Şimdi Ara

Kablo renkleriyle ilgili yardım ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
138.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam , benim 2 tane telefon şarj aletini birleştirmem gerekti, 2sininde kablolarını soydum 1 şarj aletinden kırmızı ve siyah kablo diğerinden beyaz ve renksiz(soyuk kablo yani kaplı degildi etrafı) kablo cıktı, ben şimdi bunları nasıl birleştirmeliyim ya da birleştirebilirmiyim ? Yardımınız için teşekkürler.. (NOT:Şarj aletlerinin 2side aynı telefonun)

• quote:

Orijinalden alıntı: ygtatc

Selam , benim 2 tane telefon şarj aletini birleştirmem gerekti, 2sininde kablolarını soydum 1 şarj aletinden kırmızı ve siyah kablo diğerinden beyaz ve renksiz(soyuk kablo yani kaplı degildi etrafı) kablo cıktı, ben şimdi bunları nasıl birleştirmeliyim ya da birleştirebilirmiyim ? Yardımınız için teşekkürler.. (NOT:Şarj aletlerinin 2side aynı telefonun)

benim anlamdığım bu iki kabloyu neden birleştirmeniz gerekiyor, birleştirmeniz gerkiyorsa birinci şarz aletinin kırmızı kablosu ile diğerinin beyaz kablosu ile birleştirmelisiniz.birinci şarz aletinin siyah kablosu ile diğerinin üzerinde koruma olamyan kablo ile birleştireceksiniz.burada temel kural şu genelde kırmızı + (artı )siyah -(eksi) gösterir eğer ikinci şarz aletinde olduğu gibi ise dışı soyuk kablo her zaman - (eksi) yi gösterir diğer renk beyaz +(artı) da olur farklı renklerde olabilir.siz burada bağlantı yaparken kırmızı ile dışı soyuk kabloyu birbirine değdirmeyin.sanırım anlatabildim
  • şarj aletlerinin birleştirilmemesi gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sony kamera

quote:

Orijinalden alıntı: ygtatc

Selam , benim 2 tane telefon şarj aletini birleştirmem gerekti, 2sininde kablolarını soydum 1 şarj aletinden kırmızı ve siyah kablo diğerinden beyaz ve renksiz(soyuk kablo yani kaplı degildi etrafı) kablo cıktı, ben şimdi bunları nasıl birleştirmeliyim ya da birleştirebilirmiyim ? Yardımınız için teşekkürler.. (NOT:Şarj aletlerinin 2side aynı telefonun)

benim anlamdığım bu iki kabloyu neden birleştirmeniz gerekiyor, birleştirmeniz gerkiyorsa birinci şarz aletinin kırmızı kablosu ile diğerinin beyaz kablosu ile birleştirmelisiniz.birinci şarz aletinin siyah kablosu ile diğerinin üzerinde koruma olamyan kablo ile birleştireceksiniz.burada temel kural şu genelde kırmızı + (artı )siyah -(eksi) gösterir eğer ikinci şarz aletinde olduğu gibi ise dışı soyuk kablo her zaman - (eksi) yi gösterir diğer renk beyaz +(artı) da olur farklı renklerde olabilir.siz burada bağlantı yaparken kırmızı ile dışı soyuk kabloyu birbirine değdirmeyin.sanırım anlatabildim

Teşekkürler çok yardımcı oldunuz halletim..
  • rica ederim arkadaş bildiğimizi paylaşmak görevimiz
  • Hortt

Arkadaşlar hazır konu varken bende sorumu soruyorum ses sistemini bağlarken kabloların hangisi - ve + kabloların 2 side siyah renk fakat birisinin üstünde beyaz çizgi var bu + mı - mi ?
  • arkadaşlar benim telefonun orijinal bataryasında üç renkli kablo vardı,siyah-kırmızı ve sarı renkli olarak ama ben buna bir batarya aldım sadece iki uç var siyah ve kırmızı renklere sahip ben bunu diğer üç uçlu kabloya nasıl bir bağlantı yapmalıyım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.