Şimdi Ara

Atlanta Receiver | Genel Konu | Sorularınızı bu konuya sorunuz. (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.661
Cevap
42
Favori
803.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ok ilginiz için çok teşekkürler bende sizden almak isterdim ama ne yazıkki eskişehirde oturuyorum.

hocam farketmez TÜRKİYE nin 4 bır yanına kargo yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

yorumlarınız içincandostum teşekkur eder:)
    burak ayagın ugurlu geldı dostum sen cıktın yeın evlenecek olan forum dostlarım geldıler onlarada verdıkk nıke unutum neyse yazımı okuyunca benım der:) gercı onların yuzunden gec cıktım olsun:)
    bırde oktayy arkadasım onay verırsen tam super olacak. anladın sen onu :)
    ıyı seyırler

o benim:-)
  • anladım ben onu ve akşam eve geldiğim gibi onayladım

quote:

burak ayagın ugurlu geldı dostum sen cıktın yeın evlenecek olan forum dostlarım geldıler onlarada verdıkk nıke unutum neyse yazımı okuyunca benım der:) gercı onların yuzunden gec cıktım olsun:)
    ıyı seyırler
  • güle güle kullan evet o sensin:)
    hayırlı olsun arkadaslar.hdbox kelimesını aldım bu arada
  • quote:

gule gule kullanın hocam. bak saat 00:34 candostum ayakta sızler ıcın :)
    recall sorunu gıderıldı sana yarın yazılım verecem gonderecegım yazılımdan sonra stabl calııyor
    dıger sorunlarda serı bır sekılde gıderılıyor
    guvenın ve destegın ıcı n tesekkur eder tekrar hayırlı olması dıleyıyle
    ıyı geceler
    ALAH RAHATLIK VERSİN

Fatih recall bende son versiyon var şimdi denedim çalışmıyor :0)
    Birkaç kez açmadığım kanala gitti şimdi 2 kanal açıyorum basıyorum işlem yapmıyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakdu

senı haftada brı gu ndegıl 7/24 bekelrım başım üstünde yerın var dostum
    quote:

ıyı seyırler

Candostum olayın benimle alakası yok.Sen isini düzgün yaptıgın icin misafirin eksik olmuyor Ama illa senin ayagın ugurlu geliyor dersen ugrarım haftada 1 gun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyberx26

Slm arkadaşlar haziranda evleniyorum oturacağım binada kablo tv yokmuş ben hep teledünya düşünüyordum neyse komşularla görüştüm herkes uydu kullanıyormuş. Açıkcası ben hayatımda hiç uydu kullanmadım ne olduğunu hiç bilmem ama bu konuyu okuyunca atlanta hdbox alasım geldi. Ben şimdi bu cihazı alınca bununla beraber çanak verilecek mi?? Fiyata çanak dahil değilse çanak pahalı bişeymidir ???

Slm dostum hayırlısı olsun şimdiden bende evleneli 1,5 ay olmak üzere evde normal next receiver kullanıyordum ve pek uydularla haşır neşir değildim senin gibi :0) Atlanta Hd box aldım yeni bir sayfa açtım tabi fatihin yardımıyla kesinlikle tavsiye ederim , zorlanacağın biryer olmaz !.. Fiyat olarakta çanak herşey dahil 80lik motorlu çanak taktırdım işçilk dahil 350tl verdim burdaki uyducuya (ayrıca 90m kablo gitti ve bütün gün ugrastılar daha uygunada yaptırabilirsin) , motorsuz çanak taktırırsan daha az verirsin haberin olsun .. Atlanta hd içinde fatihle görüş ama evlilik bir kere oluyor kapa gözlerini al gitsin tavsiye ederim.
  • quote:

hocam farketmez TÜRKİYE nin 4 bır yanına kargo yaparım

Bağlanıp ayar yapılacak birşey olsa alayım telefonla destek ver ama çatıya çanak kurulcak ben uğraşamam zaten anlamamda mecbur uyducu çağırcam onu yaptırmışken atlantayıda ondan alırım. Yinede ilgin için çok teşekkürler hayırlı işler.

quote:

Orijinalden alıntı: josi83

Slm dostum hayırlısı olsun şimdiden bende evleneli 1,5 ay olmak üzere evde normal next receiver kullanıyordum ve pek uydularla haşır neşir değildim senin gibi :0) Atlanta Hd box aldım yeni bir sayfa açtım tabi fatihin yardımıyla kesinlikle tavsiye ederim , zorlanacağın biryer olmaz !.. Fiyat olarakta çanak herşey dahil 80lik motorlu çanak taktırdım işçilk dahil 350tl verdim burdaki uyducuya (ayrıca 90m kablo gitti ve bütün gün ugrastılar daha uygunada yaptırabilirsin) , motorsuz çanak taktırırsan daha az verirsin haberin olsun .. Atlanta hd içinde fatihle görüş ama evlilik bir kere oluyor kapa gözlerini al gitsin tavsiye ederim.

Teşekkürler dostum seninkide hayırlı olsun eğer motorlu çanağın bi avantajı varsa bende ondan taktırırım bakalım eskişehirdeki uyducularla bir görüşeyim nasıl fiyat verecekler. Atlanta içinde fiyat alıcam candostum daha uygun verirse tabiki ondan alırım.
  • candostumdan daha ucuzunu bulursan bize de haber ver. Fatihten hesap soralım:D:D:D:D şakası bir yana, candostumdan daha ucuzu yok, ben izmir'de arkadaşım ankara'da baktık bulamadık. sana maliyeti iki çanak dört lnb + kurulum. zaten candostumdan alacağın fiyatla bu maliyetin bir kısmını halledersin.

bu arada hd olayına iyice kaptırdım. farkında olmadan sadece hd kanalları seyrettiğimi gördüm. yurtdışı kanallarda alt yazı ve ikinci, üçüncü dil seçeneklerinin çalışıyor olması harika. tabi türkçe yok:D
  • Hocam Atlanata HDBOX zaten bütün ayarlar yapılıp gönderiliyor. sizin extradan bir işlem yapmanız gerekmiyor.çanak ayarı yoksa tabıı bır montajcı cagırmanız lazım. benı monajcı arkadasla gorusturursenız olayı çözmüş oluruz. ha dersen kı yok kardeşim ben montajçıdan hdbox ı alacam o zaman ana da hayırlı olsun demek düşer. güle güle kullanın.
  • selam arkadaşlar ben de dün itibariyle atlanta hd boxıma kavuşmuş oldum, salı öğleden sonra sipariş vermiştim ve çarşamba sabahı kargocu arkadaşlar uyandırdı :)

candostuma hızlı kargo, iyi fiyat ve ilgisi için çok teşekkür ediyorum.
  • dün yanına uğradım candostum hatırladıysan yeğenimle gelmiştim..içerde müşterinle ilgilenirken ayaküstü bizimle de ilgilenmeye çalıştın sağolasın...yalınız sana sormayı unuttuğum bir iki sorum daha olacak.?
    -cccam desteği dediğim gibi sürekli mi süreli mi olacak ? (yani yarın öbür gün elimizde patlamasın istiyorum az para değil çünkü)
    -usb den mkv destekli filmleri oynatmaz dedin ama ilerde olabilirmiş diye de açık pencere bıraktın..gerçekten böyle bir şey olacak mı yoksa hayal mi?
    -internetten sınırlı da olsa bazı sitelere de girilebiyor mu?
    Allaha emanet olun cümleten...
  • birde en önemlisi biss keyleri dremaboxdaki gibi sorunlu mu? (ilk önce trt3 e sonra ntvspora gel açar denilen dosyadan bahsediyorum) eğer bunun gibiyse biss keyler ciddi ciddi almaktan vazgeçebilirim...sırf bu yüzden bana laliga ve bundesliga maçlarını adam gibi izlettiremeyen dm800 veya üstü model almayacağım
  • fatih kardeşim bende yanina gelecem gün sayıyorum ama gelmedende bazı şeyleri sorup kafamda netleştirmem lazım. Gelirken yanına dream 500s i getirip server bilgilerini atlantaya yapıyormusun vede bu cihaz 7 lnb ile uyumlumu diseqc hdbox var elimde. Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dylanobrien -- 20 Mayıs 2010; 12:30:47 >
  • Sevgili candostumdan aldıgımız atlanta hd box 1 gunde Ankara'daki dayımın eline ulasmıs.Goruntulerı goremedıgım ıcın kendı yorumumu yapamayacagım ama onun yorumlarını burada aktarmam almayı dusunenlere yardım edebılır.Kullandıgı panel Sony 52Z4500 Lcd, 132 ekran ve buyuk sayılabılecek bır panel:) Atlanta hd box kullanmadan once ucuzundan bır uydu alıcısı kullanıyordu ve aldıgı goruntu ıcın ''cam gıbı,ayna gıbı,cok net'' ıfadelerını kullanıyordu.Dun aksam benı aradıgında agzı kulaklarındaydı Cıhazla ılgılı hıcbır bılgısı olmadan sadece benım tavsıyemle aldıgı ıcın acıkcası bu kadar bır fark beklemedıgını ve cok sasırdıgını ıfade ettı.Hd kanalların ınanılmaz guzel oldugunu,sd kanallarda da barız goruntude fark oldugunu soyledı.Cıhazın kasa yapısı ve kumandasının da mukemmel oldugunu ifade etti(kaldı ki kendisi Almanya'dan kesin donus yaptı,ordadayken cok kaliteli uydu alıcıları da kullanmıstı humax,dreambox vs...)
    Kısacası cok memnun kalmıs.Kac defa bana tesekkur ettı sayısını hatırlamıyorum Benım ıcın ozellikle goruntu kalıtesı ve cıhazın stabıl calısması yorumları onemlıydı.Onları da kendısınden aldım.Tasınacagım sıtede merkezı sıstemle ılgılı bır sorunum var.Onu halledebılırsem hıc beklemeden alırım cıhazı.Umarım kararsız olanlara bır yardımı dokunur bu yazdıklarımın.Kolay gelsin...
  • 16 tane çanak takabılırsıınz
    server bılgılerı nasıl gırılecegı konusunda aksam ancak yardımcı olabılrım
  • FATİH DOSTUM SORULARIMA CEVAP VERİRSEN MEMNUN OLURUM...
  • Ben aldigimda 1.57 yazilimi yukluydu, simdi 1,63 cikmis. Acaba yeni yazilimi yuklesemmi? Kullanan arkadaslar bu konuda fikirleriniz ne?
  • kesınlıkle ogle bır sorun yok olmadı
    NTV SPOR uzerınde ıken menu ye bas kumandadan 4132 ye bas karsına b b i ..s tablosu cıkıyor opsıons tusuna bas mevcut verı yı okeylet
    cık oradan sonra ntv spor kanalını bır dahatara bu kadar:)

quote]Orijinalden alıntı: m_temur

birde en önemlisi biss keyleri dremaboxdaki gibi sorunlu mu? (ilk önce trt3 e sonra ntvspora gel açar denilen dosyadan bahsediyorum) eğer bunun gibiyse biss keyler ciddi ciddi almaktan vazgeçebilirim...sırf bu yüzden bana laliga ve bundesliga maçlarını adam gibi izlettiremeyen dm800 veya üstü model almayacağım
  • verdım hocam baska ne ıstıyorsun kı :)
    gel mekana çay ısmarlıyım senıde hdbox kervanına katalım :)
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.