Şimdi Ara

50BİN TL İLE İŞ KURMAK ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
72.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkeze iyi geceler , dostlar babam devletin "özelleştirme" dediği kendi kendini satma politikası yüzünden işsiz kaldı şimdi bize verilen 50.000TL ile bişiler yapmak hayata direnmek zorundayız.. şimdi 50 Bin TL ile ne gibi bir sektörüne girebiliriz ben bir okul yanı veya işlek bir caddede PS3 cafe açmak istiyorum..sizce başka nasıl değerlendirilebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karayell -- 22 Aralık 2009; 19:14:32 >

• Babanız ve geleceğiniz hakkında hayırlısı olmasını diliyorum.

Ama bence PS3 cafe bu zamanda pek iş yapmaz gibime geliyo. Zira hem sermayesi ağır hemde artık gün geçtikçe bu tarz iş imkanları evlere girmeye başlıyor zaten. Yani geleceği yok gibi görüyorum ben.

Şahsen 50.000TL benim olsaydı devren kiralık düşeş ve oturmuş mekanları bulmaya çalışırdım Benmde babam biraz kriz yüzünden dükyanı devretti. Aldığı paralarla borçları kapatsada şimdi bu tarz bişeyler bakıyoruz..
  • ps3+ps2+pc cafe aç parayı kırarsın birde denemek için 1 adet xbox360 al rehavet görürse artır parayı kır
  • quote:

Orijinalden alıntı: stigmata_

Babanız ve geleceğiniz hakkında hayırlısı olmasını diliyorum.

Ama bence PS3 cafe bu zamanda pek iş yapmaz gibime geliyo. Zira hem sermayesi ağır hemde artık gün geçtikçe bu tarz iş imkanları evlere girmeye başlıyor zaten. Yani geleceği yok gibi görüyorum ben.

Şahsen 50.000TL benim olsaydı devren kiralık düşeş ve oturmuş mekanları bulmaya çalışırdım Benmde babam biraz kriz yüzünden dükyanı devretti. Aldığı paralarla borçları kapatsada şimdi bu tarz bişeyler bakıyoruz..

cevap için sağol inşallah sizde gün yüzüne çıkarsınız... okul veya dersane yani ve önünden çok insan geçen bir yer bulsak aslında olmayacak iş değil...

• Ps3 kafe en mantıklısı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

quote:

Orijinalden alıntı: stigmata_

Babanız ve geleceğiniz hakkında hayırlısı olmasını diliyorum.

cevap için sağol inşallah sizde gün yüzüne çıkarsınız... okul veya dersane yani ve önünden çok insan geçen bir yer bulsak aslında olmayacak iş değil...

Eyvallah kardeşim. Umarım bulursunuz. ama öyle yerlerin kirasıda az olmaz. Bakalım hayat hangi iş kolunu göstercek size

• Yemek şirketi açın. Herkes şirketlere gelen yemeklerden şikayetçi. İyi yemek yaparsanız tutulursunuz.
    Yemek şirketi olmasa bile ev yemekleri yapan bir restaurant olabilir.
  • Okul çevresinde cafe/fastfood tarzı bir yer on numara olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tech. Türk

Yemek şirketi açın. Herkes şirketlere gelen yemeklerden şikayetçi. İyi yemek yaparsanız tutulursunuz.
    Yemek şirketi olmasa bile ev yemekleri yapan bir restaurant olabilir.

hmmm benim aklımda ps3 cafe ve pc parçası satmak var ama bakalım cevap için sağol

@wizH
    bakalım dostum nereye yelken açıcaz.. sağol

@34
    yemek veya düz cafe işlerinden anlamayız ki , ben daha önce 1 sene internet cafe 1 sene ps3 cafede çalıştım bu işlerden anlarım sadece..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karayell -- 22 Aralık 2009; 19:17:20 >
  • peki 10 makineli bir ps 3 cafe açarsak plazması oyunları vs. yani koltuğu lazım olcak herşey dahil aşağı yukarı kaça patlar inşaat halinde bi apartmanımız var 2 dairesi bizim 1 daire hakkım var ordan bana düşen belki diorum ev satıp işe yatırmak mantıksız olabilir böle sürünmektense satarım açarım bende bi dükkan
  • bence ps cafeler yalan oldu. kokorecci acarsanız güzel bi yerde parayı vurdugunuzun resmidir
  • bekle şimdi yatırım yapma haziran 2010 da yap. mayısta krizin 2. dalgası gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: novalgine_plus

peki 10 makineli bir ps 3 cafe açarsak plazması oyunları vs. yani koltuğu lazım olcak herşey dahil aşağı yukarı kaça patlar inşaat halinde bi apartmanımız var 2 dairesi bizim 1 daire hakkım var ordan bana düşen belki diorum ev satıp işe yatırmak mantıksız olabilir böle sürünmektense satarım açarım bende bi dükkan

Şuan PS3 ve plazma fiyatları oldukca iyi..

ilk etapda 10 tane 0 makina ile başlasak PS3 80GB 750.00TL + plazma 81cm 750.00TL işte kolduk vs 1 makina 1800.00TL civarına gelir..

• @SyMPaTHyc
    her yer ps3 oldu aslında evet

@Alpine
    2010 beklenecek evet belki 3-5 daha bile bekleriz iyi bir fikir olmadan napalım bekliycez..
  • Internet veya oyun kafe açmak için fazla sermaye gerekli ve yatırılan sermayeyi ne kadar sürede karşılayacağı da muamma. Bence fazla sermaye harcamadan, tercihen devren kiralık iş yerlerine bakmakta fayda var.
  • @Tech. Türk
    Bakıcaz artık bişi olcak..
  • çig köfteci acin Battal bey 7 8 milyar bi dükkan alip tamamen yaptirmak çok çok iyi parası var
  • pek iyi fikir olmayabilir ama bizim burdaki okulların önünde genellikle pilav arabaları var pilav ayran 1.5 tl eğer pilav güzel olursa bence neden tutmasın
  • Aslında işler bir yerde olursa pc/ps3 cafe çokta güzel bir seçenek olabilir. Müşterilere güzel bir mekan sunmak da çok önemli tabii. Örneğin haftasonu gittiğim bir Ps3 Cafe'ye tekrar tekrar gidesim geliyor(ki kalabalıklığından anlaşılacağı üzere giden herkes böyle düşünüyor). Eğer bu konuda eminseniz ve sermeyenizin yeteceğini düşünüyorsanız bu işe girişebilirsiniz.

Olmadı başka çözüm yolları getirecek arkadaşlar mutlaka çıkacaktır. Umarım dilediğiniz şekilde işinizi kurup işlerinizi rayına oturtabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

@Tech. Türk
    Bakıcaz artık bişi olcak..

dedgimi dinle :D sora bana ısmarlarsın işlerin tutnca izmirde gecen senenin başında battal bey die cikti cigköfteci 2 3 şube vardi bir gittik ondna sora bagımlılık yapti çigköftesi ozamanlar dedm arkdaslara acalım biyer die kimse yanaşmadı suan izmirde ben yerken 5 10 sube varsa artık olmayan yer kalmadi okadar yayıldı..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.