Şimdi Ara

WWE Smackdown vs Raw 2010 Artılar Eksiler Videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
87.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Platform: Playstation 3, Xbox 360, Wii, PS2, PSP ve DS

Her sene yeni bir oyun ile karşımıza çıkan Smackdawn vs Raw serisinin 2010 versiyonu raflardaki yerini aldı. Bakalım coşkulu seyirci önünde, bize ringlere çıkma şansını veren oyunun bu seneki versiyonunda ne gibi yenilikler bulunuyor.

• Platform kısmına Playstation 2'yi eklerseniz...
  • çok teşekkürler, wii versiyonun da incelemesini yapmışsınız, ben svr09 gibi az oyun modu vardır diye düşündüm ancak diğer konsollarla eşit seviyede oyun modu varmış. hemen ediniyorum bu oyundan
  • bazen kendime soruyorum bu donanım haber oyundan anlamıyor kardesim dunyanın en iyi dovus oyunu tekken6 cıkmısken incelemesini yapmıyosunuz gidiyosunuz dandik dandik oyunları inceliyorsunuz siz 10 puan verseniz bana gore sıfır ben almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

bazen kendime soruyorum bu donanım haber oyundan anlamıyor kardesim dunyanın en iyi dovus oyunu tekken6 cıkmısken incelemesini yapmıyosunuz gidiyosunuz dandik dandik oyunları inceliyorsunuz siz 10 puan verseniz bana gore sıfır ben almam

şu forum yıkıcı değil yapıcı yorum yapmayı ne zaman öğrenecek? (söz meclisten dışarı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

bazen kendime soruyorum bu donanım haber oyundan anlamıyor kardesim dunyanın en iyi dovus oyunu tekken6 cıkmısken incelemesini yapmıyosunuz gidiyosunuz dandik dandik oyunları inceliyorsunuz siz 10 puan verseniz bana gore sıfır ben almam

Ben de var ve çok beğendim herkesin görüşü kendine.
  • oyunu bilmeden saçma sapan konuşmasınlar.bazı arkadaşların dünyadan haberi yok herhalde.tekken 6 nın 5 yılda yaptığı oyuna bak sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: meto_baran

oyunu bilmeden saçma sapan konuşmasınlar.bazı arkadaşların dünyadan haberi yok herhalde.tekken 6 nın 5 yılda yaptığı oyuna bak sen

Katılıyorum..
  • smackdown u wii ye indirdim
    bekledigimden cok daha iyiydi ara sahneler guzel dovusculerin giris sahnesi vs baya ugrasilmis
    1e1tum dovusculer var
    cok fazla oyun secenegi var hepsine vakit bulmak bile zor kurallari farkli mac tipleri yani.
    4kisiye kadar oynanabiliyor
    wiimote taki algilayicilari fazla kullanmamis oyun tuslarla oynaniyor birtek sallamak var nadiren(wiimote salla)

- gordugum
    hareketler kombolar yeterli degil gibi dovusculerin hareketleri cok benziyor daha karakteristik olsa daha iyi olurdu
    cok saran bir oyun degil 2-3mac en fazla guzel oluyor.
  • Karakterler aynı şeyleri yapıyorsa oynanmaz
  • bu oyunu nerden satın alabilirim
  • ben bir şey sorucam ana möniye girmeden önce hazırlık bölümü varmış sizin anlattığınız ama oraya nasıl girerim lütfen acil cevap
  • Oyunun intro kısmı yani markalar yapımcı firma isimleri geçtikten sonra direk arena kısmında bulunuyorsunuz. menüye girmeden önce bulunduğunuz bu kısım oyunun antreman kısmı oluyor.
  • meraklısını duyurulur
  • PC için de çıksaydı daha iyi olabilirdi. Grafikleri pek beğenmedim açıkçası.
  • Arkadaşlar xD AnnemLe İddaya Girdik xD Kazanırsam Bana Ps2 Alacak Sırf Bu Oynu Oynayabilmeq İçin Girdim Ps 2 İle OynaNmıyOr Mu Şimdi :(:(
  • ben bir şey sorucam ana möniye girmeden önce hazırlık bölümü varmış sizin anlattığınız ama oraya nasıl girerim lütfen acil cevap LİNCOURT kardeşim senin dediğini anlamadım ama bende oyuncuların demo videoları çıkor onu nasıl halletcem en basit şekliyle anlatırmısın
  • En basit şekliyle anlatıyorum. Ekranda Press Start yani start tuşuna basın ibaresi yer aldığında. Start'a basma. onun yerine arenadaki oyuncuyu kontrol edebiliyorsun. Orda da ekranda oyunun kontrollerini anlatan şemalar, göstergeler yer alıyor. işte orası oyunun antreman kısmı oluyor.
  • PS2 VE PSP VE Wİİ versiyonlarında antreman ekranı yok bilgi ^^
  • tamam okey ama bende beklediğimde videolar çıkıyor oyuncuların onalrıdamı bekliyeyim yoksa onu bir yerden halledim sonramı giriyoruz LİNCOURT
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.