Şimdi Ara

Galatasaray Tarihinin En Kötü 11i (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
4.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamaş şu an İngiltere liginde oynuyormuş yalnız
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcno

zapata
    ali servet emre g. volkan
    barusso
    barış inamoto sarp serdar
    yaser

bence son dönemlerin en kötü 11'i bu. sadece galatasaray için de değil yani, anadolu takımına bile bu kadroyu kursan küme düşerler.

İnamoto'yu izlemeye Japon ya da G.Koreliydiler hatırlamıyorum ama çekik gözlülerdi işte kızlar geliyordu tesislere hep gülüyorlardı falan ama uzakdoğulu işte dişlek, gözlüklü, çirkin, keçe gibi saçlar
    Kendi aralarında bazen tartıştıklarında haaa hooo falan yapıyorlardı

• Sarp ve Barış Galatasaray tarihinin yüz karası iki futbolcudur,hem oyunlarıyla hemde karakterleriyle.En kötü 11 de Sarp kaptanlığıda alır aç herif.
  • Perez iyi futbolcuydu bence,Bratu'da aslında iyi futbolcuydu çok pozisyona giriyordu son vuruşları kötüydü adamın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Sen Hayrettin i izlediğine eminmisin. Volkan Kilimci gibi bir yarmagül varken Gs tarihinin (fb maçları hariç) ne iyi kalecilerinden birisini yazmak pek bir saçma olmuş...

Benim 11 im

Volkan Kilimci

Volkan Yaman - Venison - F.De Boer - Perez

Bülent Akın - Marsh - Lutu

Revivo - Baliç

Knup (Lukunku)

pereze kötü demiş şaka gibi adama bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Watashiwa L

quote:

Sen Hayrettin i izlediğine eminmisin. Volkan Kilimci gibi bir yarmagül varken Gs tarihinin (fb maçları hariç) ne iyi kalecilerinden birisini yazmak pek bir saçma olmuş...

Benim 11 im

Volkan Kilimci

Revivo - Baliç

Knup (Lukunku)

pereze kötü demiş şaka gibi adama bak

Sana ne evladım... Sana mı soracağım ne yazacağımı defansif yönü korkunç derecede kötü bir oyuncuydu. Kaç kere canlı izledin de Perez'i burada hava yapıyorsun.

• perez 1970lerde oynamadı heralde demi ? galatasaraya geldiği ilk günden itibaren izledim hep. perez mükemmel bir futbolcuydu demiyorum ancak en kötü 11'e sokulacak bir topçu değil kesinlikle. asıl sen izlememişsin adam gibi. anladın demi barbar evladım ? en kötü 11'e soktuğun bülent akın da gs performansından sonra ingiltereye transfer olmuştu. sen de futboldan anlıyorsan..
  • Perez ilk maçlarda kötüydü ama sadece ilk maçlarda. Yazılacak birsürü kazma futbolcu varken Perezin oraya yazılması haksızlık.
  • Konunun ilk mesajlarını okudum,M.Sarp ve Zapata gibi 2 efsane yazılmamış oha Gs bölümü erken başlamış alkole herhalde dedim meğer 2009 un konusuymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Watashiwa L

perez 1970lerde oynamadı heralde demi ? galatasaraya geldiği ilk günden itibaren izledim hep. perez mükemmel bir futbolcuydu demiyorum ancak en kötü 11'e sokulacak bir topçu değil kesinlikle. asıl sen izlememişsin adam gibi. anladın demi barbar evladım ? en kötü 11'e soktuğun bülent akın da gs performansından sonra ingiltereye transfer olmuştu. sen de futboldan anlıyorsan..

Senin canım mevzu istiyor anladım ben senin derdini. Bülent Akın isterse R.Mardide Transfer olsun kötü futbolcuydu. Senin zaten futboldan anlamadığın buradan belli. Perez sagbekti ama defansif yönü berbat bir sagbek. Kanattan bindirme yapardı sonra geri donemezdi. Sagbek önce savunma yapar sonra hücum. Bak demek ki doğru düzgün izlememissin bile adamı gelmiş burada artistce konuşuyorsun. Ayrıca biraz önce de söylediğim gibi istediğimi yazarim sana ne. İstersem Eboue yi yazarim seni ne ilgilendirir, sorunlu musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Perez ilk maçlarda kötüydü ama sadece ilk maçlarda. Yazılacak birsürü kazma futbolcu varken Perezin oraya yazılması haksızlık.

Arkadas sizin derdiniz nedir. Bana göre Perez kötüdür sana göre iyidir. Karisabilir mısın ne yazacağıma. Haksızlık maksizlik ben yazmisim benim secimim. yılbaşına kalmış 5 saat, gözünüzü seveyim bana kalp kirdirmayin şurada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim 11 im

Volkan Kilimci

Revivo - Baliç

Knup (Lukunku)

yapma be abi perez o kadarda kötü değildi seviyodum ben kıvırcığı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Perez ilk maçlarda kötüydü ama sadece ilk maçlarda. Yazılacak birsürü kazma futbolcu varken Perezin oraya yazılması haksızlık.

Arkadas sizin derdiniz nedir. Bana göre Perez kötüdür sana göre iyidir. Karisabilir mısın ne yazacağıma. Haksızlık maksizlik ben yazmisim benim secimim. yılbaşına kalmış 5 saat, gözünüzü seveyim bana kalp kirdirmayin şurada.

Abi ben çok iyi veya çok kötü demiyorum ama bana göre onlarca kazmanın geçtiği bir kulüpte ligde ve Ş.L. de güzel katkılar sağlamış, oynadığı süre göz önüne alındığında adının yazılması bana saçma geliyor. Dediğin gibi abi nasıl sen nasıl fikrini söyleyip seçimini belirtiyorsan bende seçiminin benim nezlimde haksızlık olduğunu söylüyorum. Bunda darılacak gücenecek bir durum yok. Yeni yıla girerken kimseyi kırmak istemem yinede kusuruma bakma

• @@@uA-kktc

Perez'e kötü oyuncu demiyorum zaten. F.De Boer, Revivo, Balic, knup kötü futbolcularmiydi? Tabi ki degil. Ben Galatasaray performanslarına göre yaptım bu onbiri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@@@uA-kktc

Perez'e kötü oyuncu demiyorum zaten. F.De Boer, Revivo, Balic, knup kötü futbolcularmiydi? Tabi ki degil. Ben Galatasaray performanslarına göre yaptım bu onbiri.

evet bayağı kişi yazmış zaten ben 2. sayfayı okumadan yazmıştım kusura bakma . 11ine katılıyorum ama özellikle knup a . Nedense garip bir beklenti içindeydim heriften
  • zapata varken hayrettine haksızlık arkadaşlar yahu
  • Mehmet Duymazer

Cihan Haspolatlı Ali Turan Stevica Kuzmanovski Serkan Kurtuluş

Aydın Yılmaz Barış Özbek Mustafa Sarp Marcelo Carrusca

Dominic Iorfa Ioan Lutu
  • cihan haspolatlı ve mustafa sarp.

beni futboldan soğutan adamlar..
  • perezi yazanlar futboldan anlamıyor benim gözümde adamın nesi faciaydı gs ye ne facia adamlar geldi sacmalamayın adam 1 sezon oynadı benim gözümde hala onun ayarında bir sağ bek gelmedi deli ofansif bir adamdı ve adamda inanılmaz bir ruh vardı bize lazım olan o ruhtu zaten bence galatasaya gelen en facia adamlardan birisi cirstian dı ne yapmaya calıstıgını anlamayadan takımdan ayrıldı ki bence tamasta cok değildi o donem facia bir kadro vardı artı eleman cok gencti daha tahamul edilmedi
  • -------------------Viva Zapata-------------------

Müslüm Can - Almaguer - F.De Boer - Perez

--------------Aydın---Barusso---Pinto--------

-----------------Radu Niculescu-----------------

----------------Lukunku - İorfa---------------------
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.