Şimdi Ara

Kredi Kartı ve Bankamatik Kartlara Ödediğimiz Ücretleri Geçmişe Dönük Nasıl İade Alırız? [SS'li] (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.159
Cevap
187
Favori
561.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: bf

arkadaşlar hsbc yi defalarca arayp ekstreleri istememe rağmen adamlar göndermiyor ne yapmamız gerek ?

bilgi edinme kanunu gereği istiyorum tarzı birşey isteyeceksin, biraz avukat dili kullanman lazım, o zaman vermek zorundalar,
    thhye git, süslü cümleleri öğrenmen lazım

Bu akşam süslü püslü arayayım bakalım geçen sefer geçmişe dönük hepsini istiyorum dedim kadın iki yılı ben buradan gönderebilirim diğeri için kayıt açıcam dedi iyi gönder bekliyorum dedim 4 ay gönderdi bu böyle olmıcak bunada kayıt açalım diyince kadınla kavgaya tutuştuk kaldı öylece bu gece tekrar bi şansımı deneyeyim :)

• Annemin Yapı Kredi kartı için 170 TL'ye heyet lehine karar vermişti. Banka ödeme yapmayınca icraya vermişti. Bugün icra işlemi tamamlanmış. Öğleden sonra parayı çekmeye gidecek
  • şubat ayı geliyor
    bakalım bu sene nabıcam
  • Benimde dosya masrafı verdm thhye bakalım 3 5 güne açıklanır yazarım buraya sonucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost_41

quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

Finansbank cardfinans gold kartımdan 55 TL kesmiş. Telefonla iade istedim, etmedi. Ne yapmam gerek?

şikayetvar.com yaz iade ediyorlar. benim 55tl'yi birkaç gün önce iade ettiler.

benim de aynı durum oldu iptal etmiyosanız kartı kapat dedim kapattılar :)

artık THH ye başvurucam

bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxx06

quote:

quote:

Finansbank cardfinans gold kartımdan 55 TL kesmiş. Telefonla iade istedim, etmedi. Ne yapmam gerek?

artık THH ye başvurucam

bilginize

Şikayetvar'a yazmıştım, müşteri temsilcisi aradı, iade edemeyeceğini söyledi. THH'ye gitmeden başka bir yolu var mı acaba?

• İlginç benim parayı geri verdiler. kartın 3.yılı 3 kezde aldım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

artık THH ye başvurucam

bilginize

Şikayetvar'a yazmıştım, müşteri temsilcisi aradı, iade edemeyeceğini söyledi. THH'ye gitmeden başka bir yolu var mı acaba?

burayı okumanı tavsiye ederim...

http://www.bddk.org.tr/websitesi/turkce/bize_ulasin/9303bizulasek_3.pdf

• quote:

İlginç benim parayı geri verdiler. kartın 3.yılı 3 kezde aldım.

benim 6. senem di her sene geri iade ettiler
    ama bu sene etmediler
  • Hesap işletim ücretlerini de alabiliyormuyuz vadesiz heslar için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

artık THH ye başvurucam

bilginize

burayı okumanı tavsiye ederim...

http://www.bddk.org.tr/websitesi/turkce/bize_ulasin/9303bizulasek_3.pdf

THH'ye gitmeye korkuyorum. Mahkeme vb. şeylerle uğraşamam. Kartı iptal ettirsem 1 hafta süre veriyorlar. Sonra iade ederler mi? Deneyen var mı?

• Arkadaşlar ben de geriye yönelik olarak tüm aidatları geri almak istiyorum yapı kredi bankasından. ama karşı davayla ilgi birtakım şeyler yazıyor. Davayı kaybedip bankanın mahkeme masraflarını ödeyen müşteriler var. Net bir bilgisi olan var mı bu konuda? Banka dava açarsa ne yapabilirim? Davayı kaybetme ihtimalim nedir?
  • artık duruma uyanan bankalar geriye dönük ekstreleri sayfa başı ücretlendiriyor. sayfa başına 1,5tl mi ne istiyorlar

kart aidatının da belli bir ayda alınmadığı için sadece o ayları da isteyemiyorum, yaklaşık 10 yıla yakın finansbank kredi kartı kullanıyorum, bütün ekstrelerimi istesem 180-200 lira civarı bi ücret çıkacak. kredi kartı aidatını geri almak için yaptığımız başvuruda bunu da listeye ekleyip bu ücreti de geri alma şansımız var mı?
  • Yapı krediden kart alırken hesapta para tutmazsanız kesemezler bilgisi vermişti bankada ki eleman.Fakat adamlar world puanlarımdan kesmişler.Aynı şekilde hakem heyeti aracılığı ile geri alabilir miyim ?
  • quote:

quote:

ama bu sene etmediler

o zaman ben kapatayım kartı demek ki seneye iade etmeyebilirler

bankaların keyfi nasıl isterse öyle yapıyorlar.

kart ücretini hiç takip etmeyen bir sürü vatandaş var
  • Bugün gidip Bonus Kart aidatları için THH'ye başvurumu yaptım. Dilekçe, ikametgah, bankanın kestiği aidatların dökümanını asıl ve birer adet fotokopi olarak teslim ettim. Birde pembe karton dosya istediler onuda verdim. Pul parası falan istemediler. İki-üç aya kadar sonuçlanır dediler.

• quote:

quote:

quote:

ama bu sene etmediler

o zaman ben kapatayım kartı demek ki seneye iade etmeyebilirler

bankaların keyfi nasıl isterse öyle yapıyorlar.

kart ücretini hiç takip etmeyen bir sürü vatandaş var

fix kart var kart ücreti almıyoruz bundan verelim dedi
    hadi ulen ordan ya iptal et ya da kartı kapat dedim
    o da kapattı :)

şikayet vara yazdım sonuç aynı

bankanın kendi sitesinden yazdım yine sonuç aynı

tek çare THH :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Evo9

artık duruma uyanan bankalar geriye dönük ekstreleri sayfa başı ücretlendiriyor. sayfa başına 1,5tl mi ne istiyorlar

kart aidatının da belli bir ayda alınmadığı için sadece o ayları da isteyemiyorum, yaklaşık 10 yıla yakın finansbank kredi kartı kullanıyorum, bütün ekstrelerimi istesem 180-200 lira civarı bi ücret çıkacak. kredi kartı aidatını geri almak için yaptığımız başvuruda bunu da listeye ekleyip bu ücreti de geri alma şansımız var mı?

niye extreleri posta olarak istemediniz zamanında ???

Adamlar kasıtlı yollamıyorlar ... Eylül ayında bana da extre yollamadılar , bankaya gidip bir sövmediğim kalmıştı , hangi hakla yollamamazlık yaptınız dedim. Başladılar yollamaya tekrardan ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

artık duruma uyanan bankalar geriye dönük ekstreleri sayfa başı ücretlendiriyor. sayfa başına 1,5tl mi ne istiyorlar

Adamlar kasıtlı yollamıyorlar ... Eylül ayında bana da extre yollamadılar , bankaya gidip bir sövmediğim kalmıştı , hangi hakla yollamamazlık yaptınız dedim. Başladılar yollamaya tekrardan ...

posta olarak geliyordu zaten son 2 ayda e-ekstre'ye çevirttim, bütün ekstrelerimi bulamam da 2007-2008 den itibaren var galiba aramam lazım evi tam emin değilim.

ne kadar bulursam o kadarını kurtarırız en kötü ihtimal.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

posta olarak geliyordu zaten son 2 ayda e-ekstre'ye çevirttim, bütün ekstrelerimi bulamam da 2007-2008 den itibaren var galiba aramam lazım evi tam emin değilim.

ne kadar bulursam o kadarını kurtarırız en kötü ihtimal.

hocam kolayı var , her ayki extreyi dosyalayacaksın , kredi kartları dosyan olacak , her ay onu oraya koyacaksın .gerektiğinde hemen çıkaracaksın . Ben öyle yapıyorum dosyalıyorum

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.