Şimdi Ara

K.K. LOJ. K. MÜHT. K. 1'İNCİ MÜHT. K. YRDC. 11'İNCİ... SANCAKTEPE/ÇATALCA HADIMKÖY İSTANBUL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
29.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi K.K. LOJ. K. MÜHT. K. 1'İNCİ MÜHT. K. YRDC. 11'İNCİ MÜHT. BL. K.LIĞI SANCAKTEPE/ÇATALCA HADIMKÖY İSTANBUL

Burası neresidir, nedir ne değildir bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykusuz1i -- 10 Aralık 2009; 20:22:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kotucenk
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi K.K. LOJ. K. MÜHT. K. 1'İNCİ MÜHT. K. YRDC. 11'İNCİ MÜHT. BL. K.LIĞI SANCAKTEPE/ÇATALCA HADIMKÖY İSTANBUL

Burası neresidir, nedir ne değildir bilgisi olan var mı?

8-10 saat nöbet, kilitlenen çar$ilar ve hammallik bedava. 2ayda 2kez disari ciktim, cevredeki Dumlupinar Akpinar ve Sancaktepe kislalarina göre sùper.
    Bulgur,hindi ve kapuskaya hazir olmanizi öneririm.
  • Abowww benim yer burası çıktı ya :) yandık desenize :))
  • Gençler gideceğiniz yer çok soğuk aşırı soğuk hatta buz gibi. Balkanlardan gelen soğuk hava dalgası ilk size uğrayacak, 3 gün kar yağacak bitmeyecek tükenmeyecek...

Eğitim sahanız açıklık alan g.tünüz donacak, kantinde gittiğinizde kar maskesi yoktur götürün, eldiven götürün, boyunluk götürün ama bunları kullanmak yasak; gece helanın önünde sigara içerken takarsınız. Gittiğiniz yerde fırsatınız olursa pideci olacak pide dediğim de lahmacun içiyle yapılıyor o da fırıncı varsa eğitimden zaman kalır da yetişebilirseniz...

Uzun kısa ayrımı yok, 2-3 denetleme göreceksiniz, ikmal takımına girmeyin, muhafıza girin ama onda da koşma zıplama işi çok, kısaca size:

dedelere geldiniz diyorum :)

Depo Karargah bölükte kalır, müfrezeye gidemez, depo yazıcısı olmaya çalışın yoksa ikmal takımındasınız...

''Müfrezeye gitmek için kendinizi parçalayın'' bunu gidince anlarsınız...

------------------------------------

11.mühimmata nasıl gideceksiniz:

Tekirdağ yolunda 2. tankı görünce sağa dalıyorsunuz, Hadımköy'e girince Mühimmat nerede diye sorun yerliye gösterecektir:

Aracınız yoksa:

Avcılardan Hadımköy içine giden otobüse binin ya da Yeni Bosna'dan Hadımköy araçları kalkıyor onu kullanın.

Ben Taksim'de takılırım giderim derseniz; Taksim'den metroya binin, Mecidiyeköy durağında (1 durak sonra) inin, oradan Metrobüse binin son durağında inin, Avcılar'a gelmiş oluyorsunuz oradan Hadımköy'e giden minibüs ve otobüsü bekleyin gelecektir. Hadımköy'de ağacın altında inin, Taksiciler hemen orda el atın geliyor ama sarı taksi değil gri taksi bunlar, durağı görünce şaşırmayın;) Bu yolla gidiş 3 saat sürer :)

Hadımköy içinde inin orada korsan taksiciler var bekliyor olurlar sizi 10 TL verin fazla ödemeyin, hemen karşısındaki pidecide son yemeğinizi yemeyi unutmayın. Çok uzak bir yerde olacaksınız İstanbul değil de Çerkezköy'de gibi hissedeceksiniz.

------------------------------

Koğuşlarda ayrım yok, dolapların yarısı kilitli, yarısı kilitsiz dolap kilidi alın ama asma kilit değil dolap kilidi bakın...

Banyo ile koğuş arası 250-300m var o mesafeyi yürüyeceksiniz Pazartesi- Çarşamba -Cuma banyo gününüz; televizyonda FixTV MAxTv açık bütün gün Zenci klipleri ve İsmail YK, iyi haber televizyon LCD :)

Nizamiyeden karargaha kadar olan yolu her gün süpüreceksiniz. En rahat koğuş İtfaiye ve Depo Karargah, en boktan Muhafızın olduğu yer ki rutubetlidir oralara girmeniz zor merdivenden çıkınca sağa dönün ilk bölmeden yer kapmaya çalışın. Tuvalet 3 kat aşağıda ona göre su için, kantinde pek bir şey yok, sigara içiyorsanız ekstradan götürün mutlaka biter gelmez eksik olur, şişe su içiyorsanız ara ara sıkıntı çekeceksiniz :)

Daha da sorusu olan varsa...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• aynen uykusuzun anlattığı bir yerr fazlası var eksiği yokk ben 337 gittim aralıkda soğuk çamur filan herşey aleyhinize ben posta oldum nöbet değişimi 100 gece de kaldım öyle yırttım birazz yoksa diğer arkadaşlarım biraz çekti nöbette eğitimde hamallıkda ..ikmal takımına girmeyin fıtık olursunuz 90 kiloluk obüsler filan müfrezelere gidin başlarında astekler oluyo onlarda rahat olursunuz bölükde kalırsanızda yazıcı filan olmayı deneyin..arazi büyüktür 6 kuleye 50 dakikada gidiyosun yürüyerek araçlara iyi bakın yoksa nöbetlerde cok yürürsünüz kısacası bi terör yok mühimmat bölgesine giren sarhoşlar hariç sıkıntılı yerdir intihar edenlerde oldu
  • Bölükte en zor görev ikmal takımınındır. Sabahtan akşama kadar bomba taşırlar. Bütün amele işlerini idari hizmet takımı yapar. (Beton, harç, boya badana, elektrik su tesisat vs.) Muhafız olmak iyidir bence sabahtan akşama kadar nöbet tutarsın başka da hiçbir şeye karışmazsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.