Şimdi Ara

YGS Deneme Puanlarınız... (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
0
Favori
61.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crazymafya

Şu sıralar deneme kitapları çözüyorum. Fem dergilerinden konuları son bir kez tekrar ediyorum. Son bir hafta izinli olacağım. Fem dergilerinde eksik kalmış bir kaç konu var YGS için, onları çalışacağım. Ha bu arada her hafta bir dersin 12. sınıf konularını çalışıyorum. Geçen hafta ÖTF, Limit, Türev çalıştım. Bu hafta da Organik Kimya çalışıyorum. YGS namına yapılacak pek bir şey kalmadı esasında. Tarih için özellikle. 2 defa konu anlatımı okuyup 5 tane soru bankası bitirdim. Diğer dersler için de hemen hemen bu sayıda. Buna rağmen çok bir şey beklemiyorum kendimden. Açık söyleyeyim. Ha, girsem iyi olur mu, evet olur. Lakin ben beklemiyorum. Zira OKS döneminde Mayıs'taki Güvender sınavında Türkiye 1. olmuştum. Her neyse OKS'de ise 1 Türkçe, 1 Matematik, 4 Fen, 1 Sosyal yanlışım vardı ve Sayısal puanda 1900. oldum. Yani o zamanlarda da böyle imreniyorlardı bana. Tabi babayı aldık sınavda. Yine öyle bir şey olacağı için ben umutlu değilim açıkçası. O zaman niye çalışıyorum bu kadar? Yatayım mı yani sınava kadar? Soru çözmek ve çalışmak hoşuma gidiyor belli ölçüler içinde kalırsa. Yani boş boş oturamıyorum ben. Alışkanlık gibi bir şey olduğu için çalışıyorum yoksa "Bunların hepsini geçicem" gibi bir hevesim yok. Olsa da kursağımda kalacak. Herkese iyi çalışmalar. Sorularınız varsa açığım ben :D

Kardeş her denemene bakıyorum, iyi puanlar alıyorsun, ben iyi bir derece yapacağını düşünüyorum senin, ben de oks aynı duruma düşmüştüm, bu sefer daha ümitliyim seninkilere yakın puanlar yapıyorum ama tabii senin kadar ilerleyemedim daha. Hakkın olan başarıyı alman dileğiyle, başarılar

• Pi analitik ygs denemeleri 3.deneme

Türkçe 39/1
    Mat 38/2
    Fen 34/4
    Sos 35/5

puan 460yapıyor

Gene fen gene fen kafayı yedirtcek bana 5in 6nın aşağısına düşmüyor yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwr -- 7 Mart 2011; 13:15:39 >
  • Önerebiliceğiniz bir deneme seti var mı?
  • Valla en yüksek dünkü Fem 12'li denemelerinin 12. denemesinden çıktı

Türkçe 36/3
    Sosyal 36/4
    Mat 37/3
    Fen 35/5
  • FEM Çözümlü-8
    Türkçe 38/2
    Sosyal 33/7
    Matematik 35/4
    Fen 34/4

YGS2 440

biraz sosyal biraz fen offf yükselse hiç fena olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne
    FEM Çözümlü-8
    Türkçe 38/2
    Sosyal 33/7
    Matematik 35/4
    Fen 34/4

YGS2 440

biraz sosyal biraz fen offf yükselse hiç fena olmaz

Sende bendensin sos fen batiriyor yav
  • Son Pi Analitik Denemesi:

Türkçe: 39D/1Y
    Matematik: 39D
    Sosyal: 37D/3Y
    Fen: 34D/6Y

450-470 arası gidip geliyorum denemelerde. Artık kasmıyorum önceki kadar. Şu zamandan sonra kasmak stres ve puan kaybı getirir ancak,daha fazlası olmaz.

Örnek Yayınları'nın hazırladığı her dersten ayrı ayrı basılmış çıkmış sorular kitabı var Çeyrek Asrın Soruları diye. Dersanem önermişti bu yayınları, 1985-2010 yılları arasını kapsıyor sorular.
    Son günlerde bunlara yoğunlaştım. Sözel kısımdan sadece 2009 ve 2010 soruları kaldı. Gerçekten faydalı oldu bunları çözmek.
    Konuları tamamlamış arkadaşlar varsa denemelerin yanısıra bunları da çözmesini öneririm.
  • Fem Deneme 2

Türkce : 34
    Sosyal : 32
    Mat: 8
    Fen :3

sözelim ve arkadaslar coğrafyadan 2 konu eksik bi ondan bide felsefeden gidiyor bildiğiniz tam anlamıyla iyi coğrafya anlatan site varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GuMmY_ -- 7 Mart 2011; 23:23:02 >
  • 27 marta ygs sınavına giricem.ygs1 den yptığım puan 270 lerde okul puanıyla 320 felann .ooo napcam bn ya
  • Coğrafya için genel kültür lazım. Yoksa ne kadar zorlarsanız zorlayın full'leyemiyorsunuz.
  • FEM Çözümlü YGS Denemesi - 2

Türkçe: 37 Doğru, 2 Yanlış / 36,5 Net
    Matematik: ---
    Fen Bilimleri: 12 Doğru, 2 Yanlış / 11,75 Net
    Sosyal Bilgiler: 37 Doğru, 2 Yanlış, 1 Boş / 36,5 Net

TOPLAM: 84,75 Net

11.Sınıf Sözel bölümünde okuyorum. Gayet iyi bana göre.

Türkçe'den 38 Net, Matematikten de geometri dahil bir 10-11 net yapmam gerekli. Sosyalim iyi durumda ama tarihe çalışabilirim biraz daha. Fen ise muhteşem

Ekleme: 3'üncü deneme sonuçları

FEM Çözümlü YGS Denemesi - 2

Türkçe: 38 Doğru, 1 Yanlış, 1 Boş / 37,75 Net
    Matematik: 5 Doğru / 5 Net
    Fen Bilimleri: 10 Doğru, 1 Yanlış / 9,75 Net
    Sosyal Bilgiler: 33 Doğru, 6 Yanlış, 1 Boş / 31,5 Net

TOPLAM: 84 Net

Hazır buraya yazmışken sorayım, bireysel çalışma için önerebileceğiniz mat1 konu anlatımlı + soru bankası yayın/kitabı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 8 Mart 2011; 20:37:34 >

• Konuları bitirmeden deneme çözmek çok saçma. Onun yerine konu çalışsan? Daha 11. sınıfsın, deneme çözmek hiçbir fayda sağlamaz sana hele matematik yapamıyorken. Komik olmuş yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: earane

Konuları bitirmeden deneme çözmek çok saçma. Onun yerine konu çalışsan? Daha 11. sınıfsın, deneme çözmek hiçbir fayda sağlamaz sana hele matematik yapamıyorken. Komik olmuş yani.

Matematik için çözmüyorumki denemeleri Ayrıca ben de konu bitirmeden deneme çözülmesine olumlu bakmıyorum. Konu bilinmeden soru çözülmezki. İlk 3 denemeyi çözdüm durumum nasıl öğrenmek için.(doğru düzgün test çözmeye 11.sınıfta başladım) Bundan sonraki amacım sosyal bölümü iyileştirmek, Türkçe'den full çıkarmaya gayret etmek ve matematiği yükseltmek olacak.

• Final Türkiye Geneli sınavı

Türkce : 29 net felc :/
    Sosyal :32 net tarih full olcaktı olmadı olamadı
    Mat : 6 net
    fen :5.75 net
  • posta gazetesi karaca yayınları ygs

türkçe:38 d 2y
    sosyal:34 d 6y
    mat:39 d 1 y
    fen:39 d 1y

35 dk. kala bitirdim hiç kontrol etmedim.

YGS 1:481.6
    YGS 2:481.4
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelenbevili172hhc

posta gazetesi karaca yayınları ygs

türkçe:38 d 2y
    sosyal:34 d 6y
    mat:39 d 1 y
    fen:39 d 1y

35 dk. kala bitirdim hiç kontrol etmedim.

YGS 1:481.6
    YGS 2:481.4

yok artık 35 dk da süre kalıyor biz 120 soruyu yetiştiremiyoruz nasıl bişey bu ya inş daha ii olursun

• boğaziçinde okuyorum ama bu sene tekrar girip bilkente geçmeyi düşünüyorum şu anda

38 2 t
    39 1 m
    39 1 s
    31 9 f

yapıyorum . nazar etme ne olur çalış seninde olur
  • Türkçe: 39/1
    Sosyal: 37/3
    Matematik: 38/2
    Fen: 33/7
  • quote:

Orijinalden alıntı: INSTINCT61

boğaziçinde okuyorum ama bu sene tekrar girip bilkente geçmeyi düşünüyorum şu anda

38 2 t
    39 1 m
    39 1 s
    31 9 f

yapıyorum . nazar etme ne olur çalış seninde olur

hangi bölümdesin? boğaziçiden memnun kalmadın mı yoksa?

zaman 9 mart denemesi.

türkçe 37 d 3y
    sosyal 36 d 4y (yeni rekorum )
    mat 39 d 1y
    fen 38 d 2y

ygs 1: 477,75
    ygs 2: 476,65

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelenbevili172hhc -- 9 Mart 2011; 20:51:56 >

• zaman 9 mart

türkçe 3y
    sosyal 5y 1boş
    mat 35net

ygs5:412.321
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.