Şimdi Ara

... D A C I A L O G A N Kulübü .... (640. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.945
Cevap
35
Favori
1.710.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Araba bakıyorum da logan mcv modelleri çok hoşuma gidiyor. Yalnız sahibinden den arattığımda resimdeki modeli hiç bulamıyorum. Van tipi çıkıyor sanki hep.

Hep bu tip çıkıyor.
    Filtrelemeyi nasıl yapmam gerekiyor. Otomobil seçiyorum station seçiyorum. Sanki bu istemediğim tiptekiler ticari mi bana mı öyle geliyor?

• 2013 üzeri seçersen yeni kasa çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğinizi yaptım da. Bu ikinci el pazarı çok acımasız sanırım. Aracın sıfırı 50 bin tl. 200 bin km'deki araç 35 bin lira.
    25 civarı yeni kasa bulsam alacağım.
  • o fiyata dizel bulamazsın,benzinlilere bak birazdaha ucuzdur ama 25 e çok zor.
    2 yıl önce 40 bine almıştık dizelini.

• S.a bu foruma yeni üye oldum 2006 model 1.4 lpgli loganim aracim sıcak havalarda çalışmıyor mars kuvvetli basıyor ancak ilk çalışma gerçekleşmiyor özel reno servisinde günlerce kaldı serviste te 2 gün kaldı bu arızayı sadece ilk marsta yaptığı için kimse bulamadı boğaz kelebeği rölanti walfi bujiler hep değişti ama gene sonuç yok şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malatyalı3444 -- 10 Ekim 2016; 14:34:18 >
  • bu yeni kasa logan mcv ler benim de hoşuma gidiyor. fakat sahbinden de satanlar sıfır fiyatına satıyor niyeyse.
    Bilgilerin için teşekkürler fakat aküyü defalarca olcturdum artı gece soğukta kalınca mars alması 1 saniye sürmüyor bu nasıl bi istir sıcakta basmıyor gece ayazda çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

bu yeni kasa logan mcv ler benim de hoşuma gidiyor. fakat sahbinden de satanlar sıfır fiyatına satıyor niyeyse.

biz kullanıyoruz hiç güzel bi araç değil,o paralar kesinlikle etmez. yeni sembol kullanın daha iyi.

Senide çok yoruyorum ama son bir ricam olucak senin sorunların neydi tam olarak araçta yaptığım masraflar oldukça yüklü beni bi aydınlatırsan çok sevinirim teşekkürler

• S.a arkadaşlar yokmu benim sıkıntımdan başına gelen bi yardımcı olsaniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

bu yeni kasa logan mcv ler benim de hoşuma gidiyor. fakat sahbinden de satanlar sıfır fiyatına satıyor niyeyse.

biz kullanıyoruz hiç güzel bi araç değil,o paralar kesinlikle etmez. yeni sembol kullanın daha iyi.

Yeni kasa logan mvc de ne gibi sorunlar yaşadınız, bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray026

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Yeni kasa logan mvc de ne gibi sorunlar yaşadınız, bilgilendirirseniz sevinirim.

ben sorun var demedim,şirket için yük felan taşımak için iyi. hatta arka kapısının yukarı açılması mal yüklemeyi zorlaştırıyor ama 50 bin verip alıyorlar ,onların az yakması dışında kıriteri yok.

beğenmediğim yanı.
    ben yüksek araba sevdiğim için mcv nin altı düşük sevmedim bozuk yollarda vuruyor.
    frenleri dizel modelde çabuk bitiyor ve serviste çok pahalı ,sanayide değiştirilebilir.
    süspansiyonu aşırı sert,bozuk yollarda en ufak çakıl taşını hissettiriyor,rahatsız koltuklarıyla işgenceye dönüşüyor.
    yol tutuşu daçyalar içinde en iyisi diyebilirim.
    motoru için bişey söylemeye gerek yok zaten,en iyi yönü.90 lık olsaydı süper olurdu.
    kişisel kullanım için aynı paraya 90 lık stepway alırdım yada galericiden 90 lık sembol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 12 Ekim 2016; 11:43:26 >

• arkadaşlar 20 yaşındayım ve acemi şoförüm.

16-17 bin meblamız var araba bakıyorum. clio 2006 favorimdi lakin uygun piyasa oluşmadı.

dacia logan 2006 düşünüyorum ama arabaya yapılan kötü yorumlar beni ciddi etkiledi.

güvensizliği olsun fren sıkıntısı olsun vesaire.

yani dacianın fiyatı uygun ama bahsettiğim şeyler beni sıkıntıya sokuyor.

bu konu hakkında fikirlerinizi önemsiyor ve bekliyorum.
  • Merhaba 2006 1.4 almayi düşünüyorum. Satıcı sadece sol on çamurluk değişik dedi ancak tramerde 3 u 1000 tl alti, 3u bedelsiz kayit çıkıyor. Bu tam olarak ne anlama gelir, bu logan alinabilir mi?

29 düşünüyorum.

• merhabalar selamlar arkadaşlar ben mersinden erol. bende Dacia Logan SW almayı düşünüyorum. şimdiye kadar torostan başka arabaya binmedim. bana toros gibi geniş bagajlı araç gerekli. artık yeter biraz güzel bir arabamız olsun çocuklar üniversiteyi bitirdi. memurum . kendi çapımda buzdolabı çamaşır makine tamiratı ile uğraşıyorum ek iş olarak. ve dolap taşımak için bana çok lazım olan bir araç logan sw . . demek istediğim arabalardan pek anlamam bana hangi model önerirsiniz önceleri fikrim benzinli almaktı ve tüp taktırmaktı. biraz forumları okuyunca. aracın zorlandığını ve fazla yaktığını duydum. o yüzden benzinliden vazgeçtim dizel 1.5 90 beygir temiz beyaz olursa harika olur. siyah lacivert akdeniz bölgesinde sıcaga gelmez diye düşünüyorum. birde 2006 modelle 2011 model arasında. araçta yakıt olsun konfor veya donanım olsun. değişen fark varmı. Torosda bütün modeller aynı. ilk çıkan ile on yıl sonra çıkan arasında ne otomatik cam ne elektronik ateşleme. hiç birşey değişmiyor. o yüzden sordum. ayrıca bu bilgileri bulacağım link varsa verirseniz mutlu olurum. acelem yok aracanı satacak olan olursada ilgilniyorum tel.05372414963 mersin erdemlideyim. şuan 89 model torosum var. idare ediyoz. ayda bir en fazla köye gidiyorum. 35 kilometre. onun harici uzk yol hiç gitmem tamir için ilçe içinde 15 , 20 kilometre yol yaparım. yani DACİA LOGAN SW bana ilaç gibi gelir. selamlar saygılar. rabbim güzel düşünüp güzel görmeyi güzel insanlarla haşır neşir olamayı nasip etsin selam ve dua ile

• sevdayelleri33 S kullanıcısına yanıt
    hocam toros hakkında söylediklerinize katılıyorum.
    benim biraderde ilk çıkan modeli vardı 75 modeldi galiba 90 lı yıllarda, sonra 2000 yıllarında sıfırını aldı sw modelini birebir aynı araçtı

logan sw de 90 lık dizel yoktu biliyorum,70-75 lik olanlar var,bizde son modeli var oda 75 bg

ama 75 bg dizelde çok iyi,2006-2011 ler 70 bg galiba ama yetiyor.eniştemde 65 lik kango vardı oda güzeldi.

2006-2011 lerde toros gibi hepsi aynı ruhsatta kamyonet geçiyor.

2011-2012 lerde otomobil ruhsatlı olanlar var,içi biraz daha güzel makyajlı kasa diyebilirim.abs klimada standart olması lazım

• teşekürler ufuk bey ozaman 201-yada2012 lere yönelmek gerek
  • Arkadaşlar merhaba araç 2012 1.5 dci logan. hararet göstergesi uzun süre sıkışık trafikte kalınca ve uzun yolda sıkıştırınca 4 çizgiye çıkıyor. Herhangi bir fan vs. açmıyor. Bunda bir sıkıntı var mıdır? Kaçak vs. yok radyatör suyu normal seviyede.

Kliması çalışıyor fanı da açıyor çalıştırınca sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 27 Ekim 2016; 23:34:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

Arkadaşlar merhaba araç 2012 1.5 dci logan. hararet göstergesi uzun süre sıkışık trafikte kalınca ve uzun yolda sıkıştırınca 4 çizgiye çıkıyor. Herhangi bir fan vs. açmıyor. Bunda bir sıkıntı var mıdır? Kaçak vs. yok radyatör suyu normal seviyede.

Kliması çalışıyor fanı da açıyor çalıştırınca sıkıntı yok.

normali bu zaten,ısınınca alttan 4 ışık yanıyor olmalı

• 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.