Şimdi Ara

Kafa Nasıl Atılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
20.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• alnın biraz üstüyle karşıdakinin tam göz hizasındaki burnun üstüne patlatırsın.
  • burunun üstüne , alnın üstüyle
  • Önce amuda kalkmayı öğrenmelisin.
  • Ağzına atarsan kafayı dudağı patlar, Daha orjinal olur.
  • hiç mi zidan'ı izlemedin bro
  • Her gün kavga edip,millete kafa atan biriymişsiniz gibi konuşmayın hüleee
  • en ideali 4 parmak ile boyun ile ense civarından tutarken başparmaklar ile çene altını destekleyeceksin.. ki başını öne eğip sizi olası bir terso duruma düşürmesin
    karşınızdaki adamı kendinize çekerken aynı zamanda hayalarına doğru bir diz atma hamlesi ile birlikte kafa atacaksın...
    böylece gayri ihtiyari kafayı geri çekmeyi başarırsa hayalara diz darbesi alır...
    yok hayaları kurtarayım derse okkalı bir kafa yer...
    seçim sizin..
  • Burun üstü daha kalıcı ve kişiyi sersemletici etki taşır.Duyumlarıma dayanarak söylüyorum.
  • yıllar sonra kavga edeceğim aklıma gelmezdi.
  • Sinirliysen ve iki kolunu da tutuyorlarsa ayırmak için kendin öğrenirsin zaten
  • beni izle bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

beni izle bro

burayla vurma
  • anlının ortasına böyle çakıcan
  • ahanda böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKM

en ideali 4 parmak ile boyun ile ense civarından tutarken başparmaklar ile çene altını destekleyeceksin.. ki başını öne eğip sizi olası bir terso duruma düşürmesin
    karşınızdaki adamı kendinize çekerken aynı zamanda hayalarına doğru bir diz atma hamlesi ile birlikte kafa atacaksın...
    böylece gayri ihtiyari kafayı geri çekmeyi başarırsa hayalara diz darbesi alır...
    seçim sizin..

walla çok takdr ettim kendimi süper bi yöntem anlatmışım
  • Alnınla vuracaksın.Kaleye yakınsan topa alnını hafif sürttürüp topun gittiği yönü kaleye doğru hafif değiştirirsen güzel olur.Top senin sağına doğru gidecekse yine sağına doğru gider ama sol çapraza.Penaltı noktasının oralarda daha fazla güç kullanman gerekir.Hakan Şükür videoları tavsiye olunur.Örnekse Hakan Şükür'ün Bologna'ya attığı,Pagliuca'ya attığı gol.Favorimdir.

Defans oyuncusuysan ileri doğru vur işte hacı.Alnınla vur.Kafanın üstüne gelirse kaleci de duruma uyanmazsa boştan yere rakibi kalecinle karşı karşıya bırakabilirsin.Ya da yanlışlıkla kendi kalene aşırtma gol atabilirsin.Alnınla vur.
  • up
  • alnının ortasınla yanıylada olur karşındakinin burnuna yandan çakıcaksın burnu kırılır bir dahada karşılık veremez yerde tekmelersin
  • quote:

quote:

en ideali 4 parmak ile boyun ile ense civarından tutarken başparmaklar ile çene altını destekleyeceksin.. ki başını öne eğip sizi olası bir terso duruma düşürmesin
    seçim sizin..

walla çok takdr ettim kendimi süper bi yöntem anlatmışım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.