Şimdi Ara

Msnde Kameram gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
35.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mrb Görüntülü arama yaptığımda msnimde kendi kameram gözükmüyor Kameranın bulunduğu yerde kamera takılı değil işareti (X) çıkıyor Ama ilkin karşı tarafın kamerasını sonra kameramı yolladığım zaman açılıyor Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir ne yapmalıyım?

• İlk olarak MSN versiyonunuzu söyleyerek başlayabilirsiniz.
  • kameranızın driverını kurduysanız eğer messengerdan ses ve görüntü kurulumu yapmalısınız
    w.l.messenger > araçlar > ses ve görüntü kurulumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: --Kemalist--

İlk olarak MSN versiyonunuzu söyleyerek başlayabilirsiniz.

Windows Live Messenger Sürüm 2009 (14.0.8089.726)
  • bendede aynı sorun var.. hatta bazen görüntümün olması gereken yer yeşil oluyor. karşı taraf beni görüyor ben kendimi göremiyorum.
  • aynı sorundan bendede var araştırıyorum internet üzerinden ama bi çözüm bulamadım.bilen biri çıkar umarım forumdan
  • Ben de Msn'de kamera çalıştıramıyorum. Karşı taraf beni görmüyor eskiden çalışıyordu fakat tutukluk yapıyordu.Uydunet kullanıyorum (512) bağlantıdan desem başka uydunet kullananlarda bu sorun yok.Kameram Toshiba PX1342E.Eski kameramda da aynı sorun vardı. Bu aradada en son sürüm msn kullanıyorum. Yok mu buna bir çare?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

Ben de Msn'de kamera çalıştıramıyorum. Karşı taraf beni görmüyor eskiden çalışıyordu fakat tutukluk yapıyordu.Uydunet kullanıyorum (512) bağlantıdan desem başka uydunet kullananlarda bu sorun yok.Kameram Toshiba PX1342E.Eski kameramda da aynı sorun vardı. Bu aradada en son sürüm msn kullanıyorum. Yok mu buna bir çare?

arkadaslar bende bu sorunu cok sık yasıyorum kendıme gore bı cozum buldum her defasıda sorunla karsılasınca kamerayı ayarlardan devre dısı bırakıp tekrar devreye alıyorum zaman alıyo fakat sorun cozuluyo
  • yeni sürüm msn nin bir eksikliği olabilir bende bazen bunu yaşıyorum
  • Arkadaşımın laptop unda sorun vardı. Yapayım diye verdim ama malesef bu soruna çzöüm bulamadım. Ayarlarda kamera gözüküyor. Ama ne zaman görüntülü arama yapmak istesem msn kullanılamıyor diye hata veriyor
  • bende de benzer bir sorun var
    ben kendimi görüyorum kamera sağlam ama karşı taraf görmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolu

bende de benzer bir sorun var

Bu problem işte kardeş. Hatta usn den başka kamera taktım tanıttım. O da sağlam çalışıyor ama görüntü gitmiyor
  • aynı sorun bendede var yokmu bi çaresi _?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolu

bende de benzer bir sorun var

Ayarlarda kameramı karşımdaki kişi görmesin tarzı bir seçenek olması gerekiyor.O mu seçili acaba sizde?
  • pcde sorun vardır
  • Hazır konu açılmışken soruyum pek önemli değil ama açmak istemediğimde 2 saat açıklama yapmak istemiyorum.
    Bende camera yüklü gözükmesini istemiyorum hangi yolu denediysem olmadı. Kesin bi çözüm bilen varsa yardımcı olsun lütfen.
  • çok teşekkürler derda devasınız valla :D
  • Ses sorunu kolay ben yaptım ama yeşikl ekran sorununu bende araştırıyorum bileniniz varsa söyleyebilirmi ?
  • maalesef aynı sorun bende de mevcut
  • herşey kurulu olsa bile bence pc den çikan sorunlardan dolayı aynısı banada olmustu hersey yüklü olmasina rağmen gözükmüyordu sonra bende format atttim düzeldi bu kadar basit
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.