Şimdi Ara

66.MKNZ P. BARIŞ GÜCÜ. TOPKULE İSTANBUL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
58.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Esenler otogardan Topkule ye ulaşım hakkında bilgi verebilir misiniz ?
  • Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi 66'ncı Mknz. P. (Barış Gücü) Tug. K.lığı
    TOPKULE İSTANBUL

arkadaşlar öncelikle hepimize hayırlı olsun.. bildiğim kadarıyla 12 sinde akşam 17.00 a kadar teslim olabiliyoruz.. ama forumlarda fazla geç vakitlere kalmamamız tavsiye edilmiş. sizler ne zaman birliğe katılmayı düşünüyorsunuz arkadaşlar??
  • tertipler topkule esenler otogarının yanı eskıden otogarda askeri birlikmiş esenlere inice atla taksiye istoç girişi diyin diyolar....
  • sağol tertip ben de bi kaç yerden öyle duymuştum.. sanırım en mantıklısı taksiye atlayıp gitmek..
  • arkadaslar siz kacta teslim olmayı düşünüyorsunuz ben 2 de orda olmayı düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: barracudaa

arkadaslar siz kacta teslim olmayı düşünüyorsunuz ben 2 de orda olmayı düşünüyorum..

bana verilen hakkı son raddesine kadar kullanırım 5 e 1 kala oradayım. işim olmaz 2 de falan :) Selamlar...
  • evet ulaşım önemli, yenikapıdan ve esenlerden nasıl ulaşılır yazabilecek olan varmı ... taksi ne kadar alır yenikapıdan taksi ile uzakmı metro falan varmı.aynen esenlere çok yakınmış sanırım. Selamlar...
  • Esenler otogarından taksiye bınmeniz taksiciye belirtin istoçun yanindaki birlik diye.birlige saat 14-15 arasi teslim olabilirsiniz belırttigim saat ne erken bır saat ne gec bir saat
  • 2 gün sonra görüşmek üzere tertipler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nseren

evet ulaşım önemli, yenikapıdan ve esenlerden nasıl ulaşılır yazabilecek olan varmı ... taksi ne kadar alır yenikapıdan taksi ile uzakmı metro falan varmı.aynen esenlere çok yakınmış sanırım. Selamlar...
    Aksaray topkule kislasi arasi taksi 20 tl yaziyor.metro bulunmamakta topkule kıslasinın orada
  • majestik12345 dahaüstlerde slip ysak boxer getirmeniz daha iyi olur deimişsin acaba topkuledeki kantinde varmı boxer?biz gelirken alalım mı? ben sahsen cok agırlık yapmayacagım cogu seyi kantinden alacacgım için sen ne önerirsin?(diş macunu permatik sampuan vs harici bunları gelirken getirecem)
    bide piyade olanlar %100 baştabyaya mı gidiyor :D ve burasının ne gibi kötülüğü var bizede soyleyiverde öğrenelim şimdiden tesekkürler:))) herkese hayırlı teskereler tertipler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_cun

majestik12345 dahaüstlerde slip ysak boxer getirmeniz daha iyi olur deimişsin acaba topkuledeki kantinde varmı boxer?biz gelirken alalım mı? ben sahsen cok agırlık yapmayacagım cogu seyi kantinden alacacgım için sen ne önerirsin?(diş macunu permatik sampuan vs harici bunları gelirken getirecem)
    bide piyade olanlar %100 baştabyaya mı gidiyor :D ve burasının ne gibi kötülüğü var bizede soyleyiverde öğrenelim şimdiden tesekkürler:))) herkese hayırlı teskereler tertipler..

slip don gıyersın kımse gelıpte donun ne dıye bakmaz sadece bakım gunlerınde gıyersın boxer ı buda olur.kantınde rahatlıkla bulabılırsın boxer ı.pıyade ıllakı bastabyaya gıtmıyor sıstem şöyle nızamıyeden sonra baska bır bınaya gondercekler sizi burda gırıs ve sızın bıldıklerınız hakkında soru soracaklar eger onların ıhtıyacı olan bısey hakkında deneyımınız varsa o boluge dusersınız.Bide olabılırsenız ustalıkta revırcı olun ara ara kasımpaşa hastanesıne gıdersınız guzel halıç manzarasına yanı hafta içi çarşıya çıkmak gibi.acemılıkte revırcı seçerken olmayın ama ustalıkta olabılırsenız revırcı olun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: majestik12345

quote:

yazlık kışlık ayrı kamuflaj bot verirlermi yoksa bunlar zaten 5 ay giysin ne bulursamı derler...çatal kaşık götür diyen bile oldu. sanırım istanbulda bu tip olaylar yoktur...

size kışlık kamuflaj verecekler sadece yazlık kamuflajı nısan ayında gıdenlere verıyorlar.çatal kaşık götürme sakın ha sakın dalga konusu olabılır o acıdan.zaten sabah kahvaltıda çayınızı demir bardakta içeceksiniz

peki sence kesin pişermiyiz kışlıkların içimde ağustos ayında yoksa kurtulma şansı varmı :) tüm bilgiler için teşekkürler. istanbullu değilsiniz sanırım yenikapıdan oraya nasıl gideceğimide sizden öğrenirsem.Allah gönderdi bu adamı diyip sorularımı bitiricem :) Çok teşekkürler herşey için

valla bu havada bile bir tısortle gezerken pişiyor insanlar bide siz orda toren yuruyusu yaptırcaklar gerisini sen düşün.istanbullu degilim.tugayın ordan gecen araç yok sadece habıpler tarafından gelen dolmuşlar var.en yakın ordan geçen araç istoç un yan tarafından geçen otobus ordan topkuleye 20-25 dakıka yuruyus mesafesı var.istoç un ordan geçen otobus başakşehir eminönü arası çalışan otobüshttp://harita.iett.gov.tr/ daha detaylı bilgi alabilirsin bu siteden.yardımcı olabildiysem çok mutlu oldum.Hayırlı teskereler.

• tertipler hadi cumlemiz Allaha emanet hayırlı tezkereler sımdıden persembe bende ordayım nasıpse sabah bınecem otobuse ankaradan.
    benim adım serkan persembe gorusmek uzere
  • majestik öncelikle merhaba benimde topkule ve sınıfım muhabere sence dağıtımda nasıl fark yaratır ne olabilir yani senin dönemde muhabereci arkadaşların ustada nerelere çıktılar?bilgi verirsen sevinirim ayrıca muhabereci olmak iyimidir? teşekkür ederim
    buarada tüm arkadaşlara hayırlı tezkereler...
  • majestik yardımların için gercekten cok tesekkürler..senin gibi insanlar her zaman lazım:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnysn

majestik öncelikle merhaba benimde topkule ve sınıfım muhabere sence dağıtımda nasıl fark yaratır ne olabilir yani senin dönemde muhabereci arkadaşların ustada nerelere çıktılar?bilgi verirsen sevinirim ayrıca muhabereci olmak iyimidir? teşekkür ederim
    buarada tüm arkadaşlara hayırlı tezkereler...

Bende muhabereciydim.Muhabere bölügü topkule kışlasında acemilikte sorarsın muhabere yazan varmı dıye tek tük kişi varsa hepiniz muhabere ci olursunuz büyük olasılık.Benim donemimde 450 acemi vardı bu sayı nisanda 80 küsürattı.çok fazla muhabereci vardı sınıfında yazan herkes farklı boluklere gittiler hava savunma ya bile gidebilirsiniz kartaltepe kışlasında ama dedigim gibi bu donem fazla giden yok anladıgım kadarıyla ondan dolayı sınıfında yazan yere gidersin gibi.

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_cun

majestik yardımların için gercekten cok tesekkürler..senin gibi insanlar her zaman lazım:))

Önemli degil kardeş yardımım dokunduysa mutlu oldum.Herkesin fazla sözüne takılmayın relax olun herkes bişey der acemiligin tadını çıkarın en guzel askerlık acemilik döneminde oluyor neden dersen insan okumuş etmiş kafa dengi bulmak kolay ustalıkta olmuyor bu.acemilikte zaten çok üstünüze gelmezler kaymakamıdır polisidir komutan çocugudur olacak aranızda ondan fazla üstünüze gelmez komutanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi majestik12345 -- 11 Ağustos 2010; 4:46:34 >

• Merhabalar majestik12345 sana bi kac sorum olacakti.

-askeri birligin icinde hangi bankamatikler mevcut
    -malzemer olarak yanımızda gelirken ozellıkler sunu getir dedigin birsey warmı ?
  • redsoldiers41 arkadasım guzel bir soru sormus.bende bir kac birsey sorayım hocam.piyade olarak gidiyorum beni orda neler bekliyor.ayrıca ne gibi egitimler mevcut.ramazan ayı dolayısıyla bize egitim konusunda az olsa topril gecilir mi.futbol asıgı biri olarak acaba tugay da lig tv var mı.
  • teşekkür ederim majestik cewap için umarım hepimizin iyi geçer kolay biter fasla sıkıntı görmeden sayılı günleri atlatırız....allaha emanet olun...istanbulda görüşmek üzere
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.