Şimdi Ara

Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
2
Favori
163.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbsk1907

Ya yeni model olcakta nolucak sanki nokia dan felan bekliyormuşuz gibi :) hepsi aynı işte ..

hepsi aynıysa arkadaşım gir TRİDENT-GENERAL MOBİLE ürünlerine tıkla bak gör hepsi aynı mı değil mi sizler nokia nın 3310-3330-3510 diye aynı özelliklerdeki telefonları farklı fiyatlara piyasaya sunup ki hale son modelleride öyle yapıyorlar kamerası 1 mp artsa yeni model diye sunan nokia yı mı savunuyorsunuz onlarda sizin gibiler sayesinde aynı maliyet olan telefnlaro farklı fiyatlara satıp ki çin mallarının yarısı kadar özellikteki ürünlerini 5 katına satıyorlar eee marka takıntısı olanlar fazla para vermekten çekinmiyor keyifleri bilir elbette sorun değil NOKİA da satarız ama nokia nin sitesine gir bak hep aynı özellikler 10 farklı isimde tuş takımı değişse yeni model diye çıkartıyorlar bunları bilmeyenler duymayanlar hala varmı inanmıyorum....Bir sektör tekele düşerse vay haline unuttunuz sanırım motorola nın ericsoon un ilk cep telefonlarını kaç paraya sattığını tek nedeni tekel olmalarıydı 100 tl lik malı milyarlara sattılar marka ve gösteriş meraklılarıda elbette sazan gibi atladılar üstüne...

• Yeni gelen modellerin farkını söylersin biliriz o zaman şimdikilerden neleri fazla ona göre kıyaslama yaparız .. Ayrıca nokia ile bu dediğin markaları karşılaştırma yapamazsın bizim zaten fazla bir beklentimiz yok 2 sene gitsin yeter .. GM nin DSTL1 cihazında tv olsa ben onu alırdım mesela herşeyi çok güzel dst sense de ise wifi yok ikisini bir araya getirsinler kamerasıda güzel olsun dokunmatik tarzı alırım ben ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbsk1907 -- 12 Şubat 2010; 20:30:03 >
  • farklı markalara aynı fabrika üretiyor ben istesem banada üretirler
  • ufff dön dolaş aynı konu yaaa.Abicim nedir bu birbirinize kendi doğrunuzu ispatlama durumunuz yaa ? İnsanlar konu başlığına uygun cevapları bulabilmek adına foruma giriyor okuduğumuz şeylere bak! Lütfen konu başlığı dışında söylenilen şeylere yorum yapacaksanız pm den cevap verin birbirinize bu kadar basit ! Daha geçende herkesin neyin ne olduğu hakkında bilgi sahibi olduğunu gerekli kıyaslamaları kafalarından yapabileceklerini söylemiştik. Hala aynı yerdeyiz. Bu markaların iyi veya kötü olduğunu ispatlamak için neden kendinizi bu kadar parçalıyorsunuz ? Bırakın yorumları ürünü kullananlar yapsın ! Onlar yapsın ki kullanmayı düşünenlerde değerlendirme yapabilsin. Anlaşılması zor birşeymi söylüyorum acaba? Yine uzayıp gidecek o bana cevap verecek diğeri ona cevap verecek öteki diğerine.....
  • slm arkadaşlar konu biraz dağılmış ben bi soruyla konuyu güncelleyim arıkan kardeş bu arada bu sana ()

yeni çıkan w-t3 modeli almayı düşünüyorum dediğiniz gibi t1 den bugune kadar bi sürü yorum okudum ve hemen herkes memnun görünüyor.

abi sorum şu çift işlemci özelliği varmıdır. bi raz detay vereyim isterseniz .

"a" ve "b" hattı takılı vazitteyken "a" hattından biri ile görşüyorum "b" hattımı arayan kişi bana ulaşabilcekmi ?
  • büyük markalarda birbirlerini taklit etmiyorlarmı. tam klavyeli telefonu ilk kim çıkardı. hani şu n 97 stilini. ama artık lg dede var samsungdada var. nokia n 71 nedir. blackbry stili değilmi. ben bu işlerden çok anlamam ama taklitçiliği bütün markalar yapmıyormu. beyaz eşyadan ayakabıya , kredikartından tv yapımcılığına kadar. yanlışmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyzade

slm arkadaşlar konu biraz dağılmış ben bi soruyla konuyu güncelleyim arıkan kardeş bu arada bu sana ()

yeni çıkan w-t3 modeli almayı düşünüyorum dediğiniz gibi t1 den bugune kadar bi sürü yorum okudum ve hemen herkes memnun görünüyor.

abi sorum şu çift işlemci özelliği varmıdır. bi raz detay vereyim isterseniz .

"a" ve "b" hattı takılı vazitteyken "a" hattından biri ile görşüyorum "b" hattımı arayan kişi bana ulaşabilcekmi ?

Tek işlemcili. Haliyle ulaşamaz.

• arkadaşlar ben w-t3 almaya karar verdim ama internetten almak istemiyorum izmir de alabileceğim güvenilir bir yer var mı?
  • Arkadaşlar telefonu(w-t3) biraz araştırdım çoğunluklada yorumlarınızı okudum %80 olumlu.. Fakat öğrenmek istediğim kesin şeyler var.Mesela video ile ilgili kesin olarak w-t3 de video izleniyormu sorunsuz tam ekran vs. Wi-fi hakkında da bişeyler öğrenmem gerek.. Sorunsuz internette geziliyormu büyük ekran olarak kullanım kolaylığı vs. Güncel ve kesin bilgiler verirseniz çok sevinirim ona göre akşama şipariş vericem..Şimdiden teşekkürler..

Edit:Tv hakkında da bişeyler söylerseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orbjk -- 13 Şubat 2010; 12:04:37 >
  • Cepten Facebook videolarını izle
    Çoğu cep telefonunda bulunan internet tarayıcısı flash dosyalarını desteklemediğinden Facebook'ta yayınlanan videoları izlemek mümkün değlldir. Facebook'taki videoları izleyebilmeniz için size yeni bir tarayıcı önerebiliriz.

Skyfire: Cep telefonları için internet tarayıcısı
    m.skyfire.com adresine girerek cep telefonunuz için uygun olan sürümü indirebilirsiniz. Siteye girdiğinizde sistem telefonunuzu otomatik olarak tanır. Skyfire yazılımını kullanmak ücretsizdir. Telefonunuza yüklediğinizde yeni bir uygulama olarak görünür.

Skyfire çalışma sistemi
    Skyfire için aslında bir tarayıcı eklentisi diyebiliriz. Telefonunuzda kullandığınız tarayıcının ayarları, kaydettiğiniz şifreler ve geçmiş ziyaretleriniz Skyfire tarayıcısında da geçerlidir. Skyfire ile ilgili ayar yapmak için telefonunuzdaki tarayıcının ayarlarını yapmanız yeterlidir.

ALINTIDIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbsk1907 -- 13 Şubat 2010; 12:09:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arz77

büyük markalarda birbirlerini taklit etmiyorlarmı. tam klavyeli telefonu ilk kim çıkardı. hani şu n 97 stilini. ama artık lg dede var samsungdada var. nokia n 71 nedir. blackbry stili değilmi. ben bu işlerden çok anlamam ama taklitçiliği bütün markalar yapmıyormu. beyaz eşyadan ayakabıya , kredikartından tv yapımcılığına kadar. yanlışmıyım ?

arıkan bak bu üye benim verceğim cevabı vermiş yeterli konuyu uzatmıyorum cidden pm den mesaj at burayı meşgul etme?karalamaktan vazgeç ki bende gerçekleri yazmak zorunda kalmayım ok

ayrıca diğer arkadaş wt -1-2-3 hepsi tek işlemcilidir.

• wt-3 e ön kamera koymamakla beraber arka taraftaki flaşı da koymamışlar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbsk1907

Cepten Facebook videolarını izle
    Çoğu cep telefonunda bulunan internet tarayıcısı flash dosyalarını desteklemediğinden Facebook'ta yayınlanan videoları izlemek mümkün değlldir. Facebook'taki videoları izleyebilmeniz için size yeni bir tarayıcı önerebiliriz.

Skyfire: Cep telefonları için internet tarayıcısı
    m.skyfire.com adresine girerek cep telefonunuz için uygun olan sürümü indirebilirsiniz. Siteye girdiğinizde sistem telefonunuzu otomatik olarak tanır. Skyfire yazılımını kullanmak ücretsizdir. Telefonunuza yüklediğinizde yeni bir uygulama olarak görünür.

Skyfire çalışma sistemi
    Skyfire için aslında bir tarayıcı eklentisi diyebiliriz. Telefonunuzda kullandığınız tarayıcının ayarları, kaydettiğiniz şifreler ve geçmiş ziyaretleriniz Skyfire tarayıcısında da geçerlidir. Skyfire ile ilgili ayar yapmak için telefonunuzdaki tarayıcının ayarlarını yapmanız yeterlidir.

ALINTIDIR

benım telefonda bunu gormuyor yanı ındırıyorum ama calıstır dıye bır secenek yok sadece gonder sıl falan gıbı secenekler var benım tel w-t1

• arkadaslar bu arada yenı bır program kesfettım adı snaptu cepten sıtesıne gırıyorsunuz sonra download edıp telefonda calıstırıyorsunuz facebook dan dırek ızleyemesenızde once telefona ındırıp sonra vıdeo ızleyebılıyorsunuz bende yenı buldum guzel bır program tavsıye ederım vıdeo ızleme olayı hepımızın ortak sorunu bu sekılde bıraz olsun cozdum bu sorunu
  • slm arkadaşlar bn bügün trident wt3 aldım tel gayet güzel çok hoşuma gitti yalnız kullanan veya bilgisi olan arkadaşlara bi sorun olacak tel sürekli menüde ki simgelerde duruyor yani bu simgelerden çıkıp ana menüye arka plan resmi olan yere dönemiyormuyuz acaba. Birde buna uygun oyun ve ya program mevcutmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ø®ßJK

Arkadaşlar telefonu(w-t3) biraz araştırdım çoğunluklada yorumlarınızı okudum %80 olumlu.. Fakat öğrenmek istediğim kesin şeyler var.Mesela video ile ilgili kesin olarak w-t3 de video izleniyormu sorunsuz tam ekran vs. Wi-fi hakkında da bişeyler öğrenmem gerek.. Sorunsuz internette geziliyormu büyük ekran olarak kullanım kolaylığı vs. Güncel ve kesin bilgiler verirseniz çok sevinirim ona göre akşama şipariş vericem..Şimdiden teşekkürler..

Edit:Tv hakkında da bişeyler söylerseniz sevinirim.

Wi_Fi ile internete sorunsuz giriyorsun. Ancak video ( Youtube-Facebook vs.) izleme imkanın malesef yok. Çok uğraştım ben bir sürü program indirdim , opera 5 kurdum vs. olmuyor izleyemiyorsun. Donanımla alakalı olduğunu Perşembe günü fabrikasına gittiğimde öğrendim.
    Onun dışında cihaz çok güzel internet sayfalarını görüntüleme her şey iyi yani. Tv olayıda güzel. Görüntüsü kalitesi iyi.

• ya arkadaşlar ben bişey daha soracam bu yüklenen o program veya oyunları ana menüye almanın bi yolu varmı, yoksa hep dosya yöneticisinden mi açmamz gerekiyor.
  • Arkadaşlar ben İstanbul-Kağıthane de oturuyorum. Trident W-T3 almak istiyorum. Bulunduğum yerde bu telefonu bulamadım. Buldum ama fiyatı o kadar çok geldi ki o paraya hayatta almam. (400 tl) Şöyle 330-350 arası bulabileceğim bir yer var mı Kağıthane yakınlarında.
    Bir de bu iki telefon arasından hangisini önerirsiniz.

Pixma V999 Compeq

http://www.yarinkapinda.com/PIXMA-V999-COMPEQ-YOUTUBE-VIDEO-IZLEYEBILME-WIFI-CIFT-HAT,PR-147.html

(İnternetten video izlenebiliyormuş.)

Trident W-T3 mü yoksa. Lütfen cevap verin.

• ben tridentin yerini arayıp bana en yakın satış ofisini sorup öğrenmiştim. sende öle yapabilirsin.
  • slm arkadaşlar.t3 elimde .genel özellikleri itibariyle hoşa gidecek memenunluk yaratacak tarzda.
    ben nete bağlanmak için operayı açtığımda bağlanılmıyor msj aldım.opremini helpe yardım yaz diyo ama ben ingiliz ce anlamıyorum .yardımcı olacak bi arkadaş arıyorum.
    bu işlemleri nasıl yapacağımı anlatır mısınız .
    teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.