DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
GTA IV Paraşüt
10
Cevap
0
Favori
22.261
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1860 Mesaj
      01 Ocak 2010 02:41:16
      Arkadaşlar youtube'da birkaç hatta birkaç demiyim baya bir çok video gördüm sanandreas'daki gibi paraşüt eklenmiş. Sanırım mod değil bunu nasıl edinebilirim(bulabilirim)

Edit : Videoyu buldum arkadaşlar bu özelliği sanırım pc sürümlerine ekleme şansımız yok

http://www.youtube.com/...Qzih-8XY&feature=related

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RONSPY -- 1 Ocak 2010; 15:53:52 >

Games for Windows Live ID: gunukur
      Steam ID : RONSPY
      Battlefield Bad Company 2 : RONSPY
      Battlefield 3 : GUNSPY

• Çavuş
      91 Mesaj
      01 Ocak 2010 13:36:51
      gta 4'de paraşüt bulunmuyor, bu bir mod olmalı.

• Yarbay
      3253 Mesaj
      01 Ocak 2010 13:38:00
      resim koyabilirmisin merak ettim

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Ocak 2010 13:59:09
      ss olursa güzel olur

Kullanılmamış sinema bileti, birkaç yıllık, birkaç kuruş, tanımadığım anahtarlar. Hangi evin kapısına uyacak yoksa kapıyı kim açacak? Çantamın içinde kırık sigaralar. Sanki paramparça bir aşk hikayesi içinde ben faili meçhul. Bir kadın var, biliyorum. 220 gibi bir numara var aklımda ama biri eksik, aşk sözlerinin heceleri kayık. Flaşlar... Eğer kayıpsam şuanda, kayıp, kaybolmuş gerçekten, götür beni şoför şehrin merkezinde büyük medya binasına!!! İşte ben, yeni ben, bu yeni disko kralı. Bu gece yepyeni kimliğimle, size bir hikaye anlatacağım. Bundan yıllar yıllar önce, kendini yitirmiş bir adam, bir gece büyük televizyon binasında mikrofona konuşmaya başlar. Hikaye o kadar basma kalıp, sıradan, anlamsızdır ki... Kimse bir anlam bulmaya çalışmaz. Sonunda bu anlamsız dünyada adam kral olur. Sonraa.. Kral bir gün bakar.. Ve görür ki: Herkes kraldır! Herkesin bir krallığı vardır! Bunun üzerine kral.. Ölür!
      Money for nothing!
    • Yarbay
      7502 Mesaj
      01 Ocak 2010 14:09:36
      Maalesef böyle bir mod yok fakat Ballad Of Gay Tony paketiyle birlikte paraşüt özelliği ekli olarak gelecek.

• Binbaşı
      1860 Mesaj
      01 Ocak 2010 15:45:07
      Arkadaşlar izlediğim videoyu bulamıyorum ama ya mod yada xbox için özel falan bulunca mutlaka koyucam, şu anda arıyorum

Edit : Videoyu buldum arkadaşlar bu özelliği sanırım pc sürümlerine ekleme şansımız yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RONSPY -- 1 Ocak 2010; 15:54:21 >

Games for Windows Live ID: gunukur
      Steam ID : RONSPY
      Battlefield Bad Company 2 : RONSPY
      Battlefield 3 : GUNSPY

• Yarbay
      3253 Mesaj
      01 Ocak 2010 21:33:58

quote:

Orijinalden alıntı: RONSPY

Arkadaşlar izlediğim videoyu bulamıyorum ama ya mod yada xbox için özel falan bulunca mutlaka koyucam, şu anda arıyorum

bencede ama eklense güzel olur

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Ocak 2010 23:05:29
      Parasut yoktu gta da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yarbay
      2294 Mesaj
      01 Ocak 2010 23:11:55
      GTA4ün iki tane ek paketi çıktı ikinci ek paketinde var paraşüt ek paketin adı ballad of the gay tony ek paketler sadece xbox için çıktı

• Yarbay
      2449 Mesaj
      01 Ocak 2010 23:39:30
      Ballad Of Gay Tony ek oyunu ile, sadece xbox360 a cikti PC versiyonuna yakinda modunu cikarirlar ,pek umidim olmasada

• Er
      7 Mesaj
      08 Şubat 2014 11:46:41
      bende helikopterden atladığım zaman lazım oluyo paraşüt yoksa şılap diye yere yapışıom ve ölüom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzselim397 -- 8 Şubat 2014; 11:47:11 >

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.