Şimdi Ara

Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.126
Cevap
2
Favori
163.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var

Bu konu tüm sorularınıza cevap bulacağınız kadar uzamış , soru sormadan önce lütfen tüm sayfalara bakmayı unutmayın .

Trident W-T3
    * 3.5" Dokunmatik ekran
    * Java (Facebook, Msn, Opera...)
    * W-LAN (Kablosuz İnternete Erişim )*
    * Üç farklı renk seçeneği: Black (Siyah), White (Beyaz), Black Rubber (Siyah Kauçuk / Mat Siyah )

*WLAN Kablosuz Yerel Alan Şebekesi’nin kısaltmasıdır, Wi-Fi (Kablosuz Bağlılık), günümüzde en çok kullanılan WLAN şebekeleri olan IEEE802.11 denilen WLAN şebekesi yelpazesini belirtir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglarus -- 23 Mart 2010; 17:20:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: everlastkinq

ArkadaşLar Sorum oLacak W-t2 Fiyatı Kaç ve Sesi İyi Çıkıyormu Konuşma Kalitesi iyi Ve TeLefonu aLırken Çift Batarya Siyah-Beyaz Kapak Veriliyormu?Şarjı Ne Kadar gidiyor.AciL Cevap

Fiyatı alacağın yere göre değişiyor. Hizlial.com daki fiyatı : 280 TL
    Konuşma kalitesi gayet iyi , telefonun seside baya çıkıyor.

Kutu içeriği :
    * W-T2 cep telefonu
    * Yedek Batarya
    * Sarj Cihazı ve USB Kablo
    * Kullanım Kılavuzu
    * Garanti Belgesi
    * Kulaklık

Diğer özellikleri için :http://trident.com.tr/urunler/cep_telefonu/w-t2.php

• internetten video izleme programı buldum 2 tane ama çalışırmı bilmiyorum

http://uploading.com/files/c8464788/FlashLite4SE.jar/
    http://uploading.com/files/3c7aa3be/YouTube_Web.jar/
  • Arkadaşlar zor şeyler istemeyin video falan çekmekle kim uğraşır, bulunduğunuz yerde bu telefondan satan bir telefoncuya gidin canlı canlı kullanın telefonu.

@askın50 Telefonun özelliklerine bakmadan soru sormayın lütfen.

http://www.trident.com.tr/urunler/cep_telefonu/

buraya gir ve istediğin telefonun özelliklerine bak. Trident W-T2 nin özelliklerinde açıkça yazmışlar kamera özelliklerini :

* Kamera (Ön:0,3 Mpiksel / Arka: 2 Megapiksel, 1600 * 1200 Pixel, Entegre Flaş)
    * Resim Görüntüleyici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglarus -- 30 Aralık 2009; 11:40:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarus

Arkadaşlar zor şeyler istemeyin video falan çekmekle kim uğraşır, bulunduğunuz yerde bu telefondan satan bir telefoncuya gidin canlı canlı kullanın telefonu.

@askın50 Telefonun özelliklerine bakmadan soru sormayın lütfen.

http://www.trident.com.tr/urunler/cep_telefonu/

buraya gir ve istediğin telefonun özelliklerine bak. Trident W-T2 nin özelliklerinde açıkça yazmışlar kamera özelliklerini :

* Kamera (Ön:0,3 Mpiksel / Arka: 2 Megapiksel, 1600 * 1200 Pixel, Entegre Flaş)
    * Resim Görüntüleyici

Flash ve kamera var ama megapiksel çözünürlük hikaye arkadaşlar
    640*480 gibi bişey bunun görüntüsü.

ben bu kötü kamerayı bile bile aldım. çünkü fotoğraf çekmek için güzel bir fotoğraf makinem var zaten.. telefonda ihtiyaç duymuyorum foto olayını.

Flash aynı zamanda el feneri olarakta bağımsız kullanılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gucluerali

aciillll yardım!!!!!!selam arkadaslar ben de 2 gun önce trıdent w-t2 aldım ama urunden hiç memnun degılım
    sım kart hatası verıp duruo.sım kartı takıorum vodafone gayet gusel goruo ama bırı arayınca hattan düşüo ve sım kart takın uyarısı gelıo..bu bazen hemen oluo bazen on dakka falan suruo anlamadım neden oldugunu..yardımcı olacak bırı varsa gercekten cok sevınırım..urunu ereyondan aldım gerı gondercem ama
    erzurumun ilçesınde gorev yaptıgımdan tam bır sıkıntı kargo işlerı eger kendım yapabılırsem tabı sızlerınde yardımıyla..cevaplarınızı beklıorum
    gucluerali@hotmail.com dan ulasabılırsınız

Sorun çözülemeyecek gibiyse Aras kargo ile karşı taraf ödemeli gönderebilirsin Teknik servise. İstanbulda merkez servisleri var Aras Kargoda Evşin Elektronik dedinmi zaten yetiyor.

Adres :http://www.trident.com.tr/iletisim/

İSTANBUL MERKEZ SERVİS
    Adres : Merkez Mahallesi Çukurbosna Yolu Ankara Caddesi No:5
    Yakuplu/Beylikdüzü-İstanbul
    Telefon : 0212 875 55 66 Pbx
    Faks : 0212 879 10 64

•  Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var

İsteyenler buradan indirebilirler :http://hotfile.com/dl/23086794/bc1481f/HESAP_MAKINESI.rar.html

Programı kurduktan sonra demo versionu gelecek.Girişte sin,cos birine basın register ekranı gelecek orada key kodu yerine [KEYKODU dosyada] yazın register tuşuna basın full sürüme geçecektir.

Telefonumun Modeli : Trident W-T1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglarus -- 6 Ocak 2010; 19:44:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: caglarus

Arkadaşlar ilk java programımı yükledim , Çok güzel bir hesap makinesi ekranada çok iyi oturuyor.

İsteyenler buradan indirebilirler :http://hotfile.com/dl/23086794/bc1481f/HESAP_MAKINESI.rar.html

Programı kurduktan sonra demo versionu gelecek.Girişte sin,cos birine basın register ekranı gelecek orada key kodu yerine ***** yazın register tuşuna basın full sürüme geçecektir.

Telefonumun Modeli : Trident W-T1

Sitede serial vermek yasak diye biliyorum;

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=364562

Pencereyi kapa ?

Gerekli düzenleme yapılmıştır...

''digitaldelisi''
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bir arkadaşım da w-t2 almak istiyordu forumu gösterdim almaktan vazgeçti w-t3 modelini çıkacağını duyunca. O da trident'in internet sitesine mesaj göndermiş. Sürekliwww.trident.com.tr adresini ziyaret edin diye cevap atmışlar. Çok sinirlendi biraz önce tekrar mail attı firmaya. Cevap gelince bana at mutlaka dedim. Geldiğinde ilk iş burada yayınlayacağım mesajı çok merak ediyorum acaba yine sitemizi ziyaret edin mi diyecekler

• Arkadaşlar Trident firmasından arkadaşıma yanıt nihayet gelmiş.
    Ama sonuç yine hiç iç açıcı değil.

Aynen maili aktarıyorum

SAYIN S***** A*****
    Öncelikle TRIDENT tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,

Siz sanırım WT-2 model cihazımızla ilgileniyorsunuz. Bu model cihazı SHOPPİNG TV ile 444 6070 telefon numarası ile irtibata geçerek de sipariş edebilirsiniz. Yada ara arawww.tridentpazarlama.com ’ danda takip edebilirsiniz. WT-3 model cihazımız daha piyasaya sürülmemiştir. Tam tarihi bilinmediği gibi yakın zamanda satışa sunulacaktır.

İYİ GÜNLER DİLERİM.

Saygılamızla,

EVŞİN ELEKTRONİK

TRIDENT

Adres:Yakuplu Merkez Mahl.Çukurbosna Yolu Ankara Cad.No:5 YAKUPLU/BEYLİKDÜZÜ/İST

• quote:

Orijinalden alıntı: badboy39

arkadaşlar bende trident wt1 var. bu telefona apple logolu bi arka kapak bulabilirmiym

W-T1 modelinin boyutları i phone ile 1:1 uyumlu mu? Eğer o şekildeyse piyasada satılan İ phone arka kapak koruyuclarından çeşitli renklerde var onlardan alabilirsin.
    http://urun.gittigidiyor.com/Iphone-2G-3GS-3G-I9-I68-ARKA-KAPAK-13-FARKLIRENK_W0QQidZZ23541305

askın arkadaşımızın da w-t3 izlenimlerini merakla bekliyorum. Şimdiden hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: bvgra

quote:

arkadaşlar bende trident wt1 var. bu telefona apple logolu bi arka kapak bulabilirmiym

W-T1 modelinin boyutları i phone ile 1:1 uyumlu mu? Eğer o şekildeyse piyasada satılan İ phone arka kapak koruyuclarından çeşitli renklerde var onlardan alabilirsin.
    http://urun.gittigidiyor.com/Iphone-2G-3GS-3G-I9-I68-ARKA-KAPAK-13-FARKLIRENK_W0QQidZZ23541305

askın arkadaşımızın da w-t3 izlenimlerini merakla bekliyorum. Şimdiden hayırlı olsun

bu kapak olurmu bi sorun çıkmaz heralde kamerada yada ses tuşlarıyla bi uyumsuzluk olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bvgra

quote:

w-t1 boyut olarak ı phone ıle bırebır uyumlu ancak bu kapaklar bızım telefonlara uymaz cunku arka kapakta anten gırısı yok bunlarda bızım telefonlarda antenlı oldugu ıcın bu kapaklar bıze gelmez keske gelse 5 tl ya kapak hemen alalım

• 1- gerçek adı pixma mobile dir
    2-çinde ki fabirkanınhttp://www.mtk.com.tw/en/index.php. Samsung firmasınada anakart üretiyor. Zaten Pixma şarj ve data kabloları samsunglar ile uyumlu.
    3-fabirkanın arge çalışması var mı onu fabrikaya sormak gerekir?bilemiyorum
    4-ithaltat :TBK Electronics Co Limited
    5-telefona adını siz değil pixma veriyor ve modelide v999 compeq tir.

şimdi arkadaşım ben dürüstce bilgileri paylaştım isterseniz sar değerini üretildiği fabrikanın resimlerini belgelerini vs. gibi onlarıda yayınlarım ayrıca teknik servis hizmetini de özşahinler ile anlaşmıştır pixma mobile onuda araştırabilirsin
    http://www.ozsahin.com.tr/

benim senden ricam ise amacının gerçekten üzüm yemek olduğunu bana söylemen yok bağcı dövmekse amacın buyur devam et yazışmalara ama yok işini düzgün yapan firmalara ki buna pixma da dahildir ama senin mantığına göre bir firma iphone nokia kadar büyük ve güçlü değil ise işe yaramaz sağlam iş yapmaz diyorsan diyecek sözüm yok buna diğer forumdaki arkadaşlarla bu fikrini sunarsın bugun bir çok firma pat diye dünya çapında tanınmamıştır herşey zamanla olur ve zamanla firmanın ürünlerinin kalitesi hizmeti kanıtlanmış olur bu iyi yada kötü ama senden ricam ön yargılı davranıp çinde üretiliyor at çöpe mantığını geçelim çünkü anladığım kadarıyla bilgili ve araştırmacı birisin bu mantık doğru değil bugun nokia bile aksesuarlarını çinde yaptırıyor ve benzeri büyük firmalar çinde üretilen ürünler üretimini isteyen kişilerin doğrultusunda kaliteli yada kalitesiz olarak üretilir bunu göz ardı edemessin aynı ürünün 1.kalitesi de olur 5. kalitesi de olur sadece elektronik cihazlar içinde demiyorum yeterki sağlam ürün üretimi istensin ve servisi verilsin.

saygılarımla ARIKAN arkadaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc.i -- 23 Ocak 2010; 18:12:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ARIKAN

AYNI KASA AYNI İÇİ AYNI BU ÇİN MALLARININ İÇİNDE BİRAZ MOTO-BİRAZ NOKİA-BİRAZ SAMSUN-BİRAZ ONDAN ÇALMA BİRAZ BUNDAN ÇALMA....HEPSİNİN FABRİKASI AYNI......İSİMLERİ DEĞİŞTİRİP DEĞİŞTİRİP SATIYORLAR Mc-i SENİN SATTIĞIN TELEFONUN DA EN AZ 20 TANE ADI VAR SEN ŞİMDİ HANGİSİNİ SATIYORSUN?
    TRİDENT
    ANYCOOL
    SİMİLE
    AYPHONE
    CONFORD
    WENTTO
    İPPHONE
    PİXMA
    V999
    V1000 ACABA HANGİ ADLA KULLANACAĞIZ BİZ BU TELEFONU???......BİR TELEFON AL....HEPSİ DİYE KULLAN BAK BU İYİ FİKİR YAHU....ALMAYIN KANMAYIN.İNANMAYIN BEYLER MAL AYNI MALLLLLLLLLL
    GİTTİ GİDİYORA BAKIN AYNI TELEFONDAN KAÇ TANE VAR?HEPSİNİN AYRI AYRI RESİMLERİNİ KOYACAĞIM....ARADAKİ 7 FARKI BULALIM OYUNU OYNAYACAĞIZ

arıkan bilgisizsin bilip bilmeden konuşuyorsun atalarımızın bir lafı var cahille muhabbet edilmez diye senle muhatap dahi olmucam gittigidiyor.com a gir bak aynı cihazı 10 isimle satıyolar dikkat edersende arka kapak resimleri yoktur onlarda yada orjinal iphone resimlri koymuşlardır ama onlar spottur sen bu batı hayranlığına devam et nokia diye övdüğün marka hiç bir özelliği olmayıpta 2.500 tl den sattığı telefonları senin gibi sırf nokia diye hava atmak için alıpta 500 tl ye on katı özelliği olan telefonları beğenemeyenler sayesinde ayakta kalıyor ha nokia ne yapıyor bir 3310 çıkartıyor 2 hafta sonra 3320 sonra 3510 vs.vs. aralıklarla çıkartıyor aralarında ne fark var tuş takım ıfarklı değil mi? ama olsun o nokia sende nokia hayranı istediğini al arkdaşım sana zorla pixma satan yok ama bak sana pixma dan ürün alan bi müşterinin yorumunu yazıyorum bunun gibi yüzlerce övgü mesajı var ama sana arızalı çıkan bir cihazın akibeti hakkında yorum yapan bir müşterininkini yolluyorum ki ne kadar saçma konuştuğunu anlamış olursun

YARINKAPINDA.COM DAKİ ARKADAŞLARDAN HEM ÖZÜR DİLİYORUM HEM DE TEŞEKKÜR EDİYORUM.E-MAİL YOLUYLA ARKADAŞLARLA İRTİBAT KURDUKTAN SONRA İŞYERLERİNE GİTTİM..15 GÜNLÜK BİR GECİKMEYLE GİTMEME RAĞMEN BANA GÜVENDİLER. BENİMLE ÇOK İLGİLENDİLER. VE TELEFONUMU HESAPSIZ KİTAPSIZ DEĞİŞTİRDİLER.
    PİXMA ÜRÜNLERİ DAHA ÇOK YENİ VE PİYASA DA TUTUNMAK,İYİ BİR YER EDİNMEK İSTİYORLAR,PİXMA GEN.TR VE YARİNKAPİNDA.COM AYNI İŞYERİ.ARKADAŞLAR GENCECİK VE ÇOK KİBARLAR.
    SONUÇTA ALACAĞINIZ TELEFON ÇİN MALI.BEKLENTİLERİNİZ ÇOK BÜYÜK OLMASIN.EN AZINDAN 2 YIL SÜREYLE SERVİS İMKANIM OLSUN DİYORSANIZ BENCE YARINKAPINDA.COM İYİ BİR TERCİH.:oktay4222 (www.anyco....um.com)(diğer forum sitesinin adını yazmıyorum yanlış anlaşılmasın diye google de aratın zaten ilk sırada çıkacaktır o site)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc.i -- 25 Ocak 2010; 17:11:05 >

• WWW.ANYCOOLCEPFORUM.COM DİYE VERDİĞİN SİTEYE BEN DE ÜYEYİM VE DE SÜREKLİ O SİTEYİ TAKİP EDİYORUM...O SİTENİN REKLAMLARIN DA VE DE FİNANSMANINDA YARIN KAPINDA .COM. VAR...BU NEDENLE DEDİĞİN SİTE TAMAMEN ÇİN MALLARINA AİT BİR SİTEDİR.
    BU SİTEDE CİN MALLARININ SATILDIĞI VE DE ALINDIĞI GÜVENİLİR SİTELER:::))DİYE BİR BÖLÜM VAR...SENİN SİTENDE BURADA YAZIYOR....BU NEDENLE BU SİTEDEKİ YORUMLAR NE DERECE DOĞRU OLUR?TAKDİRİNE BIRAKIYORUM.....NEYSE SİZ DEVAM EDİN BEN YAZMIYORUM ARTIK AMA SON SÖZ.....KİMSENİN KİMSEYİ KANDIRMADIĞI GÜZEL BİR TÜRKİYE DİLEĞİMİ TEKRARLIYORUM....HAYIRLI İŞLER VE SATIŞLAR....

AYRICA GECEN SENE TTN DİYE BİR CİN MALINI YİNE TÜRK MALI VE ÇOK İYİ DİYE PİYASAYA SÜRMÜŞLERDİ....AMA ŞİMDİ KAYBOLDULAR...SİTELERİ BİLE BULUNMUYOR...İŞALLAH SİZDE CİNDEN GELEN V999-V1000-V990 ADLI TELEFONLARA PİXMA İSMİNİ VURUP SATMAKTAN SIKILMASSINIZ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FKRKN -- 25 Ocak 2010; 17:33:06 >

• quote:

WWW.ANYCOOLCEPFORUM.COM DİYE VERDİĞİN SİTEYE BEN DE ÜYEYİM VE DE SÜREKLİ O SİTEYİ TAKİP EDİYORUM...O SİTENİN REKLAMLARIN DA VE DE FİNANSMANINDA YARIN KAPINDA .COM. VAR...BU NEDENLE DEDİĞİN SİTE TAMAMEN ÇİN MALLARINA AİT BİR SİTEDİR.
    BU SİTEDE CİN MALLARININ SATILDIĞI VE DE ALINDIĞI GÜVENİLİR SİTELER:::))DİYE BİR BÖLÜM VAR...SENİN SİTENDE BURADA YAZIYOR....BU NEDENLE BU SİTEDEKİ YORUMLAR NE DERECE DOĞRU OLUR?TAKDİRİNE BIRAKIYORUM.....NEYSE SİZ DEVAM EDİN BEN YAZMIYORUM ARTIK AMA SON SÖZ.....KİMSENİN KİMSEYİ KANDIRMADIĞI GÜZEL BİR TÜRKİYE DİLEĞİMİ TEKRARLIYORUM....HAYIRLI İŞLER VE SATIŞLAR....

hamdi beydir sahibi mesaj at bakalım kimseyi kollar mı ? işte yine bilip b ilmeden yazıyorsun arkadaşım o site sırf çin mallarını alan aarkadaşlara yardım amaclı yapılan bir site ve çok faydalı biz donanımhaber.com a da reklam verdik bu site ye yani bunlarda mı bizi kolluyor ? karalamak için boşa atıp sallıyorsun ama ben yinede derim git yarınkapinda.com a ben sizi kötüledim karaladım şu cihazı birde ben görmek isterim de anlarsın yazılanlarda ne kadar haklı olduğumu ÖNYARGI NI YIK GEÇ BENDEN SANA TAVSİYE NE KUL HAKKI AL NEDE İFTİRA ET.

• quote:

WWW.ANYCOOLCEPFORUM.COM DİYE VERDİĞİN SİTEYE BEN DE ÜYEYİM VE DE SÜREKLİ O SİTEYİ TAKİP EDİYORUM...O SİTENİN REKLAMLARIN DA VE DE FİNANSMANINDA YARIN KAPINDA .COM. VAR...BU NEDENLE DEDİĞİN SİTE TAMAMEN ÇİN MALLARINA AİT BİR SİTEDİR.

AYRICA GECEN SENE TTN DİYE BİR CİN MALINI YİNE TÜRK MALI VE ÇOK İYİ DİYE PİYASAYA SÜRMÜŞLERDİ....AMA ŞİMDİ KAYBOLDULAR...SİTELERİ BİLE BULUNMUYOR...İŞALLAH SİZDE CİNDEN GELEN V999-V1000-V990 ADLI TELEFONLARA PİXMA İSMİNİ VURUP SATMAKTAN SIKILMASSINIZ....

hala aynı kafa yapısındasın sana bişey anlatılmaz bunu anladım
    AMA CEVAP VER SENİN ŞU TAPTIĞIN NOKİA NEDEN ÇİNDE AKSESUAR ÜRETİYOR?

AYRICA bizde tek model vardır v999 versiyonları farklıdırwww.pixma.gen.tr ye gir incele iftira atmadan önce senin gibi bende hergün yeni bir isimle sahte ve spot ürün satanları kınıyorum sen kalkıp benim kınadığım kişilerle beni aynı kefeye koyuyorsun bizimkinin cihazın arkasında kutusunda faturasında garanti belgesinde tek model vardır pixma v999 senin o 10 isim koyup satan dediklerin kaçak telefoncu adam hergun ... telefon modeli sallıyor gittigidiyor.com da gir arka kapakları o yzden çok az gösterilir çünkü aynı telefondur bizde ise tek marka vardır
    KALDI Kİ BİZ KENDİMİZ ÜRETİYORUZ DİYORMUYUZ SANA BUNU İTHALATCISIYIZ DİYORUM NOKİA İTHAL EDİP SATARIM HATTA SANA DERS OLSUN YARİNKAPİNDA.COM A GİR NOKİANIN BİR MODELİNİ SENİN İÇİN SATIŞA SUNDURAYIM ? OK O ZAMANDA İFTİRA ATMAYA DEVAM ETCEKMİSİN ...

• hamis
    Yeni Üye

Üye No: 28118
    Aldığı Teşekkür: 0

yarın kapında??????????????
    « Yanıtla #5 : 29 Aralık 2009, 14:26:00 » Alıntı

--------------------------------------------------------------------------------

yarinkapinda.com dolandırıcı bir site zaten hiç bir telefonlarına ulaşılamıyor hiçbir maile de cevap vermiyorlar yarın savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum orada adı geçen muhammaed cihad ipek için

AL SANA O SİTEDEN BİR YAZI
    http://www.anycoolcepforum.com/yarin_kapinda-t9598.0.html GİRDE OKU BAK NELER YAZMIŞLAR.........

• MÜJDEEEEEEEEEEEE..
    Trident pazarlamada W-T3 görünüyo ahanda aşağıdaki linkte var özellikleri ve fiyatı
    http://www.tridentpazarlama.com/trident-cep-telefonlari/detay/100/28/trident-cep-telefonlar%C4%B1/trident-w-t3-black-rubber.html
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.