DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
EN HIZLI KREDİ KARTI VEREN BANKA???
3
Cevap
0
Favori
11.832
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> EN HIZLI KREDİ KARTI VEREN BANKA???
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1057 Mesaj
      22 Aralık 2009 19:46:46
      Arkadaşlar ben kredi kartı başvurusunda bulunacam ama hem kullanışlı bir kart olacak hem de yılbaşından önce elimde olması gerek...Hangi banka bana en kısa sürede kredi kartı verir???Şimdiden teşekkürler...

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      22 Aralık 2009 19:52:41

quote:

Orijinalden alıntı: Godlessfrog

Arkadaşlar ben kredi kartı başvurusunda bulunacam ama hem kullanışlı bir kart olacak hem de yılbaşından önce elimde olması gerek...Hangi banka bana en kısa sürede kredi kartı verir???Şimdiden teşekkürler...

cardfinas 1dk da veriyor..ama ilk alışverişinde 45 yıllık aidat 35 yıllık üyelik 70 tl geçiyor..world de 2 saatte veren şubeler var ilk yıll ücret almıyorlar...

1-Lost 2-The Sopranos 3-House M.D 4-Dexter 5-Fringe 6-Friends 7-My Name is Earl 8-Prison Break 9-How İ Meet Your Mother 10-Desparete Housewifes
      1-Windows 7 2-Opera 3-Kaspersky 4-KMplayer 5-Flashget 6-u-torrent 7-Hypersnap 8-Paint net 9-ACDsee 10-NERO

1-Haber7.com 2-SamanyoluHaber.com 3-Milliyet.com.tr 4-Hürriyet.comtr 5-Divxkurdu.com 6-Divxplanet.com 7-indivx.net 8-divxm.com 9-Mynet.com 10-Facebook.com
      1-Kanal D 2-SHOW TV 3-FOX 4-STAR 5-TRT 6-KANALTÜRK 7-KANAL 7 8-SAMANYOLU 9-TV8 10-NTV
    • Binbaşı
      1057 Mesaj
      22 Aralık 2009 19:58:05
      şubeler var derken hepsi vermiyor yani öyle mi???İlginç bu bankalar...CArdfinans iyiymiş ama kesintileri kötü..:(

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      22 Aralık 2009 19:59:31

quote:

Orijinalden alıntı: Godlessfrog

şubeler var derken hepsi vermiyor yani öyle mi???İlginç bu bankalar...CArdfinans iyiymiş ama kesintileri kötü..:(

hepsi değil anında kredi kartı veren şubeleri var..hızlı kredi kartı basım makinaları olan şubeler.. ankarada kızılayda çok var 3-4 bankanın var benim bildiğim..

1-Lost 2-The Sopranos 3-House M.D 4-Dexter 5-Fringe 6-Friends 7-My Name is Earl 8-Prison Break 9-How İ Meet Your Mother 10-Desparete Housewifes
      1-Windows 7 2-Opera 3-Kaspersky 4-KMplayer 5-Flashget 6-u-torrent 7-Hypersnap 8-Paint net 9-ACDsee 10-NERO

1-Haber7.com 2-SamanyoluHaber.com 3-Milliyet.com.tr 4-Hürriyet.comtr 5-Divxkurdu.com 6-Divxplanet.com 7-indivx.net 8-divxm.com 9-Mynet.com 10-Facebook.com
      1-Kanal D 2-SHOW TV 3-FOX 4-STAR 5-TRT 6-KANALTÜRK 7-KANAL 7 8-SAMANYOLU 9-TV8 10-NTV
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> EN HIZLI KREDİ KARTI VEREN BANKA???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.