Şimdi Ara

iphone dan dvr'a bağlanıp kameraları izlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
165.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba bütün dvrlar kayıt cihazlarınız için İphone yada android telefondan izlemeniz için kısaca güncel anlatım yapmak istiyorum;

1 : modem arayüzüne 192.168.2.1 veya 192.168.1.1 ilemi bağlanıyorsunuz bunu tespit edin
    2: MODEM ARAYÜZÜNE GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA MODEM İÇERİSİNDE GELİŞMİŞ NAT DMZ BÖLÜMÜNE GİRİP DMz ETKİNLEŞTİR KUTUCUNU İŞARETLİYORUZ HİÇ BİR ŞEYE DOKUNMADAN 2 SATIR ALTINDAKİ İP ADRESİNE BÖLÜMÜNE MODEM ARAYÜZÜNE bağlandığınız adresteki gibi 192.168.1.200 VEYA 192.168.2.200 YAZIYORUZ(MODEM ARAYÜZÜNE HANGİ ADRESLE GİRDİYSEK SONUNA .200 EKLİYORUZ)
    3: Bütün avenir cenova neutron dvrların menülerinde sistem ağ ayarları, gelişmiş ayarlar ağ ayarları, ayarlar network ayarları menülerinden NETWORK YADA AĞ AYARI BÖLÜMÜNE GİRİYORUZ BURDA İP ADRESİ KISMINA MODEMDE DMZYE YAZDIMIZ İP ADRESİNİN AYNISINI YAZIYORUZ 192.168.1.200 YADA 192.168.2.200 YAZIYORUZ
    4: O SATIRIN ALTINDAKİ YEREL AĞ GEÇİDİ EĞER MODEMİNİZİN ARAYÜZÜNE GİRİŞtE AYNIYSA 192.168.1.1 YADA 192.168.2.1 ŞEKLİNDE DÜZELTİYORUZ
    5: BAZI MARKALARDA BU SATIR İKİ SATIRDIR İKİ SATIRIDA 192.168.1.1 YADA 192.168.2.1 ŞEKLİNDE BİREBİR YAPIYORUZ( dvda gözükecek örnek görüntü)
    1.SATIR İP: 192.168.2.200
    D.D.N.s: 255.255.255.0
    2.SATIR YEREL AĞ: 192.168.2.1
    3.SATIR YERELAĞ2: 192.168.2.1(ÇOĞU DVRDA BU SATIR OLMAYA BİLİR)

6: Kaydet ve uygula diyoruz ve çıkıyoruz, Şuan port ayarları yapıldı
    GELELİM HANGİ PORGRAM İLE İZLEECEĞİZ 01.01.2014 İTİBARI İLE GÜNCEL PROGRAMLAR

AVENİR TC SERİSİ İÇİN İ PHONE VE ANDROİD İÇİN : AVENİR SUPER
    PROGRAMI KURUYORUZ CİHAZEKLEDEN
    İSİM : KAMERA
    İP ADRESİ: DIŞ SABİT İPNİZ
    PORT : 34567
    KULLANICI ADI: admin
    ŞİFRE : BOŞ BIRAKIN
    kanal sayısı: kaç kanal dvrnız varise seçin
    KAYDETE BASINIZ. GERİ DÖNÜN CANLI İZLEMEDEN AYGIT SEÇİN + İŞARETİNDEN GÖRÜNTÜLER GELMEYE BAŞLIYACAKTIR

AVENİR(DVR-3104) VEYA NETURON(TR-04H) SERİSİ İÇİN İ PHONE VE ANDROİD İÇİN :
    AVENİR LİTE NEUTRON ADMSS
    PROGRAMI KURUYORUZ CİHAZEKLEDEN VE + İŞARETİNDEN
    PORT : 37777
    ŞİFRE : admin
    KAYDE DEYİN GERİ DÖNÜN İZLEMEDEN AYGIT SEÇİN + İŞARETİNDEN GÖRÜNTÜLER GELMEYE BAŞLIYACAKTIR

cenova CN SERİSİ İÇİN İ PHONE VE ANDROİD İÇİN : CENOVA VEYA VİEWCAM
    PROGRAMI KURUYORUZ CİHAZEKLEDEN
    PORT : 9000
    ŞİFRE : BOŞ BIRAKIN
    KAYDE DEYİN GERİ DÖNÜN CANLI İZLEMEDEN AYGIT SEÇİN + İŞARETİNDEN GÖRÜNTÜLER GELMEYE BAŞLIYACAKTIR

UMARIM BU BİLGİYİ ARAŞTIRAN ARKADAŞLARA FAYDALI BİR BİLGİ OLUR. HERKESE KOLAY GELSİN

• merhaba
    iphone dan dvr makinalarına bağlanıp,kameraları izleyebileceğimiz bir program var mı?sitede uzun uzun aradım ama bulamadım,yardımlarınızı bekliyorum

• Mobile Cam viewer,iRa pro bircok program denedim ama bir turlu DVR kameralara baglanamadim bende.

Ne istir anlamadim
  • dvr makinanızın markası nedir..bazı markalara bağlanılıyor..tabi sınırlı ..
  • kardeş benim kullandıgım jaadu vnc bilgisayar a uzaktan bağlanma ben çok memunum ama
  • benim kulladığım cihazlar genelde markasız ,çin den gelen genel ürünler,birinde aloha yazıyor diğerinde marka bile yazmıyor.yardımcı olursanız sevinirim
  • maalesef çin malları izlenemiyor..markanın farkı burdan ortaya çıkıyor..marka ürünlerde farklı izleme seçenekleri var..ve gelişmeye açıklar..farklı protokolleri destekliyorlar..java,activex,mjpeg,3gpp gibi v.ss...
  • selam ben de günlerdir bu soruyu nasıl sorsam diye kıvranıyordum :)
    benim cihaz da 4 kanallı bullwark (Biges firmasının sattığı) modeli de BLW-2504
    daha önce PDA kullanıyordum ama seyretmemin mümkün olmayacağını söylemişlerdi
    ama açıkçası iphone dan umutluyum

var mı acaba bir yol?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalbert
    selam ben de günlerdir bu soruyu nasıl sorsam diye kıvranıyordum :)
    benim cihaz da 4 kanallı bullwark (Biges firmasının sattığı) modeli de BLW-2504
    daha önce PDA kullanıyordum ama seyretmemin mümkün olmayacağını söylemişlerdi
    ama açıkçası iphone dan umutluyum

var mı acaba bir yol?

Maalesef bulwark ta izlenmiyor..ama bigesin pinetron cihazları izleniyor...
  • pinetron hangi modelleri destekliyo yazarsnız sevinirim
  • HÜSRAN :(

Cep telefonlarından izlenebilen DVR aldım ama Iphone da çalışmıyormuş
  • Bence iPhone üzerinden en hızlı ve kaliteli görüntüyü mviewer uygulaması sağlıyor...
    Veraz marka kayıt cihazı kullanıyorum realtime görüntü alıyorum... tek sıkıntı ses alamamam
  • .
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

.

???????
  • Arkadaşlar banada lazım bi araştıralım bakalım ne çıkacak
  • benim işyerindeki kameralara baglanmak icin bir ton program denedim hicbiri olmadı.
    cihazı ureten firma ile yazıstım kendi programlarının DvrClient oldugunu bildirdiler.
    indirdim ve sorunsuz kullanıyorum.
    her cihazın programı ayrı olabilir.
    yine de belirttigim programı bir deneyin

http://itunes.apple.com/tr/app/dvrclient/id348049526?mt=8
  • app store da "longterm" aratın aplayer ya da diğerlerini deneyin...
  • En iyisi eagle eye, Ama full surum turkce , installousdada var
  • Ben şirketteki kameralara bağlanmak için "MEye" adında bir program kullanıyorum. Kamera firmasının bize önerdiği program. App Store'da free . Gayet sorunsuz bağlanabiliyor. 16 kameraya kadar destekliyor ve kamerayı izlerken anlık görüntü yakalayıp telefonun fotograf bölümüne atıyor. Çok kullanışlı bir deneyin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodWasTaken -- 19 Şubat 2011; 10:54:30 >
  • arkadaşlar benim kamera sistemin balitech marka kameralar ve kartını kullanıyorum yazılımı da yine DVR kullanıoyrumbunnunla ilgili iphone için bir uygulama bulamadım sizzce varmıdır uygulamaıs bilen var mı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.