anahtar kilidini verdiler bu olmadan bijonları açamayacağımı söylediler

5008 le yollar çok rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerka48 -- 13 Eylül 2011; 17:58:05 >
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.