Şimdi Ara

50BİN TL İLE İŞ KURMAK ?? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
72.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orucbilal

site güvenliğini sağlayabilecekmisin. ayrıca fikirlerin gerçekten orjinal ise 20bin lira bişe değil....
    quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Benimde çok güzel bir sosyalleşme sitesi projem var ama mali olarak bunu yazdırıcak
    gücüm yok kafamdaki fikirler dünyada uygulanmamış şeyler reklamdan içeriğe kadar
    böyle bir işe girmek isteyen benle temasa geçsin 20 bine böyle bir site çıkar 1 sene içindede tutulur diyorum ingilizce ve türkçe beraber olucak.

• süper projem var ama bütçeniz yeter mi bilmem

Şimdi 3 katlı bir dükkan buluyorsun
    Alt katını maç izleme salonu yapıyorsun.
    En üst katını Kafe yapıyorsun.
    Giriş katına iddaa bayi makinesi koyuyorsun. ve giriş katında makine oldugu yerde iste maçlar hakkında bilgiler paylasirdi mekan haline getiriorsun
  • AVM'de dükkan kiralama, adidas, nike gibi mağazaları kaça patlıyor bilgisi olan varmı?
  • du bakayım yarın bu konuyu tek tek okuyacağım
  • Arkadaşlar konuyu yeni gördümde acaba 2009 da ki planlarınızla bi dükkan açtınız mı ? Açtıysanız akibeti ne oldu parayı buldunuz mu?
  • tavuk ürünleri satan bir restorant, mc donalds tarzı, imkanın varsa da ufak bir tavuk çiftliği, sonra büyütürsün,

hindi , bıldırcın hatta deve kuşu eti filan bile koyarsın ilerleyen zamanlarda menüye. tavuğa bayılan biri olarak söylüyorum ve tavuk eti sevmeyen çok az kişi vardır ve ve ve ucuz :D

not : bu yaz bu tarz bir yer açıyoruz babamla :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DangereusArabian -- 29 Ocak 2012; 6:30:07 >
  • yemek ve cafe en iyi gelir getiren işler büfe de olabilir gerisi vergi tuzağı işler olur veya iflas
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyndare0s

Bana kalırsa 50.000TL ile çok güzel bir kahvaltı dükkanı açılabilir . Sabah 5.30da açsanız sürekli haşlanmış yumurta , mezeler , kahvaltılık malzemeler , taze el ile sıkılmış meyve suları falan çok güzel olur . Gaziosmanpaşa Hastahanesini bilenler vardır İstanbul'da tam o tarafda bu şekil bir dükkan var Allah adamın işlerini daha çok rast getirsin inşallah mükemmel işliyor . Örneğin bi menemen yesek 3TL yanında birde meyvesuyu içersek karışık (nar,üzüm,portakal)1.5TL fiyatlar çok düşük gibi gözüküyor ama en aşağı bi kahvaltı yapan 5TL den aşağı kurtulamıyor . Sen bunların yanına birde tavuk , et döner koyarsın mis gibi .

ben tekirdağlıyım da

edirnede de var böyle bir yer sucuklu pastırmalı kavurmalı karışık yumurta filan yapıyor

tost meyva suyu var sıcak süt var

peynir reçel kaşar salam haşlanmış yumurtalı vs vs klasik kahvalti

filan daha değişik şeylerde yapıyorduda aklımda değil rastgele pasaport işi vardı bir gittik iyi iş yapıyordu fiyatıda uygun du hakkını vereyim

gerçekten yemek sektöründe iş var. Yemek şirketi kahvaltı dükkanı simit poğaça sarayı büfe fast food yerini buldurursan ii para var demek ki

birde çiğköfteci tekirdağ da mantar gibi türediler sahile bile açıldı en son

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 29 Ocak 2012; 6:56:22 >

• oto yıkama diyen çok olmuş ama gerçekten güzel bir mekan buldun mu. oto yıkama çok iyi iş. bizim buranın en işlek yerinde arsamız var. oraya ne kadar teklifler geliyor. adamlar kiraya verin diye yalvarıyor ama babam yanaşmıyor. güzel bir yer ve bir oto yıkama çok iyi iş çıkartır
  • kervan çek.
  • bulunsun
  • ps 3 cafe işi artık bitti bizim vardı hem ps hem pc kapattık zararına.şimdi aynı sokakta bir abimiz açtı sadece ps3 langırt buz hokeyi boks makinası felan koydu giderlerini çıkartıyor az çok... ben olsam eğer anlıyorsanız düşeş araç alıp satın derim..20 ye alın 21 e satın mesela..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HKKCN

ps 3 cafe işi artık bitti bizim vardı hem ps hem pc kapattık zararına.şimdi aynı sokakta bir abimiz açtı sadece ps3 langırt buz hokeyi boks makinası felan koydu giderlerini çıkartıyor az çok... ben olsam eğer anlıyorsanız düşeş araç alıp satın derim..20 ye alın 21 e satın mesela..

o iş o kadar klay degil ki :)
    araç temin edebilecegi yer ya internet yada oto pazarı ki bu tip yerler direk binici sattıgından biraz pahalıdır o yüzden 20 ye al 21 e sat biraz zor
    ihalelere o şekilde girme imkanları yok cünkü bi şirket belli bi yer kurmaları lazım onun vergisini vs ödemeleri lazım ki ihaleler için izin alabilsin
    zaten baska türkü o iş yaş :) ama dedigim gibi bi yer kurmakta zor sırf zaten işyerine 10 bin gider
    bi çevren yoksa millet kolay kolay senden almaz
    işten anlamıyosan zaten zarar bile edersin

• quote:

Orijinalden alıntı: KNu23

quote:

ps 3 cafe işi artık bitti bizim vardı hem ps hem pc kapattık zararına.şimdi aynı sokakta bir abimiz açtı sadece ps3 langırt buz hokeyi boks makinası felan koydu giderlerini çıkartıyor az çok... ben olsam eğer anlıyorsanız düşeş araç alıp satın derim..20 ye alın 21 e satın mesela..

araç temin edebilecegi yer ya internet yada oto pazarı ki bu tip yerler direk binici sattıgından biraz pahalıdır o yüzden 20 ye al 21 e sat biraz zor
    ihalelere o şekilde girme imkanları yok cünkü bi şirket belli bi yer kurmaları lazım onun vergisini vs ödemeleri lazım ki ihaleler için izin alabilsin
    zaten baska türkü o iş yaş :) ama dedigim gibi bi yer kurmakta zor sırf zaten işyerine 10 bin gider

eğer işten anlıyorsan ağzında iyi laf yapıyorsa piyasa yaparak araba al sat para kazanırsın kuzenim sırf öyle yapıyor ankarada her ay 1 araba satıyor valla çevreside var sanayide :) şahsen benim babamda 2 3 senedir emekli iş yapmyoruz abim askerde onun gelmesini bekliyoruz geldiğinde bir dükkan galeri tarzında bir yer tutup klasik otomobil alıp satıcağız daha çok vosvoslara yöneliceğiz planımız bu çevremizde epeyce var vosvoscularla :)

• Şimdi telefonda çok para var :D her mahallede telefon yok açın.
    E nede olsa telekominkasyon
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KNu23

quote:

eğer işten anlıyorsan ağzında iyi laf yapıyorsa piyasa yaparak araba al sat para kazanırsın kuzenim sırf öyle yapıyor ankarada her ay 1 araba satıyor valla çevreside var sanayide :) şahsen benim babamda 2 3 senedir emekli iş yapmyoruz abim askerde onun gelmesini bekliyoruz geldiğinde bir dükkan galeri tarzında bir yer tutup klasik otomobil alıp satıcağız daha çok vosvoslara yöneliceğiz planımız bu çevremizde epeyce var vosvoscularla :)

bak sende dıyosun her ay 1 araba :)
    pek yetıcegını sanmıyorum ozellıkle yaz ayları cok sıkıntılı olur mıllet tatıldedır şirketlere genelde eylül-ekim de araç kiralanır o arabalar gelcek dıye fıyatlar yuksektır ıs yoktur :)
    cevre tabikide bu meslekte acayıp onemlıdır ama dedıgım gıbı ucuz araba alamadıktan sonra pek yurumez mesela dedıgınız gıbı bı galerı tarzı bı yer acarsanız bi şekilde ihalelere girer arac dusurursunuz
    baslarda az karla baslarsınız ama daha sonra ısı ogrenır artırırsınız
    50 binle o ıs olurmu demeyın olur hemde cok guzel olur
    ılla bwm sat demıyoruz sana ufaktan baslarsın
    şahin-dogan-doblu-megane gibi araclar 2.eli kuvvetlı araclardır
    zamanla zaten ogrenırsınız

• neden bu konuyu hortlatma gereği duydunuz merak ettim gerçekten adam taaa ne zman açmış konuyu
  • halk ekmek bayisi açmak nasıl bir fikir sizce?
  • Konuyu açan Arkadas naptı acaba açtılarmı dükkanı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.