Şimdi Ara

METRO+ DA ÇALAN TÜM ŞARKILAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.277
Cevap
19
Favori
336.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: aykutt89

ya deli olucam ya bi şarkı var bulamıyorum aynı adamın bi şarkısı daha var gerçi ama adamın ismi bilsem bi klipte top falan oynuyolar üstünde mavi bişey olan bi adamla düet yapıyolar adam böyle esmer yakışıklı bi çocuk bazı yerlerinde hip hop söylüyo klip garaj gibi bi şey var onu kaldırıyo sokağa kolon falan koyuyolar insanlar toplaşıyo şarkının nakaratı böle bişedi narınaçınaaaaaaaaaaaa narınaçınaaaaaaaaaa narınaçı youuuuuuuu narınaçı narınaçı naaaaa böle bişeydi. öbür klibinde de 2 tane aynı adamdan vardı biri şapka takmış bi kız var yine esmer o şarkısında arash ın müziğinden biraz veriyolar nakarattan önce sonra bu partiye gidiyo öbür adam geliyo itiyo bunu rap savaşı gibi bişe yapıyolar orda ikisi karşılıklı atışıyo mavi hırkalı adam burda dj olmuş böle bişeler di adamın ismini yazarsanız çok mutlu olurum şarkıyı yazarsanız öperim allahh faint--@hotmail.com yada aykutt89@hotmail.com adreslerinden herangi birine yazarsanız sevinirim ama faint olanını daha çok kullanıyorum. şimdiden teşekkürler....

bu kesinlikle jay sean ....mavi hirkali adam ise juggy d......

sarkinin adi dance with you....

jay seanin stolen ve don´t rush sarkilarinida tavsiye ederim.....;)
  • Benim de Metro+'da uzun zamandır izleyip ismini bulamadığım bir şarkı var arkadaşlar... Yardımcı olursanız mutlu olacağım...

Hareketli bir şarkı. Şarkıyı bir erkek söylüyor ama söyleyen kişi görünmüyor klip boyunca.

Klipte bir kızla bir oğlan var. Kız sarışın uzun saçlı. Oğlan klibin başında tuvalete giriyor. Klozette hacetini görürken gösteriyor kamera arkadan :) O arada kız da televizyona bakıyor sıkılmış bir vaziyette. Sonra oğlan tuvaletten çıkıyor sarılıyorlar vs. Bu olaylar olurken arada başka kişilerin oynadığı bir filmden alınmış gibi görünen sahneler gösteriliyor. Başka başka çiftlerin sarılmaları vs. gösteriliyor...

Şarkının nakaratından anlayabildiğim kadarı şu: "Sweet love whenever you are around me, sweet love it's alright it's alright now..."

"sweet sweet love" diyor kısacası ikide bir şarkıcı

Onun dışında arada şunlar da söyleniyor: "You don't know what I am feeling... Sweet sweet love 'cos you're my lady, 'cos you're my baby"

Bu şarkının adını bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daichi -- 24 Ocak 2006 17:21:48 >
  • Aşağıda açıkladığım klipteki şarkının adını bilen varsa, yazarsa çok memnun olacağım!

Şarkıyı bir erkek söylüyor ama söyleyen kişi görünmüyor klip boyunca. Şarkı oldukça hareketli. Disco şarkılarını andırıyor.

Klipte sarışın bir kızla, siyah saçlı beyaz tenli bir oğlan var. Kız sarışın uzun saçlı. Oğlan klibin başında tuvalete giriyor. Klozette hacetini görürken gösteriyor kamera arkadan :) O arada kız da içeriki odada oturmuş televizyona bakıyor sıkılmış bir vaziyette. Elinde bir kumanda var... Sonra oğlan tuvaletten çıkıyor sarılıyorlar vs. Bu olaylar olurken arada başka kişilerin oynadığı bir filmden alınmış gibi görünen sahneler gösteriliyor. Başka başka çiftlerin sarılmaları vs. gösteriliyor...

Bir ara kız, oğlanı sırt üstü yere yatırıyor kendi de üstüne çıkıp öpüyor. Bir de kızın elinde çubuk şeklinde, kırmızı beyaz bir şeker var.. onu tutuyor sinsi sinsi bakıyor klibin sonunda :)

Şarkının nakaratından anlayabildiğim kadarı şu: "Sweet love, whenever you are around me, sweet love it's alright it's alright now..."

"sweet sweet love" diyor bir de arada...

Onun dışında arada şunlar da söyleniyor: "You don't know what I am feeling... Sweet sweet love 'cos you're my lady, 'cos you're my baby"

Bu şarkının adını bilen var mı?
  • sen neyi seviyorsun yaw :D? cradle of filth falan mı? onlar bize çanak yere düşmüşde tangırdıyor gibi geliyor. :D kusura bakma yani
  • illegal183 ün katkılarıyla

METRO TV

natasha thomas - save your kisses for me
    reggaeton Mekano
    Shaft - Mambo Italiano
    The Cranberries - Animal Instinct
    Aaliyah - I Don't Want To Try Again
    Pirates ft. Shola AmaNaila Boss&Enya-You Should Really Know
    Kurtis Mantronik presents Chamonix - How Did You Know
    Sophie Ellis Bextor - Mixed up world
    Richard X vs. Liberty X - Being Nobody
    Valle des Larmes radio edit
    Audrey Hannah - Liquid Touch
    Haiducii - Dragostea din tei
    Jay Sean - Eyes On You
    benny benassi & shana vanguarde - gimme! gimme! gimme!
    Lady Sovereign Love Me Or Hate Me
    Socca Girls- Cha Cha Slide
    Jamelia - Superstar
    Ladybird - Dangerous To Me
    Houston - I like that
    Rihanna - Umbrella
    Melanie C - I turn to you
    Anastacia - Sick & Tired
    Francesca St. Martin - Last Night
    Boogie Pimps - Somebody To Love
    Noir Desir - Le Vent Nous Portera
    Max Graham- Owner of a Lonely Heart
    Nu Virgos - Stop Stop Stop
    O-Zone - Dragostea Din Tei
    paris hilton - stars are blind
    Blu Cantrell Feat Sean Paul - Breath
    Opus - Live Is Life
    Dante Thomas - Get It On
    El Mudo - Chacarron Macarron
    africanism zookey
    Nâdiya Parle-moi
    Benny Benassi - No matter what you do
    Angel City feat Lara McAllen - Love Me Right
    Geri Halliwell - Desire
    Sean Paul - Get Busy
    Kaiti Garbi - Stohos
    SNAP! ft. NG3 - Ooops Up!
    Vanessa Mae-I Feel Love
    Milk & Sugar - Let The Sun Shine
    Houston feat. Chingy, I-20 & Nate Dogg - I Like That
    Ciara - Goodies
    Robbie Williams -Radio
    The pink pussycat - Teri Meri
    Jentina - Bad Ass Strippa
    Audio Bullys + Nancy Sinatra - Shot You Down
    Juliet - Avalon
    Adrian Copilul Minune - Diskoteka boom
    Kevin Lyttle - Turn Me On
    Sarah Connor- From Zero to Hero
    Chorjavon - nato
    Alicia Keys-Karma
    jessica simpson - these boots are made for walking
  • quote:

Orijinalden alıntı: gomaseme

SELAM arkadaslar bende bı sarkı soracam lutfen yardımcı olun 2005 de galıba metro+ da cıkıyordu bı fare gelıyo laptopun enter tusuna basıyo muzık baslıyo adamın kulagında kulaklıklar var nakarat kısmı musıc musıc gıbı bı sedı klıbı anlatmaya devam edeyım ıkı tane bayan vardı spagettımı ne yıyolardı masanın ıkı ucunda oturup..kamera kabloları goserıyo yenı bı yere cıkıyobayanlar yerde uzanmıs bırısın bıkınısınden baslıyo herkesı gosterıyo bunu bılen varsa mesaj atsın arıyorum 4 senedır uyuyamıyorum catlıyacm ha yardımmmmmm lütfennnnnnnnnnnnnnnnnn.....

Room 5 - Music and you
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevarc

quote:

Orjinalden alıntı: apuskal

metro tv de devamlı yayınlanan bir klip var bir kaç kız şarkı söylüyor bide siyahi bir rapçi katılıyor. pembe bir fonu var klibin pussycat dolls ve sex on the beach yazan yazılar var bi tane kız dans ediyor ve diğer kızı el işareti ile cağırıyor o kalkıyor ama sevgilisi alıyor sahneden onu
    bu klibi bilen varsa yardımcı olsun lütfen!

daha detaylı bilgi verebilirmiyim bilmem ama kızların hepsinde pembe giyiniyor

teri meri - the pink pussycat

Aynen ben de bunu arıyordum.İyi ki varsın donanımhaber...
  • MRb arkdaşlar bende sizden baya bi eski parça istiyecegim klip şöyle idi hafif sarışın bi kadın gök yüzünde bulutlarından arasından felan söylüyodu işte arada sevgilileri gösteriyodu felan güzel aşk şarkısı galiba..
  • Evet arkadaslar metro+ da cikan videokliplerin hicbirinde söyleyene ve sarkiya dair hicbir isim cikmadigi icin bilmedigim ve indirmek istedigim o kadar cok sarki var ki nasil ögrenebilirim metro+ da bigün boyunca cikan tüm videoklipleri indirebilecegim bi site var mi ki yav
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bulursan bana da haber ver.. orada bir clip var. piano çalan genç bir sanatçı, siyah atlar ve dansçılar var clibinse.. didik didik onu arıyorum... deli olacam...biliyorsan asli_ozdol@hotmail.com a gönderirsen sevinirim..
  • piyano çalan adamın ismi maksim olması lazım
  • Ben bazen kaydediyorum klipleri ama bu sıralar pek uğraşmıyorum. Şarkıcıları ve şarkı isimlerini ise şarkı sözlerinin bir kısmını google'da yazınca lyric siteleri çıkıyo oradan bulabilirsin tabi bunun için biraz ingilizce bilmen ve sözleri anlamak için iyi kulağın olması lazım.
  • klibi anlat sana kim oldunu(söleyenin kim oldunu)söliiiim
  • zaten metro da cıkan gunde klib saysı 10u gecmez aynı seyleri verip duruyorlar ne zman elim yanlışlıkla bassa hep aynı b*ku goruyorum evet bahsettiğiniz maksim enteresan bir küpesi var
  • yaw bir şarkıda ben sorayım bir zenci kadın garip garip bağrıyor 3 güzel hatunda yan yana yatmışlar oynaşıyorlar
    :)
    hatunların birine hasta oldum da o bakımdan lazım grubun isimi
    :)
  • yaw bi şarkı vardı herkeş bilir

maya hi
    maya ho
    maya ıh
    maya ha ha
    maya hi
    maya ho
    maya ıh
    maya ha ha
    bilmemle importana diye gidiyodu
  • yaw ne qüsel anatmışsın şarkıyı
  • o-zone diye bi grup soyluyor şarkını ismi numa numa iei aresden aratırsan hemen bulur bende yeni indirdim cok hoş, şarkıyı anlatış seklinede hasta oldum gerçi başkada nasıl anlatacanki :)))
  • quote:

Orjinalden alıntı: Usta_AsH

yaw bi şarkı vardı herkeş bilir

maya hi
    maya ho
    maya ıh
    maya ha ha
    maya hi
    maya ho
    maya ıh
    maya ha ha
    bilmemle importana diye gidiyodu

O'zone - Dragostea din tei
  • bu maksim mrvica olmasın gormedim atıorum hırvat piyano calan cok ii müzik yapan bi adam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.