Şimdi Ara

Harley Davidson bot nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
23.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

nasıl arkadaşlar almayı düşünüyorum. fiyatı: 160 TL

• güzel al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRomst3r -- 13 Aralık 2009; 2:36:00 >
  • bende H-D bot alıcam öncekiş botum da H-Dydi ve tam 4 yıl giydim..Bi bota 150 lira verip 1 yıl giymektense bi şekilde deforme oluyo çünkü bu harleye 300tl veririm 4 yıl giyerim taş gibi ayakkabı yalnız çok ağır ..Bende şu modeli gördüm nette izmirde bulursam alıcam fiyatıda uygun.

• ben 2005 kışında Yeşil'den almıştım 180 liraya.. daş gibi mübarek 4 yıl oldu ne bir eğilme ne bir boya atması var.. İyi bacak kası yapıyor
  • Tek geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 13 Aralık 2009; 2:45:12 >
  • fiyatı uygunmuş ama ben pek beğenmedim. Fakat sana tavsiyem gidip ayağına giyip denemen. Ancak o zaman anlarsın yakışıp yakışmadığını. Böyle resme bakarak karar verilmez.
  • tabi nicotinell haklısın öteki türlü anlaşılmaz .çünkü harleyin modelleri çok kaba netten sipariş verip geldiginde hayal kırıklıgına ugramak var..Ve botların numaraları spor vs ayakkabılara göre daha küçük.. spor ayakkabıyı 43.5 numara giyiyorum geçen gün bot denedim 41 numara tam geldi
  • ben de gittigidiyordan almayı düşünüyordum böyle deyince çelişkiye düştüm şimdi.
  • Bot alınmadan önce kesinlikle denenmeli.
    Bot hele Harley-Davidson'sa..

Çünkü Harley Davidson botlar baya ağır, ayak numarandan 1 numara bile büyük olsa bir süre yürüdükten sonra ayakların ağrır kaval kemiklerin sızlar.
    Eğer yağına tam oturursa kesinlikle ağrımaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_Frr3STylE

bende H-D bot alıcam öncekiş botum da H-Dydi ve tam 4 yıl giydim..Bi bota 150 lira verip 1 yıl giymektense bi şekilde deforme oluyo çünkü bu harleye 300tl veririm 4 yıl giyerim taş gibi ayakkabı yalnız çok ağır ..Bende şu modeli gördüm nette izmirde bulursam alıcam fiyatıda uygun.

bu modeli çok iyi harleyin ama bu da benim arkadaşda var ondan alamıyorum bunu yoksa alcam direk.

• Valla biraz buna benzettim

Bağcıklı al
  • harley'den kovboy çizmesi
    Cat'ten siyah bot
    Timberland'den kahverengi yarım bot almayı düşünüyorum

Ama şimdi değil, para yok
  • al
  • çok ağır be ya
  • Ağır ama beton gibi sağlam
  • Mühim olan hafif ve sağlam olması. Çelik gibi ağır onlar, adam gibi yürüyemiyorsun. Ben çok yürüdüğüm için hiç sevmedim.
  • Ağır olmasa kesinlikle alırdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu bende alcamda benim babam almıyor.

Not; durumumuz iyi beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 konusu ...
  • Hafif ve sağlamını soylede alalım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.