Şimdi Ara

Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.126
Cevap
2
Favori
163.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki kitapçıkta yazmıyo mu özellikleri? fark ne dir wt2 ile? ya da tipi v.s. nasıl daha mı değişik aynı mı görünüyo? kaç lira olacakmış? sen siparişi verdin ama ne kadar olacağını söyledi mi telefoncu? Geldiğinde 500 tl dese aradaki fiyat farkına değecek özellikleri var mı gerçekten?
  • Bende trident'e mesaj attım W-t3 modeli ile ilgili haber bekliyorum. İnş. fiyat konusunda diğerleriyle aynı seviyede olur da hepimiz alabiliriz. Bir de şu trident 2010 telefonları broşürü demişsin arkadaşım tarama şansın varsa forumda paylaşırsan çok seviniriz. Belki daha iyi telefonlar da geliyordur.
  • ewet askın borşür istioruzzzzz. tridentin fabrikasından önce bayinin haberi olması da güzelmiş ha:) bimelin dedii gibi kaça werdin siparişi neymiş özellikleri. buraya yazıorum w-t4 weya başka bi isim altında bahara dooru çıkar demedi demeyin. beğenilmeyen bi özellik olduunda hemen süsleyip yenisi çıkıcak. e ilk alanlara yazık diilmi kardeşim. bu nası ticaret anlayışı. w-t1 şikayet var 2 çıksın, şikayet var 3 çıksın oda çıkar, bi beğenilmeyen tarafı olur 4 çıksın. iide kardeşim 2 ayda bir modelmi deişir yaa.
  • arkadaşlar kitapçıkta w-t3 böle açıklamışlar

W-T3
    El yazısı ve geniş multimedya özerlik ile sıklıkla mesajlasan ve mobil eğlence zevkini yaşamak isteyen kullanıcılar için dizayn edildi.Geniş LCD ekranıi Q-klavye desteği ,dahili çift kamera,televizyon özerliği,mp3 ve mp4 oynatma,htlm internet tarayıcısı,MSN,Wİ-Fİ,usb dizk özerliği ve günümüz ileri cep telefonu teknolajilerinin pek çoğunu destekler

kitapçıkta aynen böyle yazıyo arkadaşlar görevli bana dediki boşuna w-t2 alma dedi W-t2 çıkıoyo o daha iyi dedi ben siparişi verdim haftaya alla izin verirse en geç cumartesi alıcağımmm
  • kitapçığın fotosunu çekip siteye nasıl koyuluyo yardım cı olursanız koyimmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: taxonera

Arkadaşlar cihaz tek işlemcili yani bir hat ile konuştuğunuz esnada diğerine arama yapıldığında karşı tarafa kapalı mesajı gidiyor. o zaman ne anladım ben bu işten neden taşıyorum iki hattı tek telefonda her ikisinden de ulaşılabilmek için değil mi?

Arama ayarlarından hattını diğerine ulaşılamadığında yönlendir şeklinde ayarlarsan belki faydası olabilir.
  • hızlıal.com da kapıda ödeme var mı
  • Arkadaşlar yaklaşık bir aydır internetten bu tür telefonları araştırıyorum, m350, pixma, v999 v.s bir çok telefon gördüm yorumlar olsun kullanıcıların karşılaştıkları sorunlar olsun garantisi olduğu için Trident veya wentto f003 almaya karar vermiştim ki bugün trident Wt2 ve wt1'i canlı görme imkanı geçti elime, baktığım yerde broşürde wt3 de vardı ama ellerinde yoktu, her neyse WT2 yi simkartsız açtım dokunmatiği nasıl diye, kart olmadığı için fazla inceleyemedim ama dokunmatiği çok iyiydi, telefonun görüntüsü, ekran görüntüsü ve tv çekimi harikaydı..
    birde WT1 e bakim dedim onda simkart vardı ama malesef hiç bir şey yapamadım, dokunmatiği çalışmıyordu çünkü...adama sorduğumda bunda sorun var dedi geçiştirdi, (sorunlu telefonu niye oraya vitrine koydular anlamıyorum ama bir yandan iyi oldu koymaları) sanırım o telefon wt2 den daha önce kullanıma açılmış ve belli bir süre sonra dokunmatik özelliğini kaybetmiş yada bozulmuş diye düşündüm...bilmiyorum belkide o telefonda arıza vardı sadece

sormak istediğim bu forumda bir çok arkadaşımız almış bu telefonu, 5-6 aydır sorunsuz kullanan varmı, 2-3 ay kullanıp sorun çıkaracaksa hiç almaya değmez....

Ayrıca bazı arkadaşlar hangi siteler güvenlidir diye sormuş, hepsiburada ve hizlial'ı ikisini de tavsiye ederim, ama hizlial'ın fiyatları biraz daha uygun gibi....oradan bir çok ürün aldım 2000-3000 TL civarında bir çok alışveriş yaptım hiç bir sorun çıkmadı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cadde_55 -- 16 Ocak 2010; 2:03:02 >

• Arkadaşlar daha önce de sordum gene sormak istiyorum kullananlara.

Bir hat ile konuşurken diğer hattan aradıklarında çalıyor mu?
  • Trident ten cevap geldi ama açıklayıcı değil. Model çıkacakmış ama özellik konusunda bir şey yazmamışlar. Broşür istemiştim ama internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz dediler. Elinde broşür olan arkadaşlar bi şekilde resmini gönderirse süper olur.
  • arkadaslar askında broşür varmış ama foto koymasıni gösterin koyiim dio. ben bilmiorum. bilsem sölicem. bilenler yol göstersinde bari broşürü görelim
  • Yarın açık olursa ben broşür alıp koyarım...
  • Ya kardeşlerim size bir soru sorucam Allah aşkına biriniz cevap versin. Kaç tane foruma yazdım kimse cevap vermedi internette aradım aradım bir sonuca varamadım. Lütfen bi yardım edin. Trident 4 tane iphone çıkarmış WT-1 , WT-2 , S193 , S321 bunlardan hangisi daha iyi hangisi gerçekçi iphone boyutunda fiyatları ne kadar lütfen cevap yazın yarın almayı düşünüyorum eğer siz bana yardım ederseniz ben de aldıktan sonra size yardımcı olmaya çalışırım. İstanbulda oturuyorum burdaki bir mağazada 330 tl 12 ay taksit ama bu S193 olan diğerlerini de bilmediğim için sormadım bugün arama yaparken buldum. Sizce hangisi almalıyım lütfen cevap yazın...
  • arkadaşlar w-t3 daha gerçekçi yapmışlar ve nokia yada diğer telefonlar gidib selam yapmış lar kapağını felan çok güzel yapmışlar haftaya perşemde elimde telefonnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneytkalmaoglu

Ya kardeşlerim size bir soru sorucam Allah aşkına biriniz cevap versin. Kaç tane foruma yazdım kimse cevap vermedi internette aradım aradım bir sonuca varamadım. Lütfen bi yardım edin. Trident 4 tane iphone çıkarmış WT-1 , WT-2 , S193 , S321 bunlardan hangisi daha iyi hangisi gerçekçi iphone boyutunda fiyatları ne kadar lütfen cevap yazın yarın almayı düşünüyorum eğer siz bana yardım ederseniz ben de aldıktan sonra size yardımcı olmaya çalışırım. İstanbulda oturuyorum burdaki bir mağazada 330 tl 12 ay taksit ama bu S193 olan diğerlerini de bilmediğim için sormadım bugün arama yaparken buldum. Sizce hangisi almalıyım lütfen cevap yazın...

ı phone boyutu na en yakın telefonu w-t1 dır ancak menu ve ıcerıgı ıse w-t2 de daha yakındır ı phone a bende w-t1 var.s 193 ve s321 alma sakın onun dısında t2 yada t3 alabılırsın tercıh senın ama t3 un fıyatına bakmak lazım.w-t2 250-300 arası degısıyor fıyatı

• Arkadaşlar uzun vadeli ürünler değil bunlar anladığım kadarı ile en fazla 1 sene sonra sorunlar baş gösterecek, servis sıkıntısı var kargo ile gönder v.s Sağlam birşey isteyenler. Samsung derim. Çift işlemcili en önemli özellik, 350tl ver sonra başın ağrısın boş verin bu telefonları heee şunun için alınır uçak modunda yada simkart olmadan tv, radyo, mp3, mp4 v.s. için alınır.

Bu arada mediamarkt fiyatları nasıl normal piyasanın aldın da mı? Fikri olan var mı?
  • arkadaşlar w-t3 ün fiyatı 370 tl ama bende düşürdüm 350 ye alıyorummm
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexter35

quote:

Orijinalden alıntı: cuneytkalmaoglu

Ya kardeşlerim size bir soru sorucam Allah aşkına biriniz cevap versin. Kaç tane foruma yazdım kimse cevap vermedi internette aradım aradım bir sonuca varamadım. Lütfen bi yardım edin. Trident 4 tane iphone çıkarmış WT-1 , WT-2 , S193 , S321 bunlardan hangisi daha iyi hangisi gerçekçi iphone boyutunda fiyatları ne kadar lütfen cevap yazın yarın almayı düşünüyorum eğer siz bana yardım ederseniz ben de aldıktan sonra size yardımcı olmaya çalışırım. İstanbulda oturuyorum burdaki bir mağazada 330 tl 12 ay taksit ama bu S193 olan diğerlerini de bilmediğim için sormadım bugün arama yaparken buldum. Sizce hangisi almalıyım lütfen cevap yazın...

ı phone boyutu na en yakın telefonu w-t1 dır ancak menu ve ıcerıgı ıse w-t2 de daha yakındır ı phone a bende w-t1 var.s 193 ve s321 alma sakın onun dısında t2 yada t3 alabılırsın tercıh senın ama t3 un fıyatına bakmak lazım.w-t2 250-300 arası degısıyor fıyatı

Çok sağol bugün gidip sorucam ve W-T2 alıcam inşallah vardır bende alabilirim :D

• Askın50,
    Kitapçığın fotosunu düşük boyutta çek, sonra bilgisayarına aktar. Bu forumda normal şekilde cevap verir gibi notunu yaz sonra altında resim koymak için tıklatın diyo, oraya tıklayıp açılan pencereden gözata tıkla resmi bilgisayarından bul ve tamam de. 5 tane resim ekleyebiliyosun toplamda. resimleri eklemen bitince o açılan pencerenin altında tamama tıkla. resimleri eklemen bitince yine altta resim ekleme yerinin yanında mesajda resimleri görüntüle kutucuğunu da işaretle. Sonra yine normal mesaj yazar gibi tamama tıkla o kadar.
  • Yaw şimdi tereddütte kaldım cuma günü aldığım wt2 yi iade edip wt3'ü bekliyim mi acaba? Tam olarak farklarını bilseydik ikisinin ona göre karar verirdim. Bir şeyi bir türlü anlayamıyorum... TRIDENT firmasının müşteri hizmetleri bilmiyo özelliklerini, siteye koymamışlar resmini v.s. yakında gelecek diye. Fakat telefoncu bayinin haberi var, hatta elinde broşürü var adamın. Demek ki broşürü bastıran trident firması siteye de koyabilir resmini, özelliklerini falan. Ayrıca bilmiyolar mı yeni gelecek modelin özelliklerini çalışanlar? Firma önce kendi elemanlarına tanıtır ürünü sonra bayiilerine.. Ama bunlar önce bayilere haber veriyolar demek ki.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.