Şimdi Ara

50BİN TL İLE İŞ KURMAK ?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
72.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam şöyle sorayım, 50.000 TL yatırım ile ayda ne kadar kazanmayı planlıyorsunuz/istiyorsunuz?
  • hocam bence cafe-restorant-fast food-ev yemekleri yani bu tarzda birşey yapmanız bence daha mantıklı çünkü yemek sektörü her zaman gündemde kalır kriz fazla etkilemez gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Ya ne PS3 cafesi ne internet cafesi ya...Herkez tutturmuş bir ps3 cafe..Neredeyse artık her evde pc var,ona nazaranda ps3 olmasada 2 olanıda çok var.Biraz değişik yaratıcı düşünün beyler..Zaten Ps3 yazanların çoğunun -18 olduğunu düşünüyorum.Unutmayın sizin gibi bu işi düşünen ve uygulayan 100lerce kişi var,farkınız olsunki para kazanın...

tamam mesela başka bir örnek ver 50 bin ile ne yapılır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

quote:

Ya ne PS3 cafesi ne internet cafesi ya...Herkez tutturmuş bir ps3 cafe..Neredeyse artık her evde pc var,ona nazaranda ps3 olmasada 2 olanıda çok var.Biraz değişik yaratıcı düşünün beyler..Zaten Ps3 yazanların çoğunun -18 olduğunu düşünüyorum.Unutmayın sizin gibi bu işi düşünen ve uygulayan 100lerce kişi var,farkınız olsunki para kazanın...

ben gayet iyi bi örnek verdim hocam.emin ol ps cafeden daha iyidir bnm söyledigim ev yemekleri yapan ufak bi cafe-lokanta karışımı bişi.ps kafe sakat bi iş.ve aşırı derece sermaye gerektiriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: amele mühendis

quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

quote:

ben gayet iyi bi örnek verdim hocam.emin ol ps cafeden daha iyidir bnm söyledigim ev yemekleri yapan ufak bi cafe-lokanta karışımı bişi.ps kafe sakat bi iş.ve aşırı derece sermaye gerektiriyo

hmmm ne bilem yemek bana pek cazip gelmiyor aslında iyi yerim ama bakalım ben fikirleri aile meçlisine öneriyorum..elinize sağlık cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum...

• Benimde çok güzel bir sosyalleşme sitesi projem var ama mali olarak bunu yazdırıcak
    gücüm yok kafamdaki fikirler dünyada uygulanmamış şeyler reklamdan içeriğe kadar
    böyle bir işe girmek isteyen benle temasa geçsin 20 bine böyle bir site çıkar 1 sene içindede tutulur diyorum ingilizce ve türkçe beraber olucak.
  • Şu da olabilir bana kalırsa,elit ve işlek bir yerde (yada elit olması önemsiz,işlek olsun yeter) yada genelde sevgililerin gezdiği bi semt/caddede büyük bi dükkan kiralarsın.10 odaya bölersin içeriyi her odaya 1 plazma 1 dvd player 1 koltuk 1 ayak sehpası atarsın.Girişe de DVD arşivi.Film izlemek isteyen arkadaş grubu yada sevgililer gelir girişten filmi seçerler boş odaya geçip izlerler 10 liradan.Emin ol sinemaya gitmektense burayı tercih etceklerdir.
    Girişe de patlamış mısır makinanı kolanı cipsini koyarsın.10 liraya film izlerler 10 liralıkda mısır kola felan...Film 2 saat sürse 2 saatte 20 lira. 5 Film odası yapıp 5-6 tane PS de koyabilirsin yada sadece film üzerine.Temiz rahat biyer olursan bide isim yaparsan,hele ki bi de liseli sevgililerin ayağı alışırsa
    Yanlış anlaşılmasın liseli sevgililer dedim çünkü onlar dışarda daha çok zaman geçirir,büyükler filmi evinde izliyor nolsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Chimaerane

Şu da olabilir bana kalırsa,elit ve işlek bir yerde (yada elit olması önemsiz,işlek olsun yeter) yada genelde sevgililerin gezdiği bi semt/caddede büyük bi dükkan kiralarsın.10 odaya bölersin içeriyi her odaya 1 plazma 1 dvd player 1 koltuk 1 ayak sehpası atarsın.Girişe de DVD arşivi.Film izlemek isteyen arkadaş grubu yada sevgililer gelir girişten filmi seçerler boş odaya geçip izlerler 10 liradan.Emin ol sinemaya gitmektense burayı tercih etceklerdir.
    Girişe de patlamış mısır makinanı kolanı cipsini koyarsın.10 liraya film izlerler 10 liralıkda mısır kola felan...Film 2 saat sürse 2 saatte 20 lira. 5 Film odası yapıp 5-6 tane PS de koyabilirsin yada sadece film üzerine.Temiz rahat biyer olursan bide isim yaparsan,hele ki bi de liseli sevgililerin ayağı alışırsa
    Yanlış anlaşılmasın liseli sevgililer dedim çünkü onlar dışarda daha çok zaman geçirir,büyükler filmi evinde izliyor nolsa

aslında çok güzel bi fikir ben tuttum bunu bak ps 3 felan da koyarsın saat bazında odayı kiralarsın isteyen filmini izler isteyen ps 3 üyle oynar yani odalar ev kıvamında olcak 4 kişilik bi koltuk koycan rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhan15

Hocam şöyle sorayım, 50.000 TL yatırım ile ayda ne kadar kazanmayı planlıyorsunuz/istiyorsunuz?

Cevap vermemişsiniz, siz bilirsiniz.
  • quote:

Şu da olabilir bana kalırsa,elit ve işlek bir yerde (yada elit olması önemsiz,işlek olsun yeter) yada genelde sevgililerin gezdiği bi semt/caddede büyük bi dükkan kiralarsın.10 odaya bölersin içeriyi her odaya 1 plazma 1 dvd player 1 koltuk 1 ayak sehpası atarsın.Girişe de DVD arşivi.Film izlemek isteyen arkadaş grubu yada sevgililer gelir girişten filmi seçerler boş odaya geçip izlerler 10 liradan.Emin ol sinemaya gitmektense burayı tercih etceklerdir.

Tabii sonra ahlak polisi fuhuş yapılıyor diye mekanı bassın

• quote:

Halka açık yerlerde film gösterimi suç kapsamına girebilir. Yani bir sinema gibi yetkin olması gerekebilir. Ayrıca içeri giren arkadaşlar başbaşa kalınca yanlış şeyler olur.

• kardes hakkinda hayirlisi olsun diyorum

sen baban ve bir kac isci ile kucuk bi lokanta isletebilirsiniz.. zor bisey degil sadece calismak ve musterileri elinde tutmak lazim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan15

Hocam şöyle sorayım, 50.000 TL yatırım ile ayda ne kadar kazanmayı planlıyorsunuz/istiyorsunuz?

1500 ile 2500TL arası bir gelir ilk başta uygun olur...

@SheHiT
    sağolasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karayell -- 23 Aralık 2009; 12:47:54 >
  • bu devirde en iyi iş TAVUKÇULUK. 1 servis aracı dükkana tavuk yumurta ve her sabah sağılan inek sütü ile doldur dışarıya bi mangal tezgahı aç orayada 20 tane tavuk koy pişmeye isteyene çiğ , isteyene pişmiş tavuk , isteyene yumurta , isteyene süt hele iyi bir yerde olursa bu mekan aksam vakitleri falan süper iş yaparsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: €rché.19o3

bu devirde en iyi iş TAVUKÇULUK. 1 servis aracı dükkana tavuk yumurta ve her sabah sağılan inek sütü ile doldur dışarıya bi mangal tezgahı aç orayada 20 tane tavuk koy pişmeye isteyene çiğ , isteyene pişmiş tavuk , isteyene yumurta , isteyene süt hele iyi bir yerde olursa bu mekan aksam vakitleri falan süper iş yaparsınız

farklı bir öneri..
  • bence 50000 tl ye 3 tane doblo alın.
    herbiri 15000 tl etse geri kalanla araçları kasko yaptırın
    araçlarıda belediyeye,zabıtaya yada özel bir şirkete kiraya verin.
    herbirine ayda en az 1000 tl verirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutluay345

bence 50000 tl ye 3 tane doblo alın.

mısır büfesi 3 tane al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutluay345

bence 50000 tl ye 3 tane doblo alın.

bak bu ilginc böyle bişi var mı eğer varsa 1000tl değilde 600 bile verseler 600x3 1800TL eder... ama kiralamak garanti değil sanırım daha önce böyle bişi varmı onu bile bilmezdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: huntertr00

ps3+ps2+pc cafe aç parayı kırarsın birde denemek için 1 adet xbox360 al rehavet görürse artır parayı kır

rehavet görülmez rağbet görülür
    rehavete kapılınır.başarılardan gelen rahatlık halidir
  • Dayım Gaziosmanpaşa'daki büfesini satıyor.Bir arkadaşı işletiyordu şimdi bana geçen gün satılık ilanı olarak koy dedi bende koydum.Dayım burada başka bir işle meşgul iş değişikliği nedeniyle satıyor.Günlük Net 1000 TL ciro.Çok işlek bir cadde üzerinde...Resimler temsilidir.

http://www.sahibinden.com/cok_uygun_fiyata_bufe_ve_tekel_bayii_gunluk_1000_tl_ciro!!!-58WQQaXQQ19494461WQQpXQQdisplayitem
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.