Şimdi Ara

METRO+ DA ÇALAN TÜM ŞARKILAR (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.277
Cevap
19
Favori
336.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: madak

slm arkadaşlar öncelikle hepinize bol bol teşekkür etmek istiyorum çünkü yıllardan beri arayıpta bi türlü bulamadığım şarkıları sizlerin sayesinde buldum ayrıca bu imkanı biz veren arkadaşlara da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum sizlerin tarif ettiğiniz şarkıların hemen hepsini ilk okuyuşta çıkarabiliyorum o yüzden yardımcı olabileceğimi umuyorum aradığım şarkıların pek çoğunu sizlerin sayesinde buldum ama hala bulamadığım bir kaç şarkı daha var ilgilenen arkadaşlarım olursa inanın çok memnun olucam tarif edeceğim şarkılar biraz eski yani 2004 yazından beri nerdeyse hiç rastlamadığım şeyler belki çoğunuz o zamandan beri metro+ yu taki etmiyosunuzdur 1.sini pembeli bi kadın sölüyodu kısa etekli kolları dikine yırtmaçlı şarkının adının how did you know olduğunu biliyorum ama kadının ismini bilmiyorum o yüzden bulamadım kylie minogue un albümleri arasında bu şarkıya rastladım ama söliyenin o olmadığına eminim ela gözlü sarışın dalgalı saçlı bi kadın sölüyo ayrıca kylie bu şarkıya klip falan çekmemiş 2.sini ise bi kaç ker dinledim sonra yayınlanmaz oldu fotr lü bi kız bi erkeğin üzerine bal gibi bişey döküyodu nakaratı i've got diye başlıyodu sanırum 3.sü de zenci bi kadın sölüyodu iki tave de kumral kız vardı fabrika gibi bi yerde kızları kopyalıyolardi ve her kopyaya elbise ayakkabı falan üretiyolardı öle bi klipti işte eğer ilgilenen olursagerçekten çok memnun olucam yardımcı olabilmek içinde sizleri bekliyorum şimdiden herkese teşekkürler

ya şu benim ikinci diye bahsettiğim şarkıya bi cevap gelmedi hala yok mu hiç bilen duyan ya da bulabilecem bi adres önerecek olan beklemekten sabır taşım çakıl oldu be yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismatrix

quote:

Orjinalden alıntı: imgesu

quote:

Orjinalden alıntı: City Stars

walla hatırladıım kadarı... başlangıçta yeşil bi cd yi cd çalara takıyo müzik başlıyo. cd nin üstünde sadece "j" harfini görebildim keşke geriside gözükseydi

Lil Jon and the Eastside Boys - Get low

aradığın bu sanırım..
    bende mp3 var ama klibi yok

hayır o şarkının ismi In my life. söyleyen grup Big Tymers. bende uzun zaman o şarkıyı aradım...

ben eski city stars..şarkıyı sonunda buldum onca bi kaç yıldan sonra şarkının adı In My Life doğru ama
    söyleyenin adı Juvenile.. mutlaka dinleyin çok güzel bi parçadır hep mırıldanırdım kendi kendime en sonunda buldum çok mutluyum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

linki budur:http://www.youtube.com/watch?v=ywfrtdbn4GM

hadi salın kağlıcakla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi death_wolfman -- 3 Şubat 2008; 0:16:00 >
  • arkadaşlar lütfen yardım arayıpta bulamadığım bi şarkı var 2 yıldır arıyorum.lütfennnnnnnnnnnnnn

klibi hemen anlatıyorum

iki kız aynı anda söylüyorlar sokakta yürüyorlar.ikiside aynı anda söylüyorlar parçayı..sonra aralara bi hiphopcu giriyor 30 yaşlarında bi adam boynunda bi zincir ama adam zenci deil..şapkası var arkaya doğru

kızlar arada hesse hessse lon diye bişi söylüyorlar lütfen yardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: doktorsap

arkadaşlar lütfen yardım arayıpta bulamadığım bi şarkı var 2 yıldır arıyorum.lütfennnnnnnnnnnnnn

klibi hemen anlatıyorum

iki kız aynı anda söylüyorlar sokakta yürüyorlar.ikiside aynı anda söylüyorlar parçayı..sonra aralara bi hiphopcu giriyor 30 yaşlarında bi adam boynunda bi zincir ama adam zenci deil..şapkası var arkaya doğru

kızlar arada hesse hessse lon diye bişi söylüyorlar lütfen yardım

ya kardeş tam anlayamadım klibi biraz daha açabilcen mi hatırladığın yok mu biraz daha
  • kızlardan biri balık etli onunda boynunda bi kolye var kızlar bir sağa bir sola dönerek söylüyorlar arkalarında pankartlı bir sürü kalabalık arkalarında yürüyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: TEHLIKELI005

arkadaşlar uzun bir süre once Metro Tv'de sürekli çıkan bi klip vardı. Klip küçük bir yerleşim biriminde geçiyor sanırım. Klibin aklımda kalan özellikleri:

1. Zenci kadın kalabalık eski bir otobüste, zenci uzun saçlı adam otobüsün hemen yanında üstü açık lüks bir otomobilde. iki araç da arızalanarak yolu kapayan bir kamyonet yüzünden bekliyor.

2. Klipte dans edenler ellerini yukarı kaldırıp çaprazlarayak sallıyolar(dans şekli)

3. Şarkıyı Zenci bir adam söylüyo zenci bir kadında ona eşlik ediyor.

4 Klipte sarı kırmızı yeşil renkler ağırlıkta.

LÜTFEN YARDIM EDİN

arkadaşlar aranızda bu klibi tanıyan yok mu?ne zamandandır bu parçayı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • benim soracağım şarkı geçen sene falan çıkıyo du kadın sölüyodu şarkıyo bambo veya mambo die sözleri vardı var bu sözleri durmadan tekrarlıyodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: romantik_pepe

benim soracağım şarkı geçen sene falan çıkıyo du kadın sölüyodu şarkıyo bambo veya mambo die sözleri vardı var bu sözleri durmadan tekrarlıyodu

bu olabilir mi?
    shaft - mambo
  • arkadaşlar lütfen ya benim parçayı bulan yokmu lütfennnnnnnnnnnnnnn

insanlar var arkalarında hep pankartlı lütfennnnnnnnnnnnnnnn
  • YAZIK AL BİR TANE DİJİTAL TV KARTI ORJINAL KAYIT SONRA CEVIR MP3 E OHHHHHHHHHHHHHHHH ISTER KLIP ISTER MP3
  • arkadaşlar ya bilmiyorum sizin şarkı bulma formatınıza ne kadar uyar ama resmen yıllardır bi şarkı arıyorum ama klip değil mp3 araştıra araştır elde ettiğim veriler şunlar tahminen çıkış yılı 98 söyliyen erkek çok haraketli bi şarkı değil adamın sesinde dijital efekt var (hani bilirsiniz sesler tane tane değil inişçıkışlarda) bu şarkı çıktığı zamanlarda cranberries - animal instinct, diana ross - not over you yet, paul johnson - get get down gibi şarkılar çalıyordu radyolarda bu dinlediğim şarkıyı metro fmden kasede çekmiştim lakin sonra üstüne başka bişiler çekmişim şarkının nakaratından önceki sözleri : hımmm hımmm take you down and come on walk to the side take you down and come on like me baby come on like me baby nakaratıysa şuna benziyordu come come through me come come through be mine gibi sözler alaksız anlamsız olabilir ozaman ki ingilizce bilmeyen çocuk aklımla buna benzer şeyler kalmış sadece resmen son bir haftamı yine bu şarkyı ararken geçirdim lütfen yardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkyaaazz

bişey daha sormak istiyorum. yine metroda var bu klip. bitane adam var zenci. bide kız var tabıkıde.
    kızı kötü adamlar kacırmaya calısıo bizim zenci cocukta kızı kurtarıyo filan sokak ortasında kavga cıkıyo
    sonra bu zencimiz gece klübü gibi bi yere gidiyo orda sarkı söylüyo dans ediyolar zencimizin yanında kızlar oynuyo filan..
    güzel bi şarkıydı onun adını söylerseniz cok sevinirim:)

Usher-Cought Up
  • quote:

Orjinalden alıntı: maviduvar

quote:

Orjinalden alıntı: ilkyaaazz

bişey daha sormak istiyorum. yine metroda var bu klip. bitane adam var zenci. bide kız var tabıkıde.
    kızı kötü adamlar kacırmaya calısıo bizim zenci cocukta kızı kurtarıyo filan sokak ortasında kavga cıkıyo
    sonra bu zencimiz gece klübü gibi bi yere gidiyo orda sarkı söylüyo dans ediyolar zencimizin yanında kızlar oynuyo filan..
    güzel bi şarkıydı onun adını söylerseniz cok sevinirim:)

Usher-Cought Up

pardon düzeltiyorum Caught Up olucak
  • arkadaşlar benimde çoktan beri dinleyip birtürlü bulamadığım bir şarkı var aslında şarkı aynısının tıpkısı yani

MARİO WİNANSIN - I DONT WANNA NOW şarkısına benziyor ama bir bayan söylüyor şarkının sözleri şöle yani aynı ı dont wanna now gibi ;

you she real in now if you play me diye devam ediyor eğer biliyorsanız yazarmısınız inanın ben çok aradım umarım biliyorsunuzdur saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur58 -- 23 Eylül 2007; 0:17:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugur58

arkadaşlar benimde çoktan beri dinleyip birtürlü bulamadığım bir şarkı var aslında şarkı aynısının tıpkısı yani

MARİO WİNANSIN - I DONT WANNA NOW şarkısına benziyor ama bir bayan söylüyor şarkının sözleri şöle yani aynı ı dont wanna now gibi ;

you she real in now if you play me diye devam ediyor eğer biliyorsanız yazarmısınız inanın ben çok aradım umarım biliyorsunuzdur saygılar

The Pirates ft Shola Ama & Ishani & Naila Boss - You Should Really Know
  • eyvallah kardeş ilgin alakan için ayrıca teşekkürler forumda diğer arkadaşlar zaten vermişler dün akşam farkettim yinede emin değildim çok sağol güzel ve duygusal bir şarkı çok dinlerdim sağol ellerine sağlık
  • selam arkadaşımlar yanı yardımcı olabilirmisin acabaa

bana metro+ kanalında taa çnceden cıkan bir sarkı lazım??
    sarkı bir kadın söylüyor sarışın ve cok guzel yeşil elbiseli yerinde hiç durmuyo sürekliordan oraya ve yanında 5 adam war elbiseleri
    soru isareti seşlinde bazı harfleri ütüklüyorlar öle işte bi yarım etseniz söliyen veya sarkının ismi????

çok lazımm lütfennn
  • arkadaşım dediğin bu herhaldehttp://www.youtube.com/watch?v=xb_hCyyvZIM
    bende mp3 war istersen gönderilim.
  • arkadaşlar dger konulardan yanıt gelmedi umarım burda gelir ins
    bir klip arıyorum önceden metro+ kanalında cıkardı
    yeşil elbiseli bir kadın sarışın güzel bişiyy
    yanında 5 adam soru isareti kıyafetlerı wardı
    adaımlar hardlerı yuvarlıyordu böle bişyy arkadaşlar cok lazım sarkın isimlerini hatırlayamıyorumm lütfenn.. yardımmmmmmmm
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhancadays

arkadaşlar dger konulardan yanıt gelmedi umarım burda gelir ins
    bir klip arıyorum önceden metro+ kanalında cıkardı
    yeşil elbiseli bir kadın sarışın güzel bişiyy
    yanında 5 adam soru isareti kıyafetlerı wardı
    adaımlar hardlerı yuvarlıyordu böle bişyy arkadaşlar cok lazım sarkın isimlerini hatırlayamıyorumm lütfenn.. yardımmmmmmmm

walla kardeş tam emin diilim ama aradığın belki şudur SOPHİE ELLİS BEXTOR = MİXED UP WORLD tarifine az biraz uyuyo ama yine de emin diilim bi bak inş budur
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.