DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TTnet sözleşme bitiş tarihini öğrenmek istiyorum.
4
Cevap
0
Favori
23.661
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> TTnet sözleşme bitiş tarihini öğrenmek istiyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      188 Mesaj
      20 Aralık 2009 22:45:41
      evet arkadaşlar başlıktaki gibi TTnet sözleşme bitiş tarihini öğrenmek istiyorum. bunu nasıl öğrenebilirim biran evvel bu illetten kurtulup quicknete geçicem

Jazz Bass
    • Emekli Yönetici
      8054 Mesaj
      20 Aralık 2009 23:27:29
      Taahhütname imzaladınız mı? İmzaladıysanız ne zaman ve ne kadarlık imzaladınız? İmzalamadıysaynız direk iptal edebilirsiniz. Bilgileri hatırlamıyorsanız Müşteri Hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

“Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu…”

• Teğmen
      188 Mesaj
      21 Aralık 2009 17:17:26
      Şimdi şöyle normalde benim 2 yılı doldurdu fakat ben geçen ay 8 mbit 15 gb kotalı pakete geçiş yaptım

Jazz Bass
    • Binbaşı
      1453 Mesaj
      21 Aralık 2009 17:37:35

quote:

Orijinalden alıntı: TerryMore

Şimdi şöyle normalde benim 2 yılı doldurdu fakat ben geçen ay 8 mbit 15 gb kotalı pakete geçiş yaptım

Hocam imza kural dışı galiba uyarı atmasınlar

• Emekli Yönetici
      8054 Mesaj
      21 Aralık 2009 17:48:01

quote:

Orijinalden alıntı: TerryMore

Yani 8Mbit NetLimitsiz tarifesini geçtiğiniz zaman sözleşmeniz yoktu değil mi?

“Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu…”

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> TTnet sözleşme bitiş tarihini öğrenmek istiyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.