Şimdi Ara

331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (GEÇİCİ KONU) (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.572
Cevap
0
Favori
111.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: everest137

KARDEŞLERİM BANA SORU SORAN, HAYIRLI TEZKERELER DİLEYEN TERTİPLERİM OLMUSTUR... GECE FORUMA GİREMEDİM BAKAMADIM... BUGUN DE BİLETTİ, GİDECEGİM YERİN ARASTIRMASIYDI TELASINDAN BAKAMADIM... NEREYE GİDECEGİMİ İMZAMA YAZDIM... TÜM TERTİPLERİME HAYIRLI TEZKERELER DİLİYORUM...

Volkan hayırlı teskereler kardeş Hakkını helal et. Paşa abi yok?
  • arkadaşlar benim erzurum topçu çıktı, var mı bilgisi olan??? susuzharmanlarda
  • Ankara ankara güzel ankara, seni görmek ister her bahtı kara Harbiden bahtım karaymış yaw , ağlanacak halime gülüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Kenji

pcnet

mzffrcvs

sercany

Michael Kenji

forumdan 4 arkadaş ile IĞDIR İL JANDARMA KOMUTANLIĞINA DÜŞTÜK , ARAMIZDA IĞDIR'A GELİCEK VAR İSE BANA PM ATSINLAR , AD SOYAD İSİMLERİ TOPLUYACAĞIM, ÖZEL MESAJ GÖNDERİRSENİZ ORADA BİRBİRİMİZE DESTEK OLARAK ÇOK RAHAT EDEBİLİRİZ.

ARAŞTIRMALARIMA GÖRE BİZİ GÜZEL BİR YER BEKLİYOR OLACAK, " DOĞUNUN İZMİR'i "" NE GİDİYORUZ. SAĞLICAKLA KALIN...

• quote:

Orijinalden alıntı: kunart

quote:

KARDEŞLERİM BANA SORU SORAN, HAYIRLI TEZKERELER DİLEYEN TERTİPLERİM OLMUSTUR... GECE FORUMA GİREMEDİM BAKAMADIM... BUGUN DE BİLETTİ, GİDECEGİM YERİN ARASTIRMASIYDI TELASINDAN BAKAMADIM... NEREYE GİDECEGİMİ İMZAMA YAZDIM... TÜM TERTİPLERİME HAYIRLI TEZKERELER DİLİYORUM...

volkan hayırlısı olsun kardeşim güle güle gidip gelirsin inş. bende hakkari çukurcaya düştüm inş. çabucak biter ve geliriz hep beraber

hepimiz için hayırlısı olsun kardesim.. hayırlı tezkereler tüm tertiplerime..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoNTurQ

quote:

Volkan hayırlı teskereler kardeş Hakkını helal et. Paşa abi yok?

hepimize hayırlı tezkereler kardesim... benden yana tüm haklarım helal olsun, sizler de edin... paşa abiyi göremedim ben de...

çökertmeden gitmiycez demiştim.. hakikaten çökerttik konuyu... bundan sonra nolacak bizim konuya bilmiyorum kardesim... buraya gecici konu demişler, umarım digeri geri döner...

• quote:

Orijinalden alıntı: kritios

quote:

Orijinalden alıntı: o1yasin

ikmal sınıfı hakkında bilgisi olan ??

YATIŞ

allahını seversen dogruyu sole
    saka bı yana ıkmal bende merak edıodum sordum sorusturdum sayım depo gıbı ıslere bakarsınız dedıler egıtım bıle dogru duzgun gormezsınız dedıler neyse gıdelım gorcez
  • ya arkadaşlar ilk sayfaları bi okuyum dedim bazı yorumlara koptum resmen siz naapmışınız öyle gecenin bi yarısı. ben şampiyolar ligi özetlerini izledikten sonra kafayı vurup yattım işin böyle olacağını tahmin etmiştim sabah da saat 9 sıralarında ablam öğrenip bana söyledi haa iyi deyip geri yattım. izmir narlıdereye giden var mı ya da gidenler bilgi verebilir mi nasıl bi yer annem merak ediyo da hayırlı tezkereler cümleten...

• kardeşlerim piyade okul komutanlığı tuzla hakkında bilgi sahibi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa çelik

ya arkadaşlar ilk sayfaları bi okuyum dedim bazı yorumlara koptum resmen siz naapmışınız öyle gecenin bi yarısı. ben şampiyolar ligi özetlerini izledikten sonra kafayı vurup yattım işin böyle olacağını tahmin etmiştim sabah da saat 9 sıralarında ablam öğrenip bana söyledi haa iyi deyip geri yattım. izmir narlıdereye giden var mı ya da gidenler bilgi verebilir mi nasıl bi yer annem merak ediyo da hayırlı tezkereler cümleten...

DENİZE NAZIR KOCA 1 ALAN , AYAĞINI 1 ADIM ÖNE ATSAN DENİZE GİRERMİŞÇESİNE 1 EDA , İZİN GÜNLERİNDE GEZ BABAM GEZ... CİDDİYİM GELİNCE GÖRÜRSÜN

• quote:

Orijinalden alıntı: armanem

quote:

Orijinalden alıntı: kritios

quote:

Orijinalden alıntı: o1yasin

ikmal sınıfı hakkında bilgisi olan ??

YATIŞ

allahını seversen dogruyu sole
    saka bı yana ıkmal bende merak edıodum sordum sorusturdum sayım depo gıbı ıslere bakarsınız dedıler egıtım bıle dogru duzgun gormezsınız dedıler neyse gıdelım gorcez

HARİKA Bİ HABER :)

• EFSANE GERİ DÖNDÜ

331.DÖNEM SAYFAMIZI AÇABİLİRSİNİZ

• Ya beyler şimdi biz sadece bu sarı zarflarla katılcaz biriliğie değilmi?Bİrdaha askerlik şubesine falan gitmiycez değilmi?Yol parası falan vermediler de onun için soruyorum..
  • 9'UNCU KOR. 109'UNCU TOP. A. K.LIĞI SUSUZHARMANLAR ERZURUM

Arkadaşlar bilenler fikirlerini söylesin. Bu arada Erzincan KTM'ye nasıl gidebilirim. Anlatabilecek biri var mı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulbudakfa

quote:

Orijinalden alıntı: LSG

Kütahya İl Jandarma çıkan varsa bilgilendirebilirim..

325KSD

kütahya il jandarma çıktı bilgilendirirsen sevinirim kardeşim usta birliği başka yere gönderiyorlarmı yoksa ordamı kalıyoruz birde nereye teslim olacağız il jandarma komutanlığına mı yoksa 1 üncü Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığı mı sonuç sayfasında il jandarma komutanlığı diyor bunlar farklı yerlermi arkadaşım

Hayırlı olsun öncelikle. Acemilikten sonra çok yüksek ihtimalle ilçeye gideceksin, kurayı sen çekeceksin kendi elinle.
    Sen İl Jandarma'ya teslim olacaksın, evet tabur ayrı biryer, orası hakkında hiç iyi şeyler duymadım, zaten il jandarmaya telsim olmak için gidenler önce bir tabura gidiyor, ordan dönüyor. Gittiğinde yol soracaksın İl Jandarma diye sor.
    İkisi farklı yerler..

Kütahya'nın havası falan kötü, hem soğuk hem kirli nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama ben kütahyayı sevmedim, zaten 1 ay durdum sonra ilçeye..

Karakolda düzgün yemek çıkmaz, sayı ile ayran gelir mesela ama nedense son sıralardaki adamlara kalmaz,
    yemeğinde sonu yetişmeyebilir.
    Kantinde herşey var, açık kalırsan poğaca bisküvi takılırsın, don atlet çorap falan hepsi var.

Bu arada kritik bilgi veriyorum, burayı iyi oku:,
    Kütahya İl Alay Jandarma komutanlığına kaç asker verdiler bu sene bilemiyorum ama sadece 30'u alay'da kalıyor. Diğerlerini bazı ilçelere gönderiyorlar. Ben geçen sene 26. sıradan teslim oldum. İlk 30 alay'da kaldı, geri kalan askerleri civar ilçelere gönderdiler. Demek istediğim erken teslim olursan alay'da kalırsın, geç teslim olursan ilçeye gidersin, fakat usta birliğine dağıtımdan bahsetmiyorum. Geç teslim olup ilçeye gitsen bile 1 ay sonra gene usta birliğin nereseyse oraya teslim olacaksın, bu detayı atlama. Niye 30 kişi diyecek olursan, yeni gelen kısa dönemler misafirhanede kalıyor, ordada toplam 30 yatak var.
    Bu detayıda altama..

Sormak istediklerin varsa burdayım.

325KSD.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakko27

kardeşlerim piyade okul komutanlığı tuzla hakkında bilgi sahibi olan var mı

slmlar..sınava orda gırdım ben...valla bıcok askerle konustum ordada yapanlarlada...acıkcası egıtımlerı zorluymus ama her egıtım bolugu aynı...onun dısında nereye baksan etrafında rutbelıler oldugu ıcın bıraz dıkkatlı hareket etmen gerekıomus..sonm olarak ıcerısı gayet guzel kantın falan süperdi ne bılım ben cok begendım bu nasıl askerı bırlık dedım gıttıgımde...

hayırlısı olsun senın ıcın
  • arkadaşlar 327.dönem olarak bursa il jandarma komutanlığına teslim oldum...oraya çıkan arkadaşlar hertürlü sorunuzu özel msj olarak atın cevaplıyım...
  • arkadaşlar bartın çıkan yokmu
  • arkadaşlar EDİRNE OTOGARINDAN sonra buraya ( 54'ÜNCÜ MKNZ. P. TUG. K.LIĞI KIYIK EDİRNE ) nasıl gidilir?
    bilen varsa güzergâhı ayrıntılı yazabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki_programmer

quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

quote:

Orijinalden alıntı: haki_programmer

quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Arkadaşlar ilaç götürebiliyor muyuz yanımızda? Bende alerjik rinit (saman nezlesi) var, bazı zamanlar burun nezlesi ve hap kullanmam gerekiyorda.

Bende roacutanne ilacı götürücem, bi de benim ki iki ayda bir tahlil yapmam gerekiyor inşallah yaparlar. Bildiğim kadarıyla ilaçlara el koyuyorlar revire bırakıyorlar, ilaç saati geldiğinde revirde alıyormuşuz.

hocam roaccutane pis ilaçtır.. keşke hiç başlamasaydın, askerden sonra başlardın.. ne kadar oldu kullanalı bilmiyorum ama adamın içini dışını heryerini kurutur bu ilaç, çok zorluk çekersin.. ve kan tahlili vermen gerek arada

Dorudur, yan etkileri var baya. Ama her gün traş olacaz sivilcelerle uğraşmak istemiyorum. Cildiye uzmanı da uygun gördü dün başladım tedaviye. Etimesgut Ankaraya düşmüşüm bu arada. Baya büyükmüş orası. İlacı yazdırma ve tahlil konusunda sıkıntı çıkmaz herhalde.

walla hocam şunu da dikkate al, roaccutane'ın çok ciddi depresan etkisi vardır.. hatta amerikada'da intihar eden kişi sayısı yüzünden vaktinde yasaklanmıştır.. ekşi sözlükte yorumları bi oku istersen.. askerlik yaparken böyle kötü etkisi olan bi ilaç kullanmak ne kadar mantıklı olur bilmiyorum.. sen bilirsin yine de

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.