Şimdi Ara

YGS Deneme Puanlarınız... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
0
Favori
61.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceminec

sınav dergisi derhanesindeyım
    mat:31 net
    fen:17 net
    turkce:28 net
    sos:14 net
    bu sene yalan oldu öss

Senın yalansa bizim noldu acaba.

Turkce: 32

Mat: 21

Sosyal: 23
  • quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

quote:

bu sene yalan oldu öss

Bölüm neydi hocam?
  • 1. Deneme

En düşük Ygs 442 en fazla Ygs 458

2. Deneme

En düşük Ygs 447 en fazla Ygs 462

3. Deneme

En düşük Ygs 394 en fazla Ygs 419
  • 3 Şubat 2010 Zaman YGS Denemesi Sözel 353.500
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

quote:

bu sene yalan oldu öss

Bölüm neydi hocam?

Eşit agırlık. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

quote:

Orijinalden alıntı: dusau

YGS Deneme Puanlarınız...

aynı Netler Bireyde;
    YGS 1: 458.998 YGS 2: 452.567 YGS 3: 453.812
    YGS 4: 454.889 YGS 5: 459.508 YGS 6: 458.218

aynı Netler Femde;
    YGS tür Ham Yerleş Ek
    YGS-1 455,250 0 0
    YGS-2 449,000 0 0
    YGS-3 455,750 0 0
    YGS-4 455,000 0 0
    YGS-5 450,750 0 0
    YGS-6 452,250 0 0

Madem sallıyorsun, nasıl salladığına bir bak.. 160 soruda 174 net çıkarmışsın tebrik ediyorum seni.

ne diye sallayayım fdd.com.tr den aldım basit bir toplama işlemi yapamıyorsan napayım ordaki netleri toplayınca 140,25 net eder yanlış girmişler

• Arkadaşlar Merhaba.

kafama takılan ciddi sorun var.Ağustostan bu yana yavaş yavaş günlük çalışma zamanlarını arttırarak bu zamana kadar disiplini kendime göre koruyabildim sanıyorum.ilk YGS denemesi çok çok iyi olmasa da 2. ve hatta 3. sınavda YGS1 330 küsür puan yaptım."iyi de ne var bunda?"arkadaşlar çok düşük gelebilir sizlere fakat bu sene meslekten mezun oldum.ilk defa bu sene dershaneye gitmeye başladım,üstüne neredeyse bütün konularda sıfırdım.(çok şükür bu günlere)bir konuda danışacaktım ondan sizlere bu açıklamayı yapıyorum.

peki arkadaşlar Yök başkanı soru sayısını arttırdı,zamanı kısalttı ve "öğrencilerin aleyhine durum yok" dedi.yanlış mıyım?Alacakaranlık kardeşim böte ile ilgili tahmini puan sıralaması yapmış.öss den biraz daha yüksek puan alsam ek pauanlarla beraber yanından bile geçmez herhalde puanların.e benim ne kârım olmuş arkadaşlar?derdim,yapılan haksızlık.en sonki denemeden çıkardığım netler şöyle;
    Türkçe 28 net,
    Matematik 20 net,
    Geometri 1 net,
    Fizik ya 1 ya 2 net,
    Kimya 9 doğru ,
    Biyoloji 10 doğru 1 yanlış,
    Tarih 10d 5y,
    Coğrafya 9d 1y,
    Felsefe 6d 1y,
    bu son deme YGS1 puanı 321'di.

ben şimdi yazdıklarımda doğru muyum?yani bu puan çok düşük ve benim için puff mu?
    yani anlayamıyorum sevgili arkadaşlar benim lehime olan durum ne burda?

• quote:

bu sene yalan oldu öss

Son sınav biraz zordu,moralini bozma pek.2 ay kısa bir zaman değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Miex

quote:

YGS Deneme Puanlarınız...

aynı Netler Bireyde;
    YGS 1: 458.998 YGS 2: 452.567 YGS 3: 453.812
    YGS 4: 454.889 YGS 5: 459.508 YGS 6: 458.218

aynı Netler Femde;
    YGS tür Ham Yerleş Ek
    YGS-1 455,250 0 0
    YGS-2 449,000 0 0
    YGS-3 455,750 0 0
    YGS-4 455,000 0 0
    YGS-5 450,750 0 0
    YGS-6 452,250 0 0

Madem sallıyorsun, nasıl salladığına bir bak.. 160 soruda 174 net çıkarmışsın tebrik ediyorum seni.

ne diye sallayayım fdd.com.tr den aldım basit bir toplama işlemi yapamıyorsan napayım ordaki netleri toplayınca 140,25 net eder yanlış girmişler

Hangi hesaplama sistemiyse artik daha toplam neti dogru hesaplayamazken puanlari nasil dogru hesaplayacak merak konusu. Bu arada evet toplam net 140.25

• quote:

Orijinalden alıntı: evcârâ

Arkadaşlar Merhaba.

kafama takılan ciddi sorun var.Ağustostan bu yana yavaş yavaş günlük çalışma zamanlarını arttırarak bu zamana kadar disiplini kendime göre koruyabildim sanıyorum.ilk YGS denemesi çok çok iyi olmasa da 2. ve hatta 3. sınavda YGS1 330 küsür puan yaptım."iyi de ne var bunda?"arkadaşlar çok düşük gelebilir sizlere fakat bu sene meslekten mezun oldum.ilk defa bu sene dershaneye gitmeye başladım,üstüne neredeyse bütün konularda sıfırdım.(çok şükür bu günlere)bir konuda danışacaktım ondan sizlere bu açıklamayı yapıyorum.

peki arkadaşlar Yök başkanı soru sayısını arttırdı,zamanı kısalttı ve "öğrencilerin aleyhine durum yok" dedi.yanlış mıyım?Alacakaranlık kardeşim böte ile ilgili tahmini puan sıralaması yapmış.öss den biraz daha yüksek puan alsam ek pauanlarla beraber yanından bile geçmez herhalde puanların.e benim ne kârım olmuş arkadaşlar?derdim,yapılan haksızlık.en sonki denemeden çıkardığım netler şöyle;
    Türkçe 28 net,
    Matematik 20 net,
    Geometri 1 net,
    Fizik ya 1 ya 2 net,
    Kimya 9 doğru ,
    Tarih 10d 5y,
    Coğrafya 9d 1y,
    Felsefe 6d 1y,

ben şimdi yazdıklarımda doğru muyum?yani bu puan çok düşük ve benim için puff mu?

Aynı durumdayım ben de senle hocam. Zaten bu kadar yüksek net çıkaran arkadaşların okulları ya fen yada anadolu lisesi oluyor. Yani bizimle aslında onlar değil diğer meslek liseleri yarışacak diye düşünüyorum. Çünkü ygs'de bu kadar iyi net yapan arkadaşlar sanmıyorum ki 1. bölümden tercih yapsın lys'den yapmasın. Biz kendi aramızda yarışacağız yani elimizden gelenin en iyisini yapmaya bakacağız. Umudu kaybetmek yok çalışmaya devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

quote:

Orijinalden alıntı: evcârâ

Arkadaşlar Merhaba.

Türkçe 28 net,
    Matematik 20 net,
    Geometri 1 net,
    Fizik ya 1 ya 2 net,
    Kimya 9 doğru ,
    Tarih 10d 5y,
    Coğrafya 9d 1y,
    Felsefe 6d 1y,

Aynı durumdayım ben de senle hocam. Zaten bu kadar yüksek net çıkaran arkadaşların okulları ya fen yada anadolu lisesi oluyor. Yani bizimle aslında onlar değil diğer meslek liseleri yarışacak diye düşünüyorum. Çünkü ygs'de bu kadar iyi net yapan arkadaşlar sanmıyorum ki 1. bölümden tercih yapsın lys'den yapmasın. Biz kendi aramızda yarışacağız yani elimizden gelenin en iyisini yapmaya bakacağız. Umudu kaybetmek yok çalışmaya devam

şu sizi yanıltmasın anadolu lisesindekiler YGS den tercih yapmaz burada bir çok arkadaş anadoluyu kazandıktan sonra yatmaya başladı sonra son sene akılları başlarına geldi hiç olmazsa ygs'yi yaparız dediler özellikle sağlık meslektekilerin işi zor bizim sınıfta 10 kişi felan fizik tedavi hedefliyor çünkü 2.bölüm matematiği fiziği zor geliyor konu artıyor bu arkadaşlarda 1.bölümden tercih yapmak isteyecek. Not moralinizi bozmak için söylemedim ama gerçek bu çalışmayan sene sonunda ağlar önümüzde çok önemli 45 gün var bu sürede tempo yapan kazanacak yatan seneye kalacak

• quote:

şu sizi yanıltmasın anadolu lisesindekiler YGS den tercih yapmaz burada bir çok arkadaş anadoluyu kazandıktan sonra yatmaya başladı sonra son sene akılları başlarına geldi hiç olmazsa ygs'yi yaparız dediler özellikle sağlık meslektekilerin işi zor bizim sınıfta 10 kişi felan fizik tedavi hedefliyor çünkü 2.bölüm matematiği fiziği zor geliyor konu artıyor bu arkadaşlarda 1.bölümden tercih yapmak isteyecek. Not moralinizi bozmak için söylemedim ama gerçek bu çalışmayan sene sonunda ağlar önümüzde çok önemli 45 gün var bu sürede tempo yapan kazanacak yatan seneye kalacak

O da doğru haklısın. Dediğim gibi çalışmaya devam..

• Zaman YGS- 6

türkçe 1y
    matematik 1y
    fen 1y
    sosyal 11y

YGS 1: 476.088

Sosyal bozdu sırayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.ali20

Zaman YGS- 6

türkçe 1y
    matematik 1y
    fen 1y
    sosyal 11y

Sosyal bozdu sırayı

Hey maşallah.
  • benimde netler böyle
    Türkçe:18
    Matematik:12
    Fen:0
    Sosyal:7
    aldıgım puanı söylemeye utanıyorum
  • Türkçe: 30
    Matematik: 18
    Sosyal: 32
    Fen: 20
    YGS-1 : 325
    YGS-5 : 375

Teknik lise bilgisayar bölümündeyim ve bilgisayar öğretmenliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri istiyorum. Yani Ya YGS-1den 420 yapmam gerek ya da YGS-5den 440 gibi bişey yapmam gerek. Henüz Geometrim "0" Teorikte var ama pratiğim yok ve çok pratik isteyen bir ders. Başka Meslek Liseli var mı ? Kaç Yapıyorsunuz ?
  • quote:

Zaman YGS- 6

türkçe 1y
    matematik 1y
    fen 1y
    sosyal 11y

Sosyal bozdu sırayı

2010 Türkiye Sayısal Birincisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galois_

quote:

Zaman YGS- 6

türkçe 1y
    matematik 1y
    fen 1y
    sosyal 11y

Sosyal bozdu sırayı

2010 Türkiye Sayısal Birincisi

O Zaman denemesi çok basitti.

Ben de 468 yaptım ki puanımı Sosyal Bilimler düşürdü. Coğrafya ile Tarih'i iyice hâlletmem lazım.

• harbiden o zaman denemesi basitti. türkçe full idi bende :) ama fen felaket.!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uyg4R

Türkçe: 30
    Matematik: 18
    Sosyal: 32
    Fen: 20
    YGS-1 : 325
    YGS-5 : 375

Teknik lise bilgisayar bölümündeyim ve bilgisayar öğretmenliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri istiyorum. Yani Ya YGS-1den 420 yapmam gerek ya da YGS-5den 440 gibi bişey yapmam gerek. Henüz Geometrim "0" Teorikte var ama pratiğim yok ve çok pratik isteyen bir ders. Başka Meslek Liseli var mı ? Kaç Yapıyorsunuz ?

kardeşim Merhaba.netlerin sana göre kötü olabilir.bana göre iyi.

dönüp dolaşıp bu yök'e dönmek geliyor içimden
    yahu arkadaşım bir düşünsene,sen Türkçe'den 30 sorunun 30'unu yapıyordun.Sosyal'in hele çok iyi.gel gör ki 40 soru fazladan oldu şimdi de haliyle çok çalışsak bile netler düşük,puan düşük.
    Allah yardımcısı olsun çalışanların.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.