Şimdi Ara

Uyarı puanları silinmeyen üyeler! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
4
Favori
5.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende niye gitmiyor bu uyarı işareti diyordum ilgilenirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHKAPLAN

bende niye gitmiyor bu uyarı işareti diyordum ilgilenirmisiniz

Ben Beni Bildim Bileli silinmiyor 2 ayda silinseydi 10/15 kez silinmesi gerekirdi :) ama hala duruyor

• En son Ağustos 2012 de uyarı almışım 1 tane ama hala silinmedi ??
  • konuya hala bir yönetici mesaj yazıp sebep sonuç vs yazmadı
  • Silinmesi gereken uyarı puanlarını manuel olarak sildim. Aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlar varsa buraya yazsınlar lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

Silinmesi gereken uyarı puanlarını manuel olarak sildim. Aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlar varsa buraya yazsınlar lütfen.

Teşekkür ederim.
  • Benimde uyarı puanım var. Neden ve ne zaman aldım bilmiyorum. Bi göz atarmısınız...
  • quote:

Silinmesi gereken uyarı puanlarını manuel olarak sildim. Aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlar varsa buraya yazsınlar lütfen.

hocam benim de var sanırsam eskiden kalma birtane..tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Benimde uyarı puanım var. Neden ve ne zaman aldım bilmiyorum. Bi göz atarmısınız...

Sizin uyarılarınızın ikisi de şubat ayında verilmiş. Uyarılarınızla ilgili detayları uyarı listenizde görebilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/warnings.asp

quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

hocam benim de var sanırsam eskiden kalma birtane..tşkler

Tamamdır, sizin uyarınız da silindi.

• Sylargray

Sağol kardeşim,teşekkürler..Ellerin dert görmesin.
  • quote:

Ben de uyarı puanı almışım ama çok gereksiz bir konu bir bakar mısınız ?
  • @A.S.İ

Gereksiz yere eski bir konuyu yukarı taşıdığınız için uyarı puanı almışsınız. Verilen uyarıda herhangi bir sorun gözükmüyor.
  • quote:

@A.S.İ

Gereksiz yere eski bir konuyu yukarı taşıdığınız için uyarı puanı almışsınız. Verilen uyarıda herhangi bir sorun gözükmüyor.

Telefondan girmiştim özür dilerim peki bu uyarı puanı 2 ay sonra silinecek mi ?
  • 6 aydır uyarı puanım var artık rütbemin bir parçası edindim
  • Var mıymış bir bakayım.

edit: Beyaz kısımda olunca sayılıyor sanırım. 13 Kasım 2012'de verilmiş uyarı puanı ama hala silinmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sosisli Süt -- 18 Şubat 2013; 15:29:42 >
  • Benlede bütünleşmiş bir uyarı puanı var -27 Ağustos 2012- silerseniz sevinirim.
  • bende bır uyarı almıstım cok uzun zaman once sanırım bu uyarı sılınmemıs profılımden, ılgılenırsenız sevınırım. Tesekkur ederım.
  • Benimde silinmemiş.
  • Uyarı hala duruyor kimse ilgilenmeyecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Uyarı hala duruyor kimse ilgilenmeyecek mi?

Size iyi Harlem Shake'ler.2007'den beri şu forumdayım bu kadar uyuşuk yönetim görmedim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.