Şimdi Ara

TTNet Tivibu [ ANA KONU ] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.937
Cevap
4
Favori
284.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 TL olacak. Topgear hala gelmedi ne yapıyo bu salaklar.
  • --------------------------------------------------------------------------------

Merhaba

ttnet wifi noktalarından tivibu seyredilebilirmi wifideki 300dk lık ücretsiz kullanımı etkiler mi (300dkdan sonrada izleyebilirmiyiz)...
  • üye olacaklar hemen olsun bence çünkü 30 nisandan sonra standart üyelik yeni abonelere 3 - plus paket ise 8 TL olacak.. 30 nisandan önce üye olanlar için ise Standart paket: 1 Plus paket : 4 Tl olacak...
  • yeni güncelleme geldi.bu arada ulusal kanal eklenmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.bulut66

yeni güncelleme geldi.bu arada ulusal kanal eklenmiş..

Ulusal kanal ne yav

Yavaş yavaş kaliteli yabancı kanalları istiyoruz.İlk sırada discovery var.
  • 5 para etmez bir sistem , üstüne para verseler almam kusura kalmasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

5 para etmez bir sistem , üstüne para verseler almam kusura kalmasınlar

Fiyatına göre iyide eski kalitesi yok.Takılmalar fazla oluyor vede görüntü kalitesi eskisi gibi iyi değil.Bunun yanında kanal ataklarınıda daha göremedik.
  • arkadaşlar modemim durduk yerde gitti, aşırı download yapmaktan yanmış diyorlar, ben 2 yılı aşkın bi süredir tt net kullanıyorum, 1mb sınırsız tarifedeyim... bana ne önerirsiniz? yeni bi net e mi geçsem? kampanyalar hakkında pek bilgim yok, + yeni bi baglantı yapıp tt nette verilen modem gibi yeni bi modem almak istiyorum...
  • Güncellenmiş tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

5 para etmez bir sistem , üstüne para verseler almam kusura kalmasınlar

kullanmadan nerden bilebiliyorsun, tivibu kadar kaliteli ve bu kadar ucuza başka bir online tv izleme sistemi var mı ?
  • Sistem çok güzel biraz daha kanal istiyoruz sadece.Şöyle 15-20 tane güzel kanal gelse daha iyi olacak
  • Sürekli güncelleme yapıyorlar ama ne yaptıkları belli değil, insan bir güncelleme notu yazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLTuu

Sürekli güncelleme yapıyorlar ama ne yaptıkları belli değil, insan bir güncelleme notu yazar.

Aynen en azından şuraya telekomdan bir yetkili teknik insan bulsakta soru sorsak cevap alsak bu akdar akapalı kutu olmaya gerek yok.
  • http://www.tivibu.com.tr/e-dergi/nisan2010.html

e-dergi yapmışlar. Bu dergide durdur-izle, geri al-izle gibi şeyler var ama son güncellemeyi yapmama rağmen böyle bir özellik göremedim ben.

Bu arada siz telefondan standart pakete geçtiniz mi? Yoksa standart plus devam mı edeceksiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 21 Nisan 2010; 22:17:24 >
  • TİVİBU ÜYELİK İPTALİ DİKKAT

Klasik TTnet ayak oyunları devam ediyor.TİVİBU üyelik iptali için dilekçe yazıp,hat sahibinin bağlı bulunduğu telekom müdürlüğüne giderek müracaat etmesi gerekiyor.Üyelik iptalinin başka yolu yok.
    Üye olurken sadece 2 dakikada yapılabilen işlem üyeliği iptal ettirrken ızdırap halini alıyor.üstelik üyelik iptali uzun sürebiliyor yada olmayabiliyor böyle bir durumda tekrar gidip başvurmanız gerekiyor.

TTNET soyguna devam ediyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

TİVİBU ÜYELİK İPTALİ DİKKAT

Klasik TTnet ayak oyunları devam ediyor.TİVİBU üyelik iptali için dilekçe yazıp,hat sahibinin bağlı bulunduğu telekom müdürlüğüne giderek müracaat etmesi gerekiyor.Üyelik iptalinin başka yolu yok.
    Üye olurken sadece 2 dakikada yapılabilen işlem üyeliği iptal ettirrken ızdırap halini alıyor.üstelik üyelik iptali uzun sürebiliyor yada olmayabiliyor böyle bir durumda tekrar gidip başvurmanız gerekiyor.

TTNet'ten ne beklenir ki? Her şeyi çok kolay elde edersin ancak, kurtulmak istersen kurtulamazsın. ADSL kullanmak istersin telefon zorunlu olur. Tivibu'ya üye olursun iki dakikada, kurtulmak için dilekçe vermen gerekir. Kafalarına koca bir balyozu hakediyorlar.

• quote:

Biliyordum böyle bir şey olacağını

Ayrıca açıyorum Myzen kanalını ruhum rahatlıyor

• quote:

ben telefonla 10 dk da iptal ettirdim şimdi tivibu açılmıyor... Yani ben telefonla iptal ettirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRNclk777

quote:

ben telefonla 10 dk da iptal ettirdim şimdi tivibu açılmıyor... Yani ben telefonla iptal ettirdim

Telefonla bu işi yapabilmen ilginç?

http://www.sikayetvar.com/arama/?typex=1&q=tivibu&x=0&y=0

• 1 mb hız ve 15 inç monitörle görüntü mükemmel
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.