Şimdi Ara

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
1
Favori
94.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 133T 313554R

quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

telefonunuza yüklü olan versiyonu söylermisiniz?
    *#1234*

Doğrusu :

*#1234#

olacak. benim lindy de

SW VERSION:
    M5650JVIL1

yazıyor. Bu eski sürüm / firmware anlamına mı gelir?

benim telefonumda da bu versiyon yüklü
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: torhan

arkadaşlar uzun zaman iphone kullandıktan sonra bu telefonu kullanmak resmen işkence... telefon açıp kapama tuşu bile geç algılıyor. bir defa basıyorum açmıyor sonra tekrar basıyorum sonra tekrar bu sefer arayanı beklemeye almışım hatta onu tekrar ben aramaya başlamışım oluyor. telefonun dokunmatiği rezalet. hata kaza klavyeyi aktif ettiysem konuşurken kulağımdan tuşlara bastığımı algılıyor. bence kesinlikle böyle bir telefon alınmaz binpişmanım. bir an önce satıp doğru dürüst bir telefon alacağım. alışırım sandım ama alışmak sevmekten daha zor geliyor...

1. iphone'nin fiyatı bunun 2 katı ve özellikleri az...
    2. telefonla görüşme yaparken ışıgı direk kopanıyor tuş açma tuşuna basmazcan dokunmatik tuşlar çalışmaz...
    3. siz açma tuşuna bastınızmı o 1-2 sn içinde açıyor sizin defalarça başmanıza gerek yok...

ben daha önce kullandığım hiç bir telefonda açma tuşuna basıp 1 - 2 saniye beklemedim. basarsın konuşmaya başlarsın. bunda basıyorsun telefon halen çalmaya devam ediyor. iphone özellikleri az demek çok büyük bir hata flash player den başka ne ararsanız var. hatta kat kat fazlası var. tamam fiyatının yüksek olması üzücü ama bu teleonla iphone kesinlikle kıyaslanmaz... versiyon da yeniymiş...

• kullandım ama bana kullanışsız geldi dokunmatiği hiç hoşuma gitmiyor bir türlü ısınamadım samsunglara
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar uzun zaman iphone kullandıktan sonra bu telefonu kullanmak resmen işkence... telefon açıp kapama tuşu bile geç algılıyor. bir defa basıyorum açmıyor sonra tekrar basıyorum sonra tekrar bu sefer arayanı beklemeye almışım hatta onu tekrar ben aramaya başlamışım oluyor. telefonun dokunmatiği rezalet. hata kaza klavyeyi aktif ettiysem konuşurken kulağımdan tuşlara bastığımı algılıyor. bence kesinlikle böyle bir telefon alınmaz binpişmanım. bir an önce satıp doğru dürüst bir telefon alacağım. alışırım sandım ama alışmak sevmekten daha zor geliyor...

1. iphone'nin fiyatı bunun 2 katı ve özellikleri az...
    2. telefonla görüşme yaparken ışıgı direk kopanıyor tuş açma tuşuna basmazcan dokunmatik tuşlar çalışmaz...
    3. siz açma tuşuna bastınızmı o 1-2 sn içinde açıyor sizin defalarça başmanıza gerek yok...

ben daha önce kullandığım hiç bir telefonda açma tuşuna basıp 1 - 2 saniye beklemedim. basarsın konuşmaya başlarsın. bunda basıyorsun telefon halen çalmaya devam ediyor. iphone özellikleri az demek çok büyük bir hata flash player den başka ne ararsanız var. hatta kat kat fazlası var. tamam fiyatının yüksek olması üzücü ama bu teleonla iphone kesinlikle kıyaslanmaz... versiyon da yeniymiş...

aynen ıphone la karşılaştırılamaz bile dokunmatiği samsunglardan çok daha hassas ayrıca çok daha hızlı ve kullanabileceğiniz bür sür uygulama var tabi işin tek ayrım noktası fiyat buda normal koskaca macintosh firması ....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 133T 313554R

quote:

telefonunuza yüklü olan versiyonu söylermisiniz?
    *#1234*

Doğrusu :

*#1234#

olacak. benim lindy de

SW VERSION:
    M5650JVIL1

yazıyor. Bu eski sürüm / firmware anlamına mı gelir?

benim telefonumda da bu versiyon yüklü

Merhaba arkadaşlar,

Bende M5650 kullanıcısıyım uzun süredir bu konuyu takip ediyorum sessiz sedasız. Bugün benimde aklıma takıldı bu konu. Çoğu cep telefonu 1-2 ay içersinde hatalar giderilmek için güncelleniyor. Bundan dolayı bugün teknik servisi aradım. Bulunduğum şehirde samsung yetkili servisi olmamasından dolayı telefonla teknik servise ulaştım. Yetkili servsi en son sürümün M5650JVIL1 olduğunu söledi. Benimde telefonumda bu sürüm olduğu için boşboşuna göndermemiş oldum. Fakat aklıma takılan bir sorun var. Bu linkte http://www.samsungfirmwareworld.com/samsung-m5650-firmware-flash-guide-t92.html Farklı bir versiyondan bahsediliyor. Acaba bu versiyon daha mı yenidir. Bilgisi olan var mı acaba ?

• arafinwe
    Bi üst versiyon olması lazım ama türkçemi onu araştırmak lazım
  • Arkadaşlar özellikle uğur kamil bu telefonu almayı düşünüyorum

1. flaş sorun yaratıyormu
    2. qwerty olmadan sanal klavye işlev görüyormu
    3. normal kamerası nasıl güzel fotoğraf çekiyormu ve ne kadar memnunsunuz birde firmware nasıl güncelletiliyor neye yarıyor Şimdiden Teşekkürler İyi Günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Arkadaşlar özellikle uğur kamil bu telefonu almayı düşünüyorum

1. flaş sorun yaratıyormu
    2. qwerty olmadan sanal klavye işlev görüyormu
    3. normal kamerası nasıl güzel fotoğraf çekiyormu ve ne kadar memnunsunuz birde firmware nasıl güncelletiliyor neye yarıyor Şimdiden Teşekkürler İyi Günler

1. Flaş olmayışı karanlık ortamlarda resim çekerken sorun çıkartıyor(ben resim için kaliteli fotograf makinesi kullandıgm için sıkıntı yapmıyor)
    2. Telefonda klavye kullanmayı sevmedigm için hiç denemedim ama opera programını yüklediginizde internette dolaşıren klavye çalışıyor...
    3. Versiyon güncelleme telefonda olan küçük sorunları gideriyor(yapım aşamasında gözden kaçan eksiklikler) versiyona göre farklı özleliklerde eklene biliyor...
    İnternetten bulacagınız dosya ve prorgramlarla yapa bilirsiniz(garantide sorun çıkma ihtimalı var ama) onun dışında serviste yüklete biliyorsunuz...

Benım ençok kullandıgım özellikleri:
    Müzik...
    wifi ile internet keyfi...
    Mesajlaşmak...

Resim olayına gelince bu yakın zamanda çektigim resimlerden bikaçtanesi...

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 29 Mayıs 2010; 12:01:57 >

• Buda fotoshop'lanmış şekilde
  • Hocam Çok Teşekkür ederim seninle iletişimde olmayı isterim hotmail. vs varsa ekliyebilirim vermek istemezsen
    riddick_ant_07@hotmail.com

İlgin için teşekkürler iyi günler
  • quote:

arafinwe
    Bi üst versiyon olması lazım ama türkçemi onu araştırmak lazım

Türkçe değildir büyük ihtimalle . Riske giripte telefonun garantisinden olmaya gözümde yemiyor açıkçası. Yoksa denerdim. Neyse artık yetkili servisi bekleyeceğiz.
  • ya vatan bilgisayarmı daha makuldur fiyat olarak yoksa araştırma yapayımmı çünki garanti ve teknik servis bakımından vatan iyi iş yapıyor hdd arızalandıgında sagolsunlar ilgilendiler hemen yedek verdiler ama arkadaşım araştırma yapmalısın daha makul bulabilirsin dedi ? fikrinizi almak istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayerpuffy

ya vatan bilgisayarmı daha makuldur fiyat olarak yoksa araştırma yapayımmı çünki garanti ve teknik servis bakımından vatan iyi iş yapıyor hdd arızalandıgında sagolsunlar ilgilendiler hemen yedek verdiler ama arkadaşım araştırma yapmalısın daha makul bulabilirsin dedi ? fikrinizi almak istedim

Ben her zaman elektronik aletlerde 3 kuruş fazla olsun güvendigim bildigim yer olsun derim...

Çok fazla fark olcagını sanmıyorum en fazla 5-10 tl oynar, vatan bilgisayardakı fiyatı ne kadar?
  • Bugün mesaj yazarken telefon dondu resetlendi sonra da açılmıyor. Açılırken alttaki bar doluyor sonra ekran yanıp sönmeye başlıyor. Gıcık oldum yarın servise götürecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: neonal

Bugün mesaj yazarken telefon dondu resetlendi sonra da açılmıyor. Açılırken alttaki bar doluyor sonra ekran yanıp sönmeye başlıyor. Gıcık oldum yarın servise götürecem

%99 varsa yeni yoksa yüklü olan versiyonu yükleyeçekler düzelcek(basit bi sorun)
    Benim eski siemens'tede aynısı olmuştu, mesajlaşıyordum dondu bidaha açılmadı

• quote:

quote:

ya vatan bilgisayarmı daha makuldur fiyat olarak yoksa araştırma yapayımmı çünki garanti ve teknik servis bakımından vatan iyi iş yapıyor hdd arızalandıgında sagolsunlar ilgilendiler hemen yedek verdiler ama arkadaşım araştırma yapmalısın daha makul bulabilirsin dedi ? fikrinizi almak istedim

Ben her zaman elektronik aletlerde 3 kuruş fazla olsun güvendigim bildigim yer olsun derim...

Çok fazla fark olcagını sanmıyorum en fazla 5-10 tl oynar, vatan bilgisayardakı fiyatı ne kadar?

vallahi uğur kardeşim vatanda 549 tl FarklıFaal gibi bayilerde 500 tl ye satıyorlar ama dediğiniz gibi ucuz etin yahnisi yavan olur derler ben vatandan alayım :))

• quote:

quote:

quote:

vallahi uğur kardeşim vatanda 549 tl FarklıFaal gibi bayilerde 500 tl ye satıyorlar ama dediğiniz gibi ucuz etin yahnisi yavan olur derler ben vatandan alayım :))

Ben ilk çıktıgında 510 tl almıştım(530 tl'di internetteki fiyatı)
    Şuanda 480 tl en fazla 500 tl eder...

• http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_m5650_blue-m5650-cep-telefonu-(blue)/productdetails.aspx?I_ID=41812

bi bakın derim anlamış değilim benim bildigim zaman geçtikçe düşer fiyat bu ne iş ya :S

bu kadar verceme jet alim bari o nasıl ugur kardeşm
  • quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_m5650_blue-m5650-cep-telefonu-(blue)/productdetails.aspx?I_ID=41812

bi bakın derim anlamış değilim benim bildigim zaman geçtikçe düşer fiyat bu ne iş ya :S

bu kadar verceme jet alim bari o nasıl ugur kardeşm

hepsiburada.com'dan al istersen? herhangi bi sorunda servis ile senin ilgilenmen gerekicek ama...

jet'i kullanma ve yakından görme firsatıl olmadı(arkadaşlarım arasında kimsedede yok) o nedenle bi yorum yapamiycam.

• servis ile benim ilgilenmemmi ? nasıl yani garanti yok mu demek istedin :)
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.