Şimdi Ara

Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.126
Cevap
2
Favori
163.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"ben oyun yükledim 2 tane.. .jar dosyasını herhangi bi dizine bile atsanız görüyo "dosyalar" kısmında..
    ancak sorun şu ki oyunlar tam ekran olmuyo.. Arayan adı,numarası küçük falan gözükmüyo.. gayet normal "

ayrıca.. opera mini 5 betayı indirdim ama menüye nasıl kısayol vereceğimi bilmiyorum.. oyun ve programlar için nasıl kısayol veriyoruz bilen var mı?

bir de arayan kişinin fotoğrafının görünmesini nasıl sağlıyoruz? fotoğraf atamayı bulamadım bi türlü
  • seko60 kardeş opera miniyi nasıl indirdin anlatırmısın siteyi verirmisinnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: peace1

CAGLARUS
    senin problemin bndede oldu.Kalem kalibrasayyonuna gir sonra gösterilen yerlere bas sorun düzlecektir.

Birde Arkadaşlar W-t1 kullanıyorum 2.gün ekranımın ortasında buğulaşma Oldu we geçmior.Nedenini bilen Yazarsa sewinirim.

Mail yluyla göndermiştm ama yinede başka arkadaşlardada olabilir diye forumada yazayım dedim. Bende fx101 vardı ve dediğin gibi buğulaşma oldu giderilmesi imkansız olmasada kendi kendi olması çok düşük bir ihtimal. Telefonun dokunmatiğini sağlayan likidi (sıvısı) ekrana akmış. Eğer garantiye güveniyorsan gönder ama benim tavsiyem tanıdığın telefoncu varsa yapabilceğine inanıyorsan götür 20 lira civarı tutar dediğim gibi ben 3 ay önce garantiye verdim telefon gelmedi adamlar kaçakçılıktan tutuklandı.

• telefonu almayan varsa yazayım hemen vazgecın isim vermeyecegım anlayan anlar ev magazasından bu urunu 29.11.2009 ıtıbarıyle aldım 24 ay taksıtle ve bugun ıtıbarıyle 4 uncu trıdent wt1 alısım herseferınde yenısıyle degıstırıyorlar ama sorun hep aynı ekran 2 gunde göcüyor oratada bı sıvı dolasıyor goturuyorum sımgelere basmaıyorum telefonu o kadar oznele kulanmama ragmen hepsınde aynı sorun cıktı kalıbre edemıyorum ekranı sıvısımı akıyormus neymıs ekranın ole dedı satıs gorevlısı ıyıde dedım 1 degıl 2 degıl 3 degıl bu dorduncu yapacak bısey yok dıyorlar pazartesı guya ıstanbula bıldırıp ıade talebınde bulunacakmıs bu bana bır ders oldu sız sız olun
    3 kurus fazla verın markalı bısey alın cok ozellıgı var dıye kanmayın sankı bu trıdent wt1 hanı su cınlılerde moda olduya kulan at tarzı sankı ole bısey cınde ucuz tabı bunlar ekmek parasına satılıyor orda mıllet bozulmasını umursamıyor ama tr ye gelınce fıyat sısıyor bız ole dusnemeyızkı cunku verdıgımız paralar kucumsenecek mıktarda degıl çinde ole onun ıcın bu model sadece cınde tutar bıze gelmez gıdın kıyın paraya salam bısey alın ben pısman oldum dıyım sıze almayın sakınnnnnnnnnnn

• quote:

Orijinalden alıntı: askın50

seko60 kardeş opera miniyi nasıl indirdin anlatırmısın siteyi verirmisinnn

abi çok kolay.. kablosuz internet erişimi olan biryerdeyken operaya tıkla.. varsayılan tarayıcı açılıcak.. google dan mini operanın adresini bul.. girince zaten orda görürsün opera mini 5beta diye.. downloada tıkla direkt yükleniyo.. dosyalar > hafıza kartı (tabi nereye yüklediğine bağlı) > java oyunlar dizininde bulabilirsin
  • İŞTE G.G DAN VE İNTERNERTTEN ÖZELLİĞİ VAR VE UCUZ DİYE KALTESİZ TELEFON ALAN BEYLER,GENÇLER BU ALTTAKİ YAZIYI OKUYUN ZATEN BU TELEFONLARIN ÇOĞU KAÇAK DIR...SEVGİLER

quote:

Orijinalden alıntı: meliheltis

quote:

Orijinalden alıntı: peace1

CAGLARUS
    senin problemin bndede oldu.Kalem kalibrasayyonuna gir sonra gösterilen yerlere bas sorun düzlecektir.

Birde Arkadaşlar W-t1 kullanıyorum 2.gün ekranımın ortasında buğulaşma Oldu we geçmior.Nedenini bilen Yazarsa sewinirim.

Mail yluyla göndermiştm ama yinede başka arkadaşlardada olabilir diye forumada yazayım dedim. Bende fx101 vardı ve dediğin gibi buğulaşma oldu giderilmesi imkansız olmasada kendi kendi olması çok düşük bir ihtimal. Telefonun dokunmatiğini sağlayan likidi (sıvısı) ekrana akmış. Eğer garantiye güveniyorsan gönder ama benim tavsiyem tanıdığın telefoncu varsa yapabilceğine inanıyorsan götür 20 lira civarı tutar dediğim gibi ben 3 ay önce garantiye verdim telefon gelmedi adamlar kaçakçılıktan tutuklandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ARIKAN

İŞTE G.G DAN VE İNTERNERTTEN ÖZELLİĞİ VAR VE UCUZ DİYE KALTESİZ TELEFON ALAN BEYLER,GENÇLER BU ALTTAKİ YAZIYI OKUYUN ZATEN BU TELEFONLARIN ÇOĞU KAÇAK DIR...SEVGİLER

Gittigidiyor da satılan bu tip ürünlerin geneli kaçak , ancak hepsiburada,hizlial gibi alış-veriş sitelerinde kaçak ürün satılmıyor. Bizim aldığımız Trident kaçak mal değil. Gittigidiyordan böyle bir ürünü alırsanız yanarsınız.
  • ayrıca kaçak bi telefonun müşteri hizmetleri, servisi mi olur ya? kaçakla düşük kaliteliyi ayırın artık.. bir mail atıyorum 5 dk kalmadan cevap alıyorum.. hangi kaçak telde var bu olay? adamlar birçok tv programına sponsor oluyo.. hangi akıllı onları sponsor yapardı öyle olsa..
    herkes 300 liraya bi iphone beklerse böyle olur tabi
  • Arkadaşlar cihazı ankarada nereden alabilirim. Aslında büyük bir mağzadan deneyip almak istiyorum ama hiçbir mağzada ürünü göremedim. Electro World Ankamall şubesinde vardı ama bi daha gittiğimde kalmamıştı.
  • trident W_T2 si olan arkadaşlar yukarıdaki yorumda ekrana sıvı sızıyormuş trident W-T2 si olan lara soruyorum side oldumu bölee bi sorunnnn ???
  • soka60 kardeş telefondan memnunmusun yukarıdaki yorumlarda ekranın suyu akıyo diolar sen nediosun öle bişi varmı yardım cı olursan sevinirim ben de 1 , 2 gün içinde alıcam daaaa
  • arkadaşlar benim gerçi 5 gün falan oldu alalı ama çok şükür hiçbir sorun görmedim..
    cihazı ilk aldığınızda dokunmatik kalibrasyonunu yapın kendiniz.. yoksa dokunmatiği bozuldu zannedebilirsiniz..
    aslında onlarca fotoğraf koyucam buraya ama bi makine bulamadım çekmeye :)

tv fena değil.. kanallarınızın listesini yapabilir, tv den görüntü kaydedebilirsiniz..

videoları sadece 3gp formatında açabiliyor.. tv den kayıt edilen videolar da fena sayılmaz..

fotoğraf albümünü henüz tam çözebilmiş değilim.. ana dizine attığım fotolar gözükürken klasör içindekiler gözükmüyor.. ama "dosya" menüsünde hepsi gözüküyor

kamera birçok kişinin de söylediği gibi kötü.. ancak dışarıda ve gündüz vakti çekilen fotoğraflar idare eder..

video kayıt fotoğrafa göre daha iyi.. ama o da yetersiz..

wi-fi özelliğini çok kez kullandım ve memnunum.. bir tek yeni yüklediğim opera mini 5 betayı nasıl menüye kısayol vereceğimi bulamadım..

şarjı 2 gün gidiyor... tabi sabahtan akşama kadar elinizden düşmüyosa o kadar gitmez..

vs.. vs..

bi makine bulursam bugün size bi video çeker atarım..

• seko60 kardeş peki bişi dicm telefonu ilk aldığımızda dokunmatik kalibrasyonunu yaparsanız ii olur demişsin bunu bi keremi yapıcaz yok sa düzenli bi şekildemi yapıcaz dokumatik kalibrasyonunu ????
  • valla belli aralıklarla yapmak gerekir mi bilmem.. bir sefer yeterlidir heralde..
  • sağolasın ozaman aldığım gün ilk işim kalibrasyonu yapmak olucak bilgilendirdiğin için sağol seko60
  • kulaklık girişi 3,5 mm standart giriş mi?
  • hayır.. bilindik kulaklık girişlerinden değil..
    ayrıca kulaklık,şarj,usb bağlantısı için aynı girişi kullanıyorsunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seko60 -- 10 Ocak 2010; 22:32:01 >
  • arkadaşlar öncelikle telefonlarınızı güle güle kullanın. bi sorum olacak. bildiğiniz gibi wentto f003 die bi marka war bu w-t2 ile aynı. o telefonda size gelen arama olduğu zaman tek tuşla cvp weremiyorsunuz. 2 kere basarak gelen aramayı cvplıormussunuz. w-t2 de gelen aramayı tek dokunuşta açabiliomusunuz? alacak arkadaşlara yardımı olur cvplarınızın. birde foto çekimi için: cihazla çektiğiniz fotoları koyarsanız ne kadar kötü olduğunu görsek. ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim...
  • wt2 de tek dokunuşla aramayı cevaplayabiliyorsunuz evet..

bunlar da bazı örnek fotolar.. az önce çektim.. gündüz vakti evdeki ve dışarıdaki görüntü.. gerçi dalgınlığıma geldi 340*480 çözünürlüğünde çektim ama olsn.. bi fikir verir inş.

akşamları ise pek bişeye benzemiyo fotolar.. aklıma gelirse akşam da çekerim..

• oooo süper ya bide diolar kamera çok kötü diolar ne güzel çekio işte paylaşım için sağollll
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.