Şimdi Ara

Saçların parlak gözükmesi için (+19 cevaplar pls)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sa Ark.lar gün boyu saçları parlak olarak gözkmesi için ne yapabilirz.Resmdeki Polat'ın saçları parlak ve ıslak gözüküyo jöle demeyin baska bi yöntem varsa yazın foruma.

Saçların parlak gözükmesi için (+19 cevaplar pls)

• zeytin yağlı sabun kullanman yeterli
  • Saçlarım yağlı olucna çok parlak gözükyüordu zeytin yağı dök bence saçına ovuştur biraz tamamdmır bit olsun bişey olmaz onlarda canli dimi her canli ölmemeli onlar orda bir yuva kuruyor siz mesela diyelim eşinizle dans ederken biri gelse size insan öldürücü siripery sıksa siz üzülmesmiisiniiiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otlakçı

Saçlarım yağlı olucna çok parlak gözükyüordu zeytin yağı dök bence saçına ovuştur biraz tamamdmır bit olsun bişey olmaz onlarda canli dimi her canli ölmemeli onlar orda bir yuva kuruyor siz mesela diyelim eşinizle dans ederken biri gelse size insan öldürücü siripery sıksa siz üzülmesmiisiniiiz ?

nerden nereye bağladın nasıl bi bakış açısıdır bu

wax'ı denedin mi. birde yanlış hatırlamıyorsam mess-up (yanlış olabilir) diye bi şekillendirici vardı. araştır bi.
  • quote:

Saçlarım yağlı olucna çok parlak gözükyüordu zeytin yağı dök bence saçına ovuştur biraz tamamdmır bit olsun bişey olmaz onlarda canli dimi her canli ölmemeli onlar orda bir yuva kuruyor siz mesela diyelim eşinizle dans ederken biri gelse size insan öldürücü siripery sıksa siz üzülmesmiisiniiiz ?

:D süpersin cok ii aferin sana
  • köpük kullan
  • briyantin olabilir ayrıca polatın saçında parlayan bişey göremedim beyazlar öyle göstermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

briyantin olabilir ayrıca polatın saçında parlayan bişey göremedim beyazlar öyle göstermiş

parlaması derken ıslak gözüktüğü için parlak gözüküo kardeş
  • Yağlı saça su tut, şampuan kullanırsan az kullan. Abdest al işte.
  • arkadan önden sağdan soldan 40 tane ışık tutarsalar parlak gözükmesi normal.özel bişey kullandıgını sanmıyorum.
  • +19 cevaplar pls

• +19 cevap ne demek?
  • arkadaş 19 yaşında kanımca
  • duş alırken çıkmadan 2dk. önce kaliteli bir saç kremiyle saçlarını ov ve soğuk su ile saçlarını durula, farkı görüceksin
  • Limonun suyunu sıkıyosun. Sürmüyosun bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: [X]-R-[4]-P

arkadaş 19 yaşında kanımca

Ha anladım.Sorunun cevabını biliyorum ama maalesef 19 yaşında değilim...
  • hemen gırgıra vurmayın forumda coluk cocuk cok o yüzden +19 yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboy39

quote:

nerden nereye bağladın nasıl bi bakış açısıdır bu

wax'ı denedin mi. birde yanlış hatırlamıyorsam mess-up (yanlış olabilir) diye bi şekillendirici vardı. araştır bi.

mess-up parlak degil, aksine mat gösterir...
  • Saçın parlak gözükmesi iyi değildir saçı pis gösterir. Kuru olması daha iyi boşuna parlak göstericem diye uğraşma...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.