Şimdi Ara

Yeni Vodafone Menü Kartvizit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
23.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni geldi bu çok ilginç yardımcı olacak var mı ?
    İletişim bilgilerinizi bir kez yazın ve telefon görüşmelerinizden sonra arkadaşlarınıza gönderin. Onlarda sizi kendi telefon rehberine eklesinler.
    Sonra adınızı girin filan?
    Ne iş senelerdir aynı şebekeyim ilk defa bu şey geldi .
    Ve vodafone menüye karvizit eklendi.

Sms geldi aynı şekilde. 7235

Yapmadım ama sanırım arkadaşlarıma numaramı atan bir servis kaydedin diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 8 Aralık 2009; 16:47:38 >

• benim cihaz nokia 1112 bende yok maalesef, ama güzel bi uygulama imiş
  • 2 kontör..

geçiniz
  • aynen @s volkan+1
  • nasl iptal erdiyoruz bunu

her aramadan sora soruyor gönderelimmi die can sıkıcı
  • VODAFONE MENUDEN KARVIZIT E GİRİP SERVİS KAPALIYI SEÇERSENİZ SERVİS KAPANIR!
    4440542 DEN BİLGİ ALDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

http://www.vodafone.com.tr/Servisler/kart-vizit.php

Burada tüm anlatımı mevcuttur.
  • Evet sitede belirtilmiş
  • paralı bir uyguluma. kurtulmak çok zor. tam bir soygun tuzağı. vodafone a yakıştıramadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

http://www.vodafone.com.tr/Servisler/kart-vizit.php

Burada tüm anlatımı mevcuttur.

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pampilo -- 4 Mayıs 2010; 11:02:15 >
  • Ücreti 23 Kuruş.

Peki bir sorum olacak. Bu 23 kuruş bir kereye mahsus mu alınıyor?
  • iphone 4 kullanıyorum kapalı yaptım ama telefonu her kapatıp açtığımda sormaya devam ediyor. yokmudur bir çözümü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı
    iphone 4 kullanıyorum kapalı yaptım ama telefonu her kapatıp açtığımda sormaya devam ediyor. yokmudur bir çözümü ?

Ayni dert bende de var;) İp 3G var, telefonu her kapatip acisimda ayni menu ekrana geliyor. Sinir bozucu bir durum:( İp icin nasil kapatiliyor bu uygulama? Bilen varsa lutfen yazsin:)
  • Vodafon un şikayetvar.com da verdiği cevap aşağıdadır. Ben yaptım oldu yani uyarı kapandı...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şikayet ile İlgili Görüşmeler
    Vodafone
    3 Mart 2011, 14:48:15
    Değerli Abonemiz,

Tarafımıza iletmiş olduğunuz maile istinaden aldığınız uyarı ile ilgili olarak,hiçbir bilgi girilmeden uyari ekran penceresinin kapatılmasindan dolayi [abone her cagri yaptiginda yada her SMS gonderdiginde] tekrar ayni kartvizit uyari ekrani ortaya cikmaktadır. Kartvizit bilgi giris ekraninda en azindan,sadece isim bolumune bir yazi girerek kaydetmeniz halinde, bir bilgi kaydedilmis olan kartvizit uygulamasi,cihazdaki SIM menusunden kapatildiginda, bir daha uyari ekrani olarak ortaya cikmayacaktir.

Saygılarımızla,
    Vodafone Müşteri Hizmetleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimcan98

Vodafon un şikayetvar.com da verdiği cevap aşağıdadır. Ben yaptım oldu yani uyarı kapandı...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şikayet ile İlgili Görüşmeler
    Vodafone
    3 Mart 2011, 14:48:15
    Değerli Abonemiz,

Tarafımıza iletmiş olduğunuz maile istinaden aldığınız uyarı ile ilgili olarak,hiçbir bilgi girilmeden uyari ekran penceresinin kapatılmasindan dolayi [abone her cagri yaptiginda yada her SMS gonderdiginde] tekrar ayni kartvizit uyari ekrani ortaya cikmaktadır. Kartvizit bilgi giris ekraninda en azindan,sadece isim bolumune bir yazi girerek kaydetmeniz halinde, bir bilgi kaydedilmis olan kartvizit uygulamasi,cihazdaki SIM menusunden kapatildiginda, bir daha uyari ekrani olarak ortaya cikmayacaktir.

Saygılarımızla,
    Vodafone Müşteri Hizmetleri

Bu işin tek yolu bu arkadaşlar iPhone için, başka yolu yok. Paylaşan arkadaşa tşkler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.