Şimdi Ara

SIFIR OLARAK PEUGEOT 207 1.4 TRENDY HDI ALINIR MI?? ACİLL!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhabalar.Başlıkta da yazdığım gibi peugeot 207 1.4 HDI trendy 70 beygir olan aracı almak niyetindeyim.Arabanın gerek iç mekan genişliği,gerekse tipi gönlümü çeldi.32.500 TL de fiyat istedi bayisi.Sizce almalımıyım?Kullanıcı yorumlarını merakla bekliyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• ya daha önce bu araçlar 27 28 felandı şimdi 32.500 çok phalı bence aracın donanımıda o kadar dolu değil ya biliyorum araç çok şekil bende çok seviyorum görünüşünü ama sıfır alacaksan 207 alma bence yüzü hemen eskir nerdeyse 4 senelik kasa oldu alternatif olarak ben sana i20 ve fiesta öneririm ayrıca benzin+lpg örneği daha sunayım mazda 3 süper bir araç çok güzel özellikler var esp de standart
  • cok teşekkür ederim.bende galiba 1.4 trend dizel fieasta ya dönecemgibi gözüküyor.hem tipinide daha cok bgeniyorum.
  • 2 yıldır Pug 207 kullanıyorum...Aracın 1 anda fiyatı attı...Bende aracı alırken şekline şemaline aldanıp aldım...
    Sana çok hoş gelen iç mekan bir süre sonra hoş gelmemeye başlayacak gözün alışacak...Ayrıca araç 70hp bile değil 68hp ha illaki tam bir yakıt cimrisi sadece o yönden yüzümü güldürdü...Dış görünümüde hoştur özellikle abartmadan ufak tefek modifiyeler ile daha hoş duracaktır...
    Fakat 68 hp ile ufak rampalarda bile zorlanacaksın araç sollarken bazen pişman olacaksın...Ki en büyük sorun bunu pug kullanan herkez bilir 1 süre sonra aracın her yeri titreyecek kapılar bagaj kapağı torpido...32 lira büyük para bende aracımı değiştirecem aklımda sıfır araç almak yok nedenmi 32 lira vereceksin ben senin yerinde olsam 207 ye bağlamam o parayı tabiki senin tercihin...
    Gider temiz bir 2.el bulurum götürürüm servise kazasına boyasına garanti durumuna bakarım max 10 bin km de hem param cebimde kalır hemde satmaya kalkıştığımda çok zarar etmem...Ama söylemeliyim tam bir yakıt cimrisidir ayrıca almaya karar verirsen mesaj at sana mutlaka yaptırman gereken 1 kaç şey konusundada bilgilendiririm...
    Ayrıca fiesta düşünürsen 1 kaç gün kullanmış biri olarak bence kullanım rahatlığı yol tutuşu direksiyon hakimiyeti fren sistemi +plastik aksamın kalitesi 207 ile yarışamaz hoş 207 a sınıfı biraraç değil ama bence fiestedan iyidir...Ne beklediğine bağlı birazda...
    Bende mazda 3 düşünüyorum bu aralar diğer araçlarada yönelebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altar Han -- 28 Aralık 2009; 0:02:27 >

• Arkadaşlar sorumun cevabını buldum ve bugün 1.4 TDCI trend model bir ford fiesta aldım.araç ocak ortasında teslim edilecek.yardım eden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.herkes e kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • YAZIK PARANIZA O PARAYI 1.4 2 KARIŞ ARABAYA VERCEGİNİZE Peugeot Partner Tepee PREMIUM - 1.6 HDi 90 hp 32.012tl fiyatı alında araba neymiş görün Ekstralarıda bol bir araba Atak Mı Atak! İşlevsel Mi İşlevsel ! YAkıtı AZ MI Kokuluyolar Resmen

Opsiyon Versiyon Anahtar Teslim Fiyatı
    Araç içi tavan barları
    COMFORT
    PREMIUM
    PREMIUM PACK
    150
    Emniyet Paketi (EP)
    COMFORT
    PREMIUM
    PREMIUM PACK
    700
    Görüş Paketi (GP)
    PREMIUM
    550
    Klima
    COMFORT
    1.600
    Konfor Paketi (KP)
    COMFORT
    150
    Metalik Boya
    COMFORT
    PREMIUM
    PREMIUM PACK
    375
    Modülerlik Paketi (MP)
    PREMIUM
    350
    Park yardım sistemi
    PREMIUM
    PREMIUM PACK
    300
    Sürgülü sol yan kapı
    COMFORT
    660
    Tavan barları
    PREMIUM
    PREMIUM PACK
    200
    Ekstalarıda Bol Bir Araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_cakan -- 29 Aralık 2009; 16:15:58 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.