Şimdi Ara

TTNet Tivibu [ ANA KONU ] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.938
Cevap
4
Favori
284.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün izledim, sorun falan yok bende. Ayrıca takılmalar azalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsavgi

2 gündür bağlantınızı kontrol edin diyor. Sorun mu var acaba?

Banada bu hatayı veriyor.
  • NTV ve NTVspor da maç izlerken görüntüde çoğu zaman kayıplar yaşıyorum.Hızım 1 mbps. Acaba kayıpları azaltmak için yapabileceğim birşey varmı ?
  • Real Madrid - Barcelona maçını izliyorum ve görüntü kalitesi son derece iyi bitrate 1000kbps'de bayadır kullanmıyordum tivibu'yu ama çok iyi oldu bu maç için :)
    Kalitesinden bir şey kaybetmemiş olduğuna sevindim programın.
  • Tivibu sayesinde ben de sorunsuz izleyebildim maçı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vi®tue

Tivibu sayesinde ben de sorunsuz izleyebildim maçı..

Nasıl yendi ama yine barça
  • Milan maçını izliyordum ne güzel bir anda kapandı program şimdi de giremiyorum. Aynı anda yalnızca bir noktadan yayın izlenebilir.
  • bende üyelik almak istiyorum ama nasıl oluyor ilmiyorum 444 0 375 i arıytoruz oraya şifre ve kullanıcı adımızımı veriyoruz biraz açıklayabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: clanthee

bende üyelik almak istiyorum ama nasıl oluyor ilmiyorum 444 0 375 i arıytoruz oraya şifre ve kullanıcı adımızımı veriyoruz biraz açıklayabilirmisiniz

www.tivibu.com.tr
  • tivibu nun görüntü kalitesinde bu aralar bayaa bi iyileşme var sizde farkettinizmi bunu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACND

Aynı anda yalnızca bir noktadan yayın izlenebilir.

bende de aynı sıkııntı 2 saattir sürüyor.
    sadece kendi kullandığım tivibu hesabım var.ortak ağda başka biri ayrı bir hesapla tivibu izliyor ise bu benim yayını izlememi engeller mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wololo -- 11 Nisan 2010; 20:57:19 >
  • Aynı hesapla izlemiyorsa sorun olmaz herhalde. Sorun hala sürüyor.
  • şu solki zorunlu reklamdan sıkıldım yarın birkaçtane reklamsız tivibu teması yapacağım,
  • tvibutvplayer.msi

dosyasını upload edermısınız?
  • Arkadaşlar tivibu yu arkadaşımda üye oldu ama programı indirdik lütfen bekleyin yazıyor ekran kararıp kalıyor silveright yükledik sorun aynı başka neen oluyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Börte Çene

tvibutvplayer.msi

dosyasını upload edermısınız?

http://ul.to/x5ekqb
  • Benim şöyle bi sorunum var.. 2 PC kullanıyoruz tek modeme bağlıyız, kardeşm tivibu yu izlerken, benim izlemem gereken birşey olduğunda onu kapattırıp kendi pc'mde açmak istediğimde, açık olmamasına rağmen, "tek bi bilgisayada kullanılabilir." uyarısı veriyor.. Zaten tek pc'den açıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Benim şöyle bi sorunum var.. 2 PC kullanıyoruz tek modeme bağlıyız, kardeşm tivibu yu izlerken, benim izlemem gereken birşey olduğunda onu kapattırıp kendi pc'mde açmak istediğimde, açık olmamasına rağmen, "tek bi bilgisayada kullanılabilir." uyarısı veriyor.. Zaten tek pc'den açıyorum..

5 dakika falan beklemen gerekiyor.
  • Ya bir iki haftadır bakmıyordum. Bugün bir Top Gear izleyeyim dedim. Bi baktım Seç İzle listesinde Top Gear yok. Niye kaldırdılar ki acaba???
  • noldu buna ya
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.