Şimdi Ara

BiM'de TOOLMAX park sensörü 45TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
67.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim burdaki bimde 6 tane filan vardı. ben babamı ikna etsem alacaktım ama ne gerek var diyor :(
  • ekranın boyutları nedir bilgi verebilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oaston

quote:

Orijinalden alıntı: RadicalDeath

LCD ekran olayı kullanışlı birşey değil zira park ederken o ekrana bakmak park etme kabiliyetinizi olumsuz etkiler ...
    Park sensörlerinde en güzel kullanım yaklaştıkça sıklaşan bip-bip sesi verenlerdir ...
    Ayrıca o ekranı görünür yere monte ederseniz geceleyin hırsız onun ne olduğunu anlamaz, navigasyon sanarak çalmaya kalkar kesin ... Camınızdan olursunuz durup dururken ...

Ne alakası var? Ha biplemiş ha "şu kadar cm kaldı--parket" demiş ne farkı var, ikiside ses değilmi? Parkederken zaten aynalara bakıyorsun birde onu dinlesen gözucuyla arada ekrana baksan yardımcı olması için kötü mü? Kusura bakmada tecrübe dahi etmeden sallıyorsun gibi geldi bana..
    Bu işin erbabları(oto hırsızları) neyin ne olduğunu senden benden iyi biliyor. Camdaki navigasyon vantuz izinden cam patlatanını gördüm ben..

Ciddi anlama probleminiz var ... LCD ekran ve LCD ekrana bakmak lafları ile "cm kaldı - bip" olayını nasıl bağdaştırdınız ya da o şekilde anladınız hayret ettim ... cm kaldı demesine herhangi birşey söylemiş miyim ? sıklaşan bip-bip sesinin pratik olduğunu söylemişim ... LCD ekrana bakmanın parketme kabiliyetini olumsuz etkileyeceğini söylemişim ben, siz anlamsız şeyler söylemişsiniz ...
    18 yıldır araç kullanıyorum, geri görüş kamerası da dahil farklı çeşit park sensörlü araçlarda kullandım değil bu şekil ekran geri görüş kamerasına bakarak bile park etmek "koordinasyon zorluğu yaratır" ... tecrübeli araç kullanıcısı arkadaşlar neden bahsettiğimi çok iyi anlamıştır zaten ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RadicalDeath -- 2 Ocak 2010; 20:56:13 >
  • Arkadaşım saolasın hislerime tercüman olmuşsun, ancak yine de çok terbiyeli olmuş, bu tiplere daha başka şeyler de söylemek geliyor içimden ama neyse...

quote:

Orijinalden alıntı: maazsalman

Arkadaşım adam veya bayan cüssesine, terbiyesizliğine veya koparacağı yaygaraya güvenerek arsızca, fütursuzca, pervasızca vs vs tüm indirmde olan malları gasp edip başkalarının hakkını hiçe sayarak kendince alış veriş yaparsa NEDEN OLMASIN. Gerekirse KARNEYLE SATIŞ. Onlar( az önceki sıfatı taşıyanlar) o dilden anlıyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: maazsalman

KESİNLİKLE. kota sınırlaması gelmeli.

Yok karneyle verelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: chemucell

ekranın boyutları nedir bilgi verebilirmisiniz.

Yerli firma garantisinde.. Garanti süresi 24 Ay (kapınızdan alıp kapınıza teslim)

• Ekranın boyutları ( 8cmx5cm ) Siyah

• Türkçe Sesli ve Görüntülü Uyarı sistemi

• Türkçe Kullanım Klavuzu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkaysvl -- 2 Ocak 2010; 21:40:32 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oaston

quote:

LCD ekran olayı kullanışlı birşey değil zira park ederken o ekrana bakmak park etme kabiliyetinizi olumsuz etkiler ...
    Park sensörlerinde en güzel kullanım yaklaştıkça sıklaşan bip-bip sesi verenlerdir ...
    Ayrıca o ekranı görünür yere monte ederseniz geceleyin hırsız onun ne olduğunu anlamaz, navigasyon sanarak çalmaya kalkar kesin ... Camınızdan olursunuz durup dururken ...

Ne alakası var? Ha biplemiş ha "şu kadar cm kaldı--parket" demiş ne farkı var, ikiside ses değilmi? Parkederken zaten aynalara bakıyorsun birde onu dinlesen gözucuyla arada ekrana baksan yardımcı olması için kötü mü? Kusura bakmada tecrübe dahi etmeden sallıyorsun gibi geldi bana..
    Bu işin erbabları(oto hırsızları) neyin ne olduğunu senden benden iyi biliyor. Camdaki navigasyon vantuz izinden cam patlatanını gördüm ben..

Ciddi anlama probleminiz var ... LCD ekran ve LCD ekrana bakmak lafları ile "cm kaldı - bip" olayını nasıl bağdaştırdınız ya da o şekilde anladınız hayret ettim ... cm kaldı demesine herhangi birşey söylemiş miyim ? sıklaşan bip-bip sesinin pratik olduğunu söylemişim ... LCD ekrana bakmanın parketme kabiliyetini olumsuz etkileyeceğini söylemişim ben, siz anlamsız şeyler söylemişsiniz ...
    18 yıldır araç kullanıyorum, geri görüş kamerası da dahil farklı çeşit park sensörlü araçlarda kullandım değil bu şekil ekran geri görüş kamerasına bakarak bile park etmek "koordinasyon zorluğu yaratır" ... tecrübeli araç kullanıcısı arkadaşlar neden bahsettiğimi çok iyi anlamıştır zaten ...

Gayet iyi anladım rahat ol Benim anlatmak istediğimi sen anlamamışın gibi geldi bana. Bu cihazda seste var görüntüde ister sadece sesi dinlersin istersen keyfine göre ekrana da bakarsın ok. Söylediğin gibi senin için en iyi olan bipli olanı kullanmaya devam et, sağol tavsiyen içinde tecrubeli arkadaş
  •  BiM'de TOOLMAX park sensörü 45TL

BiM'de TOOLMAX park sensörü 45TL

scenic 1 montajı....
  • yahu arkadaşlar ben aldım isteyene verebilirm aldığım fiyattan yoksa gidip iade edicem dedim kimseden ses çıkmadı Allah Allah ya yok mu isteyen Ankaradan
  • Sn Comiser.
    Ben alırdım ama şu an başka şehirdeyim.
    İsterseniz Kargo ile gönderebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monoküler -- 3 Ocak 2010; 9:20:48 >
  • Sensörü İzmir'de bulamayan varsa, bizim yakınımızdaki BİM'de var arkadaşlar, yardımcı olabilirim.

Ayrıca diğer ürünlerden de var paspas, trafik seti, kablo, şarjlı süpürge...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 3 Ocak 2010; 17:32:46 >
  • @gokmay sizin oradaki bim nerede?
  • Yağhaneler BİM...
  • arkadaslar bu sensörleri boyayan var mı?
  • Park sensörünü alanlar gebze ve civarında oturanlara 20tl ye takabilirim kendi aracıma taktım megane2 dinamik,2 saat sürer.isteyen pm atsın.
  • gebzedeyim aracımda megane II ama bi sensör eksik
  • ya millet o fiyatlara satış yapıyo ama kim alacak merak ediyorum.
  • herkese merhaba benim tampon beyaz yarın teknik servisini arayıp sensorlerin boyanıp boyanamayacagını soracagım olmazza iade edecegim beyaz tamponda sırıtır albeaya taktıracagım boyatan varmı acaba
  • arkadaşlar izmirdeyim, bugün BİM'de iki tane gördüm.. Alsam mı almasam mı diye kararsız kalmışken, doğan gibi bi arabaya alsam nolur almasam nolur diye düşündüm park sensörüne 45 lira verceğime tampon alırım o fiyata yoksa alsamıydım..

Park sensörünü niçin almalıyım? ikna edecek bir cevap gelirse alıp taktıracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

arkadaşlar izmirdeyim, bugün BİM'de iki tane gördüm.. Alsam mı almasam mı diye kararsız kalmışken, doğan gibi bi arabaya alsam nolur almasam nolur diye düşündüm park sensörüne 45 lira verceğime tampon alırım o fiyata yoksa alsamıydım..

Park sensörünü niçin almalıyım? ikna edecek bir cevap gelirse alıp taktıracağım

kardeş anarya giderken yapacağın kazada sadece senin doğan zarar görürse doğru. bu parayla tamponu tamir edebilirsin. ama arkadaki lüks bir araca yada pahalı başka bir şeye zarar verirsen işte o zaman park sensörünün parasıyla karşılayamacağın bir zarar çıkabilir. tabi herkesi Allah esirgesin.
    şahsen ben toyota arabamla arkadaki lüks bi arabaya vurup onun tamponunu patlatmıştm. gece hiç bi şi görünmüyordu ben de hızlıca çıktım ve duran arabaya çarptım. neyse ben kendi tamponumu 50tl ye tamir ettirdim ama onunki 150 tl tuttu. işte bu sebeple bence alınabilir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.