- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Temsa Fotoğrafları (BOLCA FOTOĞRAF!!!)
Bu konudaki kullanıcılar:
 
12
Cevap
5092
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


 
3043 Mesaj
18 Aralık 2009; 21:00:32 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Fotoğrafların hepsi Guncelulasim.com 'dan alıntıdır.Rahatsız olan varsa konu silinebilir.


TEMSA


DİAMOND

SAFİR 1

SAFİR 2 (Yeni Safir)

SAFARİ
Yolların PRENSES'i


(Çeşme Seyahat'in tüm filosu bunlardan büyük ihtimal)

MARATON


(Haskaymak'la Mekke'ye Gidip-Gelen Maratonlardan Biri)

Geldik daha küçüklerine...
POWERBUSPRESTIJ!


METROPOL


AVENUE

İyi Forumlar....

Temsa'yı da Avrupa önce olmak üzere Türkiye pazarını da büyük oranda etkilemeye başlaması yüzünden tebrik ediyorum.

Belki rakipleri kadar konforlu/lüks değiller.Ama TÜRK ler,UCUZ lar.Şoförlerin,patronların en iyi dostları onlar.

Teşekkürler Temsa.
_____________________________3730 Mesaj
19 Aralık 2009; 0:31:46 

bence temsa sadece belediye otobüsü yapsın, bmc ye rakip olsun. veya şehirçi servis minübüsü olur anca. mitsubishi otobüsler uzun yol için hiç de rahat değil.malzeme kalitesi pek iyi değil. bu otobüslerle ancak sultan ahmet de japon turistler taşınır. o da japonlar sevinsin diye... mercedes, neoplan, setra nın eline su bile dökemez mitsu kusura bakmasın. temsa falan hikaye.
_____________________________ 
748 Mesaj
19 Aralık 2009; 9:38:11 

O DEİLDE NE GÜZEL LAN BİZİM EDREMİT BELEDİYESİNİN SAFARİNİNDE RESMİ WARMIŞ SEVİNDİRİK OLDUM
_____________________________

2011 1.6 HONDA CIVIC ELEGANCE 125 PS FÜME


// Avuç İçi İle Direksiyon Çevirenler Kulübü \\


6380 Mesaj
19 Aralık 2009; 13:19:03 


quote:

Orijinalden alıntı: immortalkaan

O DEİLDE NE GÜZEL LAN BİZİM EDREMİT BELEDİYESİNİN SAFARİNİNDE RESMİ WARMIŞ SEVİNDİRİK OLDUM


Memleketimden fotçu manzaraları.. Dağ bayır gezeceğinize, edremite gitseniz, böyle reklam fotolarıynan özlem gidermezdiniz..
_____________________________

550D 18-55mm IS, 50mm 1.8
Citröen Grand Picasso
Galaxy Note 2 Titan Grey
DH 2005 Üyesi


 
3043 Mesaj
19 Aralık 2009; 19:38:01 


quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

bence temsa sadece belediye otobüsü yapsın, bmc ye rakip olsun. veya şehirçi servis minübüsü olur anca. mitsubishi otobüsler uzun yol için hiç de rahat değil.malzeme kalitesi pek iyi değil. bu otobüslerle ancak sultan ahmet de japon turistler taşınır. o da japonlar sevinsin diye... mercedes, neoplan, setra nın eline su bile dökemez mitsu kusura bakmasın. temsa falan hikaye.

Vallahi şu anda dediklerine katılmakla beraber,gelecek zaman kipinde Temsa'nın Merso'ya falan olmasa da Avrupalıların sırayla eline vereceğine eminim.

Sırf araç pazarlarken,lisansla otobüs üretmeye başladılar.An itibariye mitsu lisanslı otobüsleri kalmadı(komple kendi araçları) .Kahire'ye , Sakarya'ya da palike kurdular.Sürekli büyüyolar.

E bunda kötü giden ne var?
_____________________________88 Mesaj
20 Aralık 2009; 1:18:49 

Bildiğim kadarıyla temsa'da şuan için krizden etkilenen firmalardan biri..Sakarya'da kurdukları fabrikayı kapatacaklarını hatta kapattıklarını duydum hattı adana temsa'da devam ettireceklermiş. Benim değinmek istediğim bir konu var.Temsa gibi Türk Firmalarını çoğaltmamız lazım ihalelerde Türk firmalarına öncelik sağlanmalı.Mercedes,Neoplan kadar konforlu olmadığında haklı olabilirsiniz .Ama bence o firmaların devletten aldığı geliştirme teşvikleri Türk firmalarınada sağlanmalı. Ben yıllarca Temsa'nın ekmeğini yedim(Babam 27 yıllık Temsa çalışanıydı.) eğer imkanlar sağlanır ve krizlerden etkilenmeleri minumuma indirilirse çok daha iyi şeyler başaracaklardır. Bence bir Diamond un sayılan kaliteli markaların modellerinden çokta bir farkı yok.
_____________________________8480 Mesaj
20 Aralık 2009; 1:19:08 

Otobosçu mu oldun şimdi de başımızaEkteki dosya (1)
_____________________________

KEDÜDÜR O , KEDÜ KEDÜ423 Mesaj
20 Aralık 2009; 11:10:51 

Bizim burada da ilçede bir tane yeni kasalardan Prestij var.Gayet rahat bence.koltuk arası boşluk özellikle...Rahatça yayılabiliyor insan
_____________________________ 
3043 Mesaj
20 Aralık 2009; 12:11:46 


quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

Otobosçu mu oldun şimdi de başımızaTamam .Kaynak bulursam firma adı belli Ne yapayım şimdi de bunlara ilgi başladı.Yaşlılık zor
_____________________________44 Mesaj
20 Aralık 2009; 12:52:39 


quote:

Orijinalden alıntı: izeg

Bildiğim kadarıyla temsa'da şuan için krizden etkilenen firmalardan biri..Sakarya'da kurdukları fabrikayı kapatacaklarını hatta kapattıklarını duydum hattı adana temsa'da devam ettireceklermiş. Benim değinmek istediğim bir konu var.Temsa gibi Türk Firmalarını çoğaltmamız lazım ihalelerde Türk firmalarına öncelik sağlanmalı.Mercedes,Neoplan kadar konforlu olmadığında haklı olabilirsiniz .Ama bence o firmaların devletten aldığı geliştirme teşvikleri Türk firmalarınada sağlanmalı. Ben yıllarca Temsa'nın ekmeğini yedim(Babam 27 yıllık Temsa çalışanıydı.) eğer imkanlar sağlanır ve krizlerden etkilenmeleri minumuma indirilirse çok daha iyi şeyler başaracaklardır. Bence bir Diamond un sayılan kaliteli markaların modellerinden çokta bir farkı yok.maalesef şu anda temsa çok zor durumda , sakarya daki fabrikayı bilemem ama adana fabrikası neredeyse tamamen durdu , mühendis bi arkadaşım çalışmakta bu sayede bilgim oldu ,ayrıca kahiredeki fabrikada da işler yolunda gitmiyormuş ,araplar bizim türkelr gibi çalışmıyormuş ,mesai saati dolduğu anda yaptığı iş ne olursa olsun bırakıp gidiyormuş adamlar .günde 5 vakit namaz saatlerini de unutmayın ... Tüm bunlar kulaktan dolma değil içerden gelen bilgiler ve temsanın içinde bulunduğu gerçek hali maalesef ...
_____________________________

Fiat Punto Evo 1.3 m.jet active


88 Mesaj
21 Aralık 2009; 18:14:33 

quote:

maalesef şu anda temsa çok zor durumda , sakarya daki fabrikayı bilemem ama adana fabrikası neredeyse tamamen durdu , mühendis bi arkadaşım çalışmakta bu sayede bilgim oldu ,ayrıca kahiredeki fabrikada da işler yolunda gitmiyormuş ,araplar bizim türkelr gibi çalışmıyormuş ,mesai saati dolduğu anda yaptığı iş ne olursa olsun bırakıp gidiyormuş adamlar .günde 5 vakit namaz saatlerini de unutmayın ... Tüm bunlar kulaktan dolma değil içerden gelen bilgiler ve temsanın içinde bulunduğu gerçek hali maalesef ...


Mısırdaki durumu bizden iyi bilen olmaz.Babam kurulduğundan beri ordaydı bu sene emekliye ayırdılar. Bizim duyduğumuz bir diğer söylentide Temsa'nın tamamen Sabancı holnding tarafından elden çıkarılacağı yönünde yada iyi bir oratk bulunması durumunda yönetim Sabancıda kalacak şekilde (ToyotaSa da ağızları yandı bu konuda..) ortaklık yapmak olacakmış.Tabi bunların birçoğu söylenti ama söylentiyi destekleyen birkaç harekette yok değil. Sabancı holdingin üretimden çekilmesi ve sıcak paranın olduğu alanlara yatırım yapmasıda bu söylentilere meydan veriyor. Toyotadaki hisesinide ALJ Lubnatsi Pazarlama ve Satış A.Ş. ye satması Temsada her an gelişmelerin olacağının bir göstergesi olabilir.
_____________________________ 
3043 Mesaj
22 Aralık 2009; 19:37:36 


quote:

Orijinalden alıntı: izegMısırdaki durumu bizden iyi bilen olmaz.Babam kurulduğundan beri ordaydı bu sene emekliye ayırdılar. Bizim duyduğumuz bir diğer söylentide Temsa'nın tamamen Sabancı holnding tarafından elden çıkarılacağı yönünde yada iyi bir oratk bulunması durumunda yönetim Sabancıda kalacak şekilde (ToyotaSa da ağızları yandı bu konuda..) ortaklık yapmak olacakmış.Tabi bunların birçoğu söylenti ama söylentiyi destekleyen birkaç harekette yok değil. Sabancı holdingin üretimden çekilmesi ve sıcak paranın olduğu alanlara yatırım yapmasıda bu söylentilere meydan veriyor. Toyotadaki hisesinide ALJ Lubnatsi Pazarlama ve Satış A.Ş. ye satması Temsada her an gelişmelerin olacağının bir göstergesi olabilir.

Allah Allah, Avrupa'da bu kadar satmalarına rağmen,TemSa yı elden çıkarmak için bi taraflarını yırtmaları ilginç.

İşte burda devlet devreye girmeli.Astra Classic'e yapılan tarzda bir anlaşmayla destek vermeliler.
_____________________________44 Mesaj
22 Aralık 2009; 21:54:02 


quote:

Orijinalden alıntı: izegMısırdaki durumu bizden iyi bilen olmaz.Babam kurulduğundan beri ordaydı bu sene emekliye ayırdılar. Bizim duyduğumuz bir diğer söylentide Temsa'nın tamamen Sabancı holnding tarafından elden çıkarılacağı yönünde yada iyi bir oratk bulunması durumunda yönetim Sabancıda kalacak şekilde (ToyotaSa da ağızları yandı bu konuda..) ortaklık yapmak olacakmış.Tabi bunların birçoğu söylenti ama söylentiyi destekleyen birkaç harekette yok değil. Sabancı holdingin üretimden çekilmesi ve sıcak paranın olduğu alanlara yatırım yapmasıda bu söylentilere meydan veriyor. Toyotadaki hisesinide ALJ Lubnatsi Pazarlama ve Satış A.Ş. ye satması Temsada her an gelişmelerin olacağının bir göstergesi olabilir.evet maalesef bu kadar vahim durumdalar ... sabancı ailesi dağıldı zaten ,ayrıca sanayici değiller artık sadece ticaret yapmaktalar ,üretim adına birşey yapmıyorlar ,eldekileri de çıkarmaya çalışıyorlar . Ne diyelim , inşallah düzelirler ,sonuçta babam 30 sene Advansa'da çalıştı ,temsa ile yan yana :) ben de eski bir sabancı işletmesinde çalışıyorum , şimdi ispanyollara hizmet veriyoruz
_____________________________

Fiat Punto Evo 1.3 m.jet active
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Mitsubishi » Temsa Fotoğrafları (BOLCA FOTOĞRAF!!!)
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

 
Reklamlar


DH VİDEO

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR1
0.375