Şimdi Ara

... D A C I A L O G A N Kulübü .... (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.945
Cevap
35
Favori
1.710.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun piyasada önemli bir pazar payıda oluşturdu buda logan ın başarısıdır kabul etmek lazım
  • mrb bende geçen ay aldım logan ambiance pack 1.5 dci 1250 km yolda 67 litre mazot tüketti tabi bu yolun 300 km si şehir dışı 1000 civarı şehir içi kokluyo mazotu bugun 210 km uzun yol yaptım 8,62 litre mazot yaktı yani 4,09 fabrika verilerinden bile daha az tabii hep 100 le gittim ben çok memnunum süper bi araç
  • quote:

Orjinalden alıntı: qntrl

logancılara bir tiyo vereyim;
    yol bilgisayarı sadece laurate modelinde mevcut.ama ambiance pack,ambiance ve diğer altmodellerinde de ek bir aparat ile aktif hale getirilebiliyor.

fiyat araştırması yapıyorum detayları yakında yazacağım..

buarada kısmetse 1.4 mpi ambiance pack modeline önümüzdeki hafta sahip oalcağız.

yeni Logan'ınız şimdiden hayırLı oLsun,kazasız beLasız sürüşLer diLerim...bu arada hangi rengi seçtiğinizi merak ettim
    bir de şu yoL biLgisayarı fonksiyonLarını işLer haLe getirebiLmek için ne yapmak gerekir???
    nerede yaptırıLabiLir?maLiyeti nedir?bizi biLgiLendirebiLirsen seviniriz

• Mrb ben kiraz kırmızı rengini aldım inci gri de güzel ama biraz yeşile çalıyo
    clio daki griden olsaydı onu alırdım
    yolbilgisayarlı olanı vardı laurotenin en düşük versiyonu klimalı elektrikli yan ayna 4 hoparlör alçalıp yükselen sürücü koltuğu tek dokunuşla açılan sürücü camı vs. vs.. 750 ytl fark istedi liste fiyatı1000 ytl pahalı ama inci gri idi bi ay bekledim kırmızı aldım ambiance pack klimalı hızlanması çok iyi gerçi şuan 1450 km de rodaj dolmadı daha 2500 devri aşmadan sürüyorum
    kısaca parasını hakeden bi araç
  • quote:

Orjinalden alıntı: crepis

Mrb ben kiraz kırmızı rengini aldım inci gri de güzel ama biraz yeşile çalıyo
    yolbilgisayarlı olanı vardı laurotenin en düşük versiyonu klimalı elektrikli yan ayna 4 hoparlör alçalıp yükselen sürücü koltuğu tek dokunuşla açılan sürücü camı vs. vs.. 750 ytl fark istedi liste fiyatı1000 ytl pahalı ama inci gri idi bi ay bekledim kırmızı aldım ambiance pack klimalı hızlanması çok iyi gerçi şuan 1450 km de rodaj dolmadı daha 2500 devri aşmadan sürüyorum

ne kadara aldınız arabayı?
  • quote:

quote:

ambiante pack 1.4 benzinli 17000 1.5 dizel 21000 ytl
    4000 fark var.
    bu arada alcak olan arkadaşlar sıkı pazarlık yapsınlar 1.4ü 18750 olan aracı sıkı bi pazarlıktan sonra 17000e aldık.
    baz modeline 15500 fiyat çekiyorlar pazarlıklşa 14000e bile alabilirsiniz
    ve de sıfır......

• quote:

Orjinalden alıntı: yenerz

quote:

quote:

ambiante pack 1.4 benzinli 17000 1.5 dizel 21000 ytl
    4000 fark var.
    bu arada alcak olan arkadaşlar sıkı pazarlık yapsınlar 1.4ü 18750 olan aracı sıkı bi pazarlıktan sonra 17000e aldık.
    baz modeline 15500 fiyat çekiyorlar pazarlıklşa 14000e bile alabilirsiniz
    ve de sıfır......

ambiance pack 1.4klimasız metalik 16800e bırakıyorlar,normalmi daha düşürmeye çalışalımmı

• şubat ayının 27 sinde ambince pack 1.5 dci (metalik) modelini 16.900 ytl ye bika otomotivden satın aldım o tarihte o fiyata satan tek bayii orasıydı araç şu an 5000 km de istanbul ankara çanakkale yalova safranbolu sakarya gitmediğim yer kalmadı dağda bayırda köyde şehirde her türlü yolda kullandım şu an bakıyorum araç 20.500 ytl sokaklarda hızla artan sayılarınıda gördükçe iyi ettim diyorum kendi kendime kesinlikle iyi ettim.Ayrıca logan bana araç kültürü kazandırdı sağolsun 60000 km garantisi dolmadan gideceğim aldığım yere bunu alın sıfır bir araba verin bana diyeceğim (o zaman logan steppe de olabilir bilemem) ama şunu söyleyeyim bu araç türkiyede çok iş yapacak.
  • mrb bende şubat 27 de aldım o tarihte 1.5 dci ambiance pack klimalı metalik olana 21500 ytl diyorlardı benim arabam özürlü plakalı babamın adına aldım ötv siz 15650 ytl ye aldık sizin araç gerçekten klimalı metalik ve dizelmi çok uygun fiyata almışsınız hayırlı olsun Allah Kaza bela vermesin
  • mrb bende şubat 27 de aldım o tarihte 1.5 dci ambiance pack klimalı metalik olana 21500 ytl diyorlardı benim arabam özürlü plakalı babamın adına aldım ötv siz 15650 ytl ye aldık sizin araç gerçekten klimalı metalik ve dizelmi çok uygun fiyata almışsınız hayırlı olsun Allah Kaza bela vermesin
  • daha da düsürmeye çalış. 1.4 ambiante pack metalik klimalı aldık
    17000e izmir ermat tan
  • daha da düsürmeye çalış. 1.4 ambiante pack metalik klimalı aldık
    17000e izmir ermat tan yılbaşında..

bu arada 16500e dizel
    nasıl aldın? ambiante pack ve klimalımı
    biz nasıl alabiliriz bu fiyata
  • MRB BEN AMASYA DAN 15650 YE ALDIM ANCAK BENİM ARABAM ÖZÜRLÜ ARACI ÖTV SİZ ALDIM
    NORMALİ (1.5 DCİ KLIMALI AMBİANCE PACK) 21500 YTL İDİ ÖTV Yİ DÜŞTÜLER 15650 YE İNDİ HEPSİ BU
    (BABAM %100 GÖRME ÖZÜRLÜ)
  • KLİMASIZ 16.900 E ALDIM BENİM ALDIĞIM TARİHTE KLİMALISI 18.900 İDİ ELEMANA SORDUM BİZİ PATRON BİRAZ ÇILGIN DEDİ FABRİKADAN BEŞ YÜZ ADET BİRDEN ÇEKMİŞ İNDİRİM YAPMIŞLAR TABİİ O KAMPANYA ŞUBAT IN 20 SİNDE BİTTİ BEN SON GÜN KAYIT OLDUM KAPORA VERDİM ARACI 27 SİNDE ALDIM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: birbilen

KLİMASIZ 16.900 E ALDIM BENİM ALDIĞIM TARİHTE KLİMALISI 18.900 İDİ ELEMANA SORDUM BİZİ PATRON BİRAZ ÇILGIN DEDİ FABRİKADAN BEŞ YÜZ ADET BİRDEN ÇEKMİŞ İNDİRİM YAPMIŞLAR TABİİ O KAMPANYA ŞUBAT IN 20 SİNDE BİTTİ BEN SON GÜN KAYIT OLDUM KAPORA VERDİM ARACI 27 SİNDE ALDIM.

Dizel mi?
  • senin araba gerçekten dizelmi ben 17 ocakta iki milyar kapora verdim 27 şubatta geldi araba ellerinde gri vardı almadım kırmızı olsun diye samsun çorum amasya üç ilde aynı fiyat verdi bana arada 2600 ytl fark var bu adamlar bu kadar çok karlamı satıyorlar bu arabaları
  • mrb senin araba gerçekten dizelmi ben 17 ocakta 2250 ytl kapora verdim ellerinde gri vardı kırmızı olsun diye 1 ay bekledim 27 şubat ta aldım bana samsun çorum amasya aynı fiyatı verdiler arada 2600 ytl fark var bu adamlara bu kadar çok karla mı satıyorlar bu arabaları
  • ELBETTE DİZEL 1.5 DCI AMBİANCE PACK (METALİK) 130 MİLYONLUK EURODİZEL İLE İSTANBUL ANKARA ARASI TOPLAM 1150 KİLOMETRE YOL YAPTIM SİZ GERİSİNİ HESAPLAYIN.
  • AYRICA ŞUNUDA SÖYLEYEYİM BEN ARABAYI BİKA OTOMOTİVDEN ALMADAN ÖNCE BİR AY BOYUNCA ARAŞTIRMA YAPTIM DİĞER BAYİİLER İLE ARASINDA 2000 YTL FARK VARDI BENDE DÜŞÜNMEDEN ALDIM.
  • akrdeş bende bika ya baktım şuanki izmirmerkez bayisiyle arasında bile 1.5milyara yakın fark var dacia dizelde.Peki bişey soracağım bu bikada renault modelleri de daha mı ucuz?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.