Şimdi Ara

YENI DACIA DUSTER 4X4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
116.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SENEYE SATISA CIKACAK 12000-15000 EURO..........

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

• MErhaba şunu söylemek isterim Duster Fransa ve almanyada inanılmaz bir yoğunlukda satılıyor yan i çok tutuldu 2011 e kuyruklar sarkmış durumda .
    Kaynak autoforum 182 . sayfayı okuyun 220 güne ulaşan kuyruklar var ve fransada 20 bin satış rakamı . Almanyada ise carbon emisyon oranı düşük olduğundan devlet indirimine girmiş 6000 eurodan başlıyan fiyatlarla satılıyor şu an 8 binin üzerinde satılmış . (hava kirletim az olduğu icin devlet indirimi )

• Tamamıyla google ceviri ile 1 e 1 yazdım bu yüzden Türkçe düşük cümleler olabilir.
    Automarket
    Yeni Dacia Duster ve SUV segmentinde kullanılabilir: Skoda Yeti, ix35 Hyundai, Fiat Produse Suzuki SX4 ve Nissan Qashqai yılında beş rakipleri arasında kapsamlı bir karşılaştırma yaptı.
    BOYUTLAR
    bagaj için iç mekan belirlerken, bir SUV satın alma için önemli kriter biz dingil mesafesi ve model çizme kapasitesi bizim analize dahil karşılaştırıldığında basit bir analiz çekmek için İki değer ve mekan söz konusu model tarafından sunulan bir fikir oluşturmak için kazanan Dacia Duster Bölüm dingil mesafesi içinde yeterlidir. Mioveni model 2673 mm iken, model buna yakın Hyundai ix35, 2640 mm dingil mesafesi olan bir dingil mesafesi vardır.Nissan Qashqai üçüncü facelift yılında, 2630 mm ile geliyor.
    Öte yandan, bagaj için Bölüm uzayda, Dacia Duster ikinci olarak, Hyundai ix35 geçildi varlık gelir. Rating kalan dört yerler için
    değişmemiştir.
    Sıralamaları subset Dingil mesafesi: 1) Dacia Duster (6p) 2) Hyundai ix35 (5p) 3) Nissan Qashqai (4p) 4) Skoda Yeti (3p); 5-6) Fiat Produse Suzuki SX4 (2p);
    Sıralamasında alt kümesi SES gövde: 1) Hyundai ix35 (6p) 2) Dacia Duster (5p) 3) Nissan Qashqai (4p) 4) Skoda Yeti (3p), 5-6) Fiat Produse Suzuki SX4 (2p)

RANGE motoru
    Segment giriş seviyesi SUV ya ekonomik bir motor veya düşük rotasyonlar yüksek torklu bir motor istiyorum tüketiciler, bir dizi lütfen yapmalıyım ya bir motor maksimum güç arasında bir denge sağlamayı teklif maksimum tork.Bu nedenle, bir üretici politikasının en iyi şartları tüketici tüm en sıradışı ve ulaşmak için motorların için sunmaktadır geniş Bizim karşılaştırma motor yelpazesi geniş, Skoda bunun Yeti model yelpazesi Qashqai sunulan beş Nissan motor izledi taraftan diğer motor segmentinde güçlü en Yeti Skoda Hyundai bulunmuştur tarafından takip yakından ix35. Hyundai iken gelen Koreliler CRDI bir 184 hp 2,0 teklifi ve 383 Nm Skoda Çekler yerde bir 1,8 litre TSI 160 hp ve 250 Nm geliştirir dövmek . Nissan, 2.0 dCi litrelik 150 hp ve 320 Nm, Produse ve SX4 dizel ünite 135 hp ve 320 Nm sunarken teklifi,Duster 110 hp ve 240 Nm ile 1,5 litrelik dCi sahip kavga geliyor . Suzuki SX4 extra noktası 1,5 litrelik giriş seviyesi motoru sayesinde aldı ise bu segmentte daha Otto, Dacia Duster ekstra bir nokta iki dizel ve otto motoru vardır çünkü alınan dizel motor üniteleri daha önemli olduğundan

Sıralama: 1) Skoda Yeti (6p) 2) Hyundai ix35 (5p) 3) Nissan Qashqai (4p) 4) Suzuki SX4 (3p) 5) Dacia Duster (2p) 6) Fiat Produse (1p)
    PERFORMANS
    bozuk arazide performans yolda dikkate alındığında bu modellerin yeteneklerini offroad, biz ayrı bir puan
    Hızlı İvme / h 0-100 km:
    1) 1.8 TSI Skoda Yeti (8,4 saniye), 2) Nissan Qashqai 2.0 dCi (9,5 saniye) 3) 2.0 CRDi Hyundai ix35 (10,1 saniye), 4) ve 1,6 Fiat Produse (10,7 saniye), 5) Suzuki SX4 2,0 DDIS (11 saniye), 60 Dacia Duster 1.6 16V (11,5 saniye);

Sıralamasında alt kümesi Acceleration) 6 0-100 km / h:
    1) Skoda Yeti (6p) 2) Nissan Qashqai (5p) 3) Hyundai ix35 (4p) 4) Fiat Produse (3p) 5) Suzuki SX4 (2p ) Dacia Duster (1p);

BEST VE: 1 derece komisyon açılardan 1) Dacia Duster (30/36) 2) Hyundai ix35 (24.2/26.9) 3) Fiat Produse (20.30/31.1) 4) Suzuki SX4 (20.30/31.1) ; 5) Nissan Qashqai (19.2/30.2); 6) Skoda Yeti (18.8/17.9);

Sıralamasında alt kümesi açısı / Açıklığı: 1) Dacia Duster (6p) 2) Hyundai ix35 (5p), 3-4) Fiat Produse Suzuki SX4 (4p) 5) Nissan Qashqai (2p) 6) Skoda Yeti ( 1p)

TÜKETİM
    Bu modeli özerklik baskıları nedeniyle Yakıt tüketimi herhangi bir araç seçiminde önemli bir faktör vardır ilk bakışta SUV müşterileri özellikle bu bölüm tarafından etkilenmesine karşın SUV alıcılar nedenle erişilebilir ve göz Tahmini yakıt tüketimi model gösterilen kutusunu gerekir SUV segmentinde kompakt Tüketim kalıpları ile en geride bıraktık ve donanımlı bir dizel motor Otto motorları olma zamanı bu. Bu kategorideki galibi ilan edilir Nissan Qashqai 1.5 dCi 5,1 yakıt tüketimi sadece ortalama bir litre 100 km.yerde ikinci litre ile 5,3 Skoda Yeti tüm gelir TDI, dCi Dacia Duster 1,5 duyurdu
    ,0. Hyundai ix35 gibi Produse Fiat ve Suzuki SX4, dizel versiyonları 2,0 litre motor ile donatılmış 5.5 litrelik bir ortalama tüketim duyurdu de.
    Sıralama:
    1) Nissan Qashqai (6p), 2-3) Dacia Duster, Skoda Yeti (5p), 4-5-6) Produse Fiat, Suzuki SX4, Hyundai ix35 (3p)

Kuru ağırlık
    L Yaptığımız analizler, bu bölümde, onun kitle modelleri yukarıda 4x2 versiyonları karşılaştırıldı. % U2013 kural sadece en kolay model bu kategoride en çok puan almaya başlar DDacia Duster sürümünde yalnızca 1160 £ bir kitle ile karşılaştırıldığında hafif modeli olan 1.6 16V 4x2. 2 ve 3 Açık yerlerde Produse Fiat ve Suzuki SX4 1215 bir kitle her kg, ve Quashqai Nissan 1297 kilogram ağırlığında, Suzuki Yeti bir ile 1446 kg ve Hyundai bu oranla ix35 sırada son bir kitle var iken 1753 kg kitle

Sıralama: 1) Dacia Duster (6p), 2-3) Produse Fiat ve Suzuki SX4 (5p) 4) Nissan Qashqai (3p) 5) Skoda Yeti (2p) 6) Hyundai ix35 (1p);

Fiyat
    Beklendiği gibi, Duster zor bu noktada rakibini vurmak üstünde
    Skoda Yeti KDV ile 15.466 € dan başlayan tarafından kabul edilen fiyat sürümü için 1,2 litre TSI 105 PS kullanılabilir dahil

Sıralamaları FİYAT: 1) Dacia Duster (6p) 2) Suzuki SX4 (5p) 3) Yeti Skoda (4p) 4) Fiat Produse (3p) 5 Nissan Qashqai (2p) Hyundai ix35 (1p)
    TASARIM
    Bölüm tasarım her zaman ağrıyan bir nokta ise, düşük maliyetli modeller konuşuyor bir mini-segment modeli olun veya bir SUV,
    kompakt bir model düşük maliyetli tasarımcıları ellerini zaman bu segmentte mücadele etmek isteyen bir üreticinin aşağıdaki model çizmek gerekiyor bağlı var. SUV tasarımcıları bir mühendislik meydan almak
    Eğer onlar hücum açısı mümkün olan en iyi değerleri temizleme ventral almak için iki ön ve arka ya da profilde yer ayrılmak zorunda kaldı
    kadar denkleminin mümkün subjektif kriter, editöryel Automarket her üyesi olarak ortadan kaldırmak için ayrı oy sonucu aşağıda verdiğimiz tadı bir kombinasyonudur

TASARIM Sıralaması: 1) Nissan Qashqai (6p) 2) Dacia Duster (5p) 3) Hyundai ix35 (4p) 4) Suzuki SX4 (3p) 5) Fiat Produse (2p) 6) Skoda Yeti (1p) ;

SONUÇ
    zaman Eğer bunu karşılaştırılabilir öğelerin sadece bakmak, Dacia Duster segment karşı kazanılan rekabet olsa bile, üst düşünmek Nissan Qashqai için veya desen ix35 Hyundai tedarik ve olabilir tedavi edildi. Buna rağmen, fark bir final geçici fark yüksek beş puan karşı ana kriter Nissan Qashqai fiyat bariz Duster düşük. veya binmek kaliteli malzeme gibi Açıkçası Toplamda, Duster, kategoriler dört kazanmak yönetilen bazı SUV olmanın bir değer son derece önemli olursa
    olsun, kitle hangi segment ait: Price Dingil mesafesi açısı, saldırı

Sıralamalar: 1) Dacia Duster (42P): 2) Nissan Qashqai (37p) 3) Hyundai ix35 (35p) 4) Skoda Yeti (31P) 5) Suzuki SX4 (29p), 6) Fiat Produse (25p)
    yazının orijinal linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akirafes -- 15 Haziran 2010; 20:40:28 >

• Transilvanya Adventure Trophy'ye Katılan 4x4 Duster

İşte size Video, iyi izleyin belki gördüklerinize inanamayabilirsiniz.
    http://www.youtube.com/watch?v=p2VEn1IWLoA

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

• bende sizlere katılıyorum bu paraya suv araç buluyosunuz yok içi yok dışı saçmalamayın bence bu paraya süper Dacia Duster Nasıl
  • merhabalar bende bu araçtan almak istiyorum özellikle full olan 4X4 110bg dizelini düşünüyorum off road videolarını falan seyrettim gercekten cok etkilendim
    http://www.dailymotion.com/video/xdirsa_dacia-duster-off-road-test_auto
    ancak tek merak ettiğim enn fullünde hangi donanımlar var? deri koltuk dahil fullmu kac hava yastığı hız sabıtleyıcı var mı ? ben dışını cok begendım ancak içi biraz düşündürüyor gerçi berlingodan inip buna bineceğiz mercedesten inip buna binmeyeceğim av ve s.u.v araçlara meraklıyım bu yüzden bu aracı seçtim alternatifleri gibi duran yeti normal bi aractan farklı degıl hemde benzinli ve 4X2 kullananlar varsa yardımcı olursa sevinirim enn full olanı için

• 4x4 Ticaret yapmak isteyenlere 425kg kargo kapasiteli, 1,61mt uzunluklu, 1636lt hacimli  Dacia Duster Fiskal. 4x2 olanı da var merak etmeyin  ;D
    Hem ticaret hem adrenalin diye buna derim. Araç Avusturya'da satışta. Fiyatı 10.000 Euro'dan başlıyor.

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

YENI DACIA DUSTER 4X4

Diğer Özellikleri:http://www.dacia.at/media/pdf-files/pricelists/att00031337/PL_Duster_VU.pdf

• Arkadaşlar aracı teslim aldık gezi resimleri ve tanıtım burada

http://forum.donanimhaber.com/m_41870423/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.