Şimdi Ara

Dacia Duster Kullanıcıları ve Sevenleri Grubu (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.339
Cevap
53
Favori
727.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşimden dolayı bu ereçla yaklaşık 3 haftadır ilgileniyorum. En düşük fiyatı aldığımız bayideki 4 duster'da satılmış durumda.

2 beyaz 4x2 look paketli
    1 bej 4x2 laurete
    1 siyah 4x2 ambiance

DİZEL hepsi de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackersun
    Kardeşimden dolayı bu ereçla yaklaşık 3 haftadır ilgileniyorum. En düşük fiyatı aldığımız bayideki 4 duster'da satılmış durumda.

2 beyaz 4x2 look paketli
    1 bej 4x2 laurete
    1 siyah 4x2 ambiance

DİZEL hepsi de..

bence de de mantıklısi 4x2. Ne yapacaksın ki 4x4u. Görüntü itibariyle jip, köyde dağda bayırda da değilsin. Bence dizel 4x2 en mantıklısi
  • Duster satılıyor arkadaşlar merak etmeyin, hem de baya

2010 Yılının en çok satan SUV'ları

Kaynak:www.arabam.com
  • ben ona pek katılamıycam arazi aracı dediğin 4x4 olur ne kadar şehirdede sürsek yeri geliyor karda kışda çamurda 4x4 e ihtiyaç duyuluyor şehirde bile kaldıki zaten 4x4 düde devamlı 4x4 değil otomatik yani şehir içinde 4x2 isterseniz 4x4 oluyor o tamamen size kalmış.. yani 4x4 olmasının bir zararı yok siz gene 4x2 kullanın bir köşede 4x4 özelliği dursun en azından arazi aracı sürdüğünüzü bilirsiniz.. benim fikrim tabiki.. insanlar 4x4 ü neden istemez hani araç devamlı 4x4 de gidiyordur haliyle fazla yakar onu anlarım ama araç da hem 4x2 hem 4x4 opsiyonu varsa 4x4 almamak bence büyük eksiklik olur.. bende almayı düşünüyorum beklemedeyim sadece satış oranına bakıcam ona göre alıcam alırsam 4x4 ünü alıcam bende..
  • Gecen gün gördüm Afyon Bolvadinde beyaz renkti plakası filan yoktu daha...
  • bugün 1 tane beyaz duster gördüm yeni almiş sahibi gerçekten çok hoşuma gitti
    baka kaldım dogrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: umiterkan

Duster satılıyor arkadaşlar merak etmeyin, hem de baya

2010 Yılının en çok satan SUV'ları

Kaynak:www.arabam.com

duster 2010 da 3000tane satmış çok iyi bir sayı

• duster aralık ayında yaklaşık 1000 adet araç satması baya baya iyi bir rakam bence. duster güzel araba ama keşke arkasını biraz daha kalıplı yapsalarmış. neyse alanlar varsa hayırlı olsun güle güle binsinler.

Bu arada nissan qashsqai piyasayı süpürüyor. her yerde görüyorum. çok tuttu çok darısı bizim arabalarında başına.
  • Duster ve Qashqai'nin çok tutmasının sebebi kaputun içinde yatıyor; motorlarının aynı olması ve mükemmel bir yakıt ekonomisi, ayrıca 1500cc vergi avantajı.
  • Arkadaşlar geçtiğimz aylarda yapılan tartışmalarda dusterin ncap testlerine katılıp katılmadığı konusunda bi noktaya varamamıştık kimisi katıldı derken ben ve bazı arkadaşlarda katılmadığını söylemişti.Bende bu konuyla ilgili dacia mail attığımı söylemiştim;cevabı geldi,gelen cevap şöyle;

Başvurunuzla ilgili olarak; Dacia Duster modelimizin Euro NCap test sürecidevam etmekte olup resmi sonuç henüz mevcut değildir. Ancak aracın Sanderoaltyapısı üzerine inşa edilmiş olup, en az Sandero aracın güvenlikseviyesinde olduğunu ve ilave olarak güçlendirmeler yapıldığı bilgisiniverebiliriz. Bu anlamda Duster, Euro NCap testinden 3 yıldız alacak şekildetasarlanmış ve üretilmiştir. Dacia markasına göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, her zamanyakınınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, MAİS A.Ş. Müşteri Hizmetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 25 Ocak 2011; 13:23:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Arkadaşlar geçtiğimz aylarda yapılan tartışmalarda dusterin ncap testlerine katılıp katılmadığı konusunda bi noktaya varamamıştık kimisi katıldı derken ben ve bazı arkadaşlarda katılmadığını söylemişti.Bende bu konuyla ilgili dacia mail attığımı söylemiştim;cevabı geldi,gelen cevap şöyle;

Başvurunuzla ilgili olarak; Dacia Duster modelimizin Euro NCap test sürecidevam etmekte olup resmi sonuç henüz mevcut değildir. Ancak aracın Sanderoaltyapısı üzerine inşa edilmiş olup, en az Sandero aracın güvenlikseviyesinde olduğunu ve ilave olarak güçlendirmeler yapıldığı bilgisiniverebiliriz. Bu anlamda Duster, Euro NCap testinden 3 yıldız alacak şekildetasarlanmış ve üretilmiştir. Dacia markasına göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, her zamanyakınınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, MAİS A.Ş. Müşteri Hizmetleri

ben inanmadım.

ekleme: en az 3 yıldız alacak şekilde falan dese hadi neyse de testten 3 yıldız alacak şekilde tasarlanır mı araba hiç, böyle bi mantık var mı
    mantıklı bi şekilde gidiyo sandero alt yapısı ile en az 3 yıldız falan sonra güçlendirmeler cart curt sonra da 3 yıldız için tasarlanmış diyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *XhsyPhoiDeus* -- 25 Ocak 2011; 13:29:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Arkadaşlar geçtiğimz aylarda yapılan tartışmalarda dusterin ncap testlerine katılıp katılmadığı konusunda bi noktaya varamamıştık kimisi katıldı derken ben ve bazı arkadaşlarda katılmadığını söylemişti.Bende bu konuyla ilgili dacia mail attığımı söylemiştim;cevabı geldi,gelen cevap şöyle;

ben inanmadım.

Hangisine inanmadınız teste girmediğine mi

• quote:

quote:

quote:

ben inanmadım.

Hangisine inanmadınız teste girmediğine mi

ya maise ya size

• Peki bana inanmadıysanız mail sayfasını size kopyalıyım ben renault masi in yalancısıyım

• quote:

Peki bana inanmadıysanız mail sayfasını size kopyalıyım ben renault masi in yalancısıyım

bu da dedikodulara ya da söylentielre son vermiyor ki.
    ncap'e girersin duster yazarsn eğer sonuç çıkıyorsa ancak inanırım.
  • onu çok önce paylaşmıştım sadece sandero ve logan çıkıyor ncap sayfasında...
  • quote:

onu çok önce paylaşmıştım sadece sandero ve logan çıkıyor ncap sayfasında...

teste düşsün görüşelim:)
  • quote:

quote:

onu çok önce paylaşmıştım sadece sandero ve logan çıkıyor ncap sayfasında...

teste düşsün görüşelim:)

Görüşelim.
    Uzun süre bekleyeceğiz o zaman...
  • bazılarının ağızları tıkanmış olur böylece, iyi ya da kötü bi test yok. Yorum yapmak saçma olur
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.