Şimdi Ara

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
1
Favori
94.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada'da biri bu durumdan şikayetçi

" solak iseniz benim gibi sol elinizi kullandığınız için menü ve rehber biraz zorlaştırıyor bunlar basit tel özellikleri benim için önemli hoşlanmadım "

Ayarlar bölümünde telefonu sol elinizlemi yoksa sağ elinizlemi kullanıyorsunuz diye bi bölüm var demekki henüz orayı cözememiş
  • Telefondaki ara sıra Edge baglantısının göruntusu kayboluyor bu durum bi sorun ortaya cıkarır mı acaba =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

Telefondaki ara sıra Edge baglantısının göruntusu kayboluyor bu durum bi sorun ortaya cıkarır mı acaba =))

Bendede aynı oluyor ama 3G nin oldugu alanlarda öyle bi sıkıntı yok ama Edge ile bazen simge çıkmıyor ama bi sıkıntı yaratmıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Telefondaki ara sıra Edge baglantısının göruntusu kayboluyor bu durum bi sorun ortaya cıkarır mı acaba =))

Bendede aynı oluyor ama 3G nin oldugu alanlarda öyle bi sıkıntı yok ama Edge ile bazen simge çıkmıyor ama bi sıkıntı yaratmıyor..

Hmm peki anladım teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

Edge destekleyen yerdeyseniz ve şimgesi yoksa internete girince kendi otomatik çıkıyor oraya ayrıca :)
  • Arkadaşlar bu arada cihazı alalı 4 gün oldu halen 3 diş şarj var. Pil pek bitecek gibi durmuyor. Hemde ilk şarj
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Edge destekleyen yerdeyseniz ve şimgesi yoksa internete girince kendi otomatik çıkıyor oraya ayrıca :)

Evet dediginizi bugun farkettim kendiliginden çıkıyor son bir sorum olacak kusura bakmazsanız 'Edge' baglantısı nedir acaba kullanma klavuzuna baktım birsey anlamadım maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megadeth -- 5 Nisan 2010; 0:18:09 >
  • quote:

Evet dediginizi bugun farkettim kendiliginden çıkıyor son bir sorum olacak kusura bakmazsanız 'Edge' baglantısı nedir acaba kullanma klavuzuna baktım birsey anlamadım maalesef

3G'den yavaş normal Edgesiz telefonlara göre daha hızlı baglantı kurmaya yarayan internet veri alış veriş sistemi diye biliyorum ben...
  • quote:

quote:

3G'den yavaş normal Edgesiz telefonlara göre daha hızlı baglantı kurmaya yarayan internet veri alış veriş sistemi diye biliyorum ben...

Anladım şimdi Edge baglantısı onemliymis demekki tesekkur ederim =))
  • Lindy'i Monte ile kıyaslayan var mı aranız da bende eşime almak istiyorum fakat arada kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

Lindy'i Monte ile kıyaslayan var mı aranız da bende eşime almak istiyorum fakat arada kaldım.

Elbette Monte hem daha yen bir telefon hem de Monte'da GPS var tabii Monte biraz daha pahalı.
  • Bayanların geneli özellikten önce telefonun tasarımına bakar o nedenle bence 2 modelide eşinize gösterin o karar versin...
  • şekle bakarsak rengi (mavi) ve yuvarlak hatlarından dolayı Lindy 'i seçer gibime geliyor ama hediye olacağı için önden gösterme seçeneğim yok ,verdikten sonra alternatif sunarım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

şekle bakarsak rengi (mavi) ve yuvarlak hatlarından dolayı Lindy 'i seçer gibime geliyor ama hediye olacağı için önden gösterme seçeneğim yok ,verdikten sonra alternatif sunarım artık.

o zaman eşinizin kullandıgı veya ilerde kullanabilcegi özlelikleri göz önüne alarak onunda hoşuna hangisinin gidicegine siz karar verip alın...
  • goggle maps asagı yukarı gps gibi yani ben yol tarifi alabiliyorum google mapsten?
  • arkadaşlar biraz yoğunum ve yazılanların hepsini okuyamadım o yüzden bunu benden önce soran olduysa şimdiden afedersiniz ama ben lindy ile corby pro arasında kalmıştım bi de monte çıktı. kullananlar bi karşılaştırma yapabilir mi hangisi daha iyi olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencan48

goggle maps asagı yukarı gps gibi yani ben yol tarifi alabiliyorum google mapsten?

Evet aradıgınız yeri bulmakta baya bi yardımcı oluyor ama ben 3G degilde wifi üzerinden internette girdigm için sanım benım yerimi istanbulda gösteriyor
  • Arkadaşlar sizden birkaç bilgi istiyorum.Bu benim ilk dokunmatik telefon deneyimim olacak.Telefon hakkında görüşlerinizi bilmek istiyorum.En çok merak ettiğim birkaç konu var:
    1-Telefon hareketleri alıglayabiliyor mu? (Telefonu yan tuttuğunda görüntü de dönüyor mu?)
    2-Mesaj yazmak kolay mı ?
    3-MSN,Facebook gibi uygulamarı etlefonda kullanmak kolay mı?
    4-Ses kalitesi nasıl?
    5-Menü içeriği nasıl?Zengin mi?Sade mi?Menü kullanımı kolay mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuucutku

Arkadaşlar sizden birkaç bilgi istiyorum.Bu benim ilk dokunmatik telefon deneyimim olacak.Telefon hakkında görüşlerinizi bilmek istiyorum.En çok merak ettiğim birkaç konu var:
    1-Telefon hareketleri alıglayabiliyor mu? (Telefonu yan tuttuğunda görüntü de dönüyor mu?)
    4-Ses kalitesi nasıl?

- Yan dönmüyor.
    - mesaj yazmak kolay.
    - msn facebook kullanabilirsin.
    - ses kalitesi kötü değil. iyi bir kulaklık alırsan daha da güzel.
    - menü kullanımı kolay. bir sürü widget var youtube, facebook, twitter, last.fm gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuucutku

Arkadaşlar sizden birkaç bilgi istiyorum.Bu benim ilk dokunmatik telefon deneyimim olacak.Telefon hakkında görüşlerinizi bilmek istiyorum.En çok merak ettiğim birkaç konu var:
    4-Ses kalitesi nasıl?

1- Telefonun içinde sensör yok o nedenle mauel olarak kendiniz ekrana dokunarak yatay yapıyorsunuz...
    2- İkkez dokunmatik telefon kullanıcagınız için alışana kadar seri yazamaya bilirsiniz ama alıştıktan sonra kolay(ben sık mesajlaşan biriyim eğer zor olsaydı 2. dokunmatik telefonumumu almazdım)..
    3- Msn, Facebook, Tiwitter gidi sitelere kendi içinde bulunan prorgramlarla ulaşmak oldukça kolay ama ben alternatif farklı prorgramlarla giriyorum bana göre onlar daha güzel...
    4- Ses kalitesi kulaksızsız çok aşırı derecede güzel degil(ses seviyesi tatmin edici) kullaklıklada oldukça kaliteli ses alabiliyorsun ama daha kaliteli kulaklıkla dahada kaliteli ses almak mümkün...
    5- Menüler oldukça kullanışlı, 3 ayrı menüsü var...
    3 ayrıda masa üstü var hepsinde ayrı ayrı işlem yapmanız mümkün..
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.