Şimdi Ara

Tabu kartı hazırlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
11.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Böyle kendi kelimelerimizle ve yine kendi yasak kelimelerimizle tabu kartı hazırlayabilen bir program var mı yani deseni normal tabu falan gibi olucak ben kelimeyi yazacağım sonra printerdan basıcam kendi kartım olucak.
    şimdiden teşekürler varsa böyle bir program süper olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1 HiT u DowN -- 2 Aralık 2009; 20:39:11 >

• yok mu ya böyle birşey?sanki önceden biryerde görmüştüm..
  • Yakın akrabaların ziyaretinde dışarıda gezmek yerine sivri zekalı bi arkadaşın tabu alalım fikrini kabul ettik.Neyse ev sahibi olarak yanıma bir kişi alıp çıktım bi mağazada buldum 54 TL bayılmak zorunda kaldım.Böylelikle hayatımın en pis kazıklarından birini yemiş oldum.
  • güzel tabu ya ben de 60 tl civarı birşey vermiştim xl almıştım ama o kartlardan sıkıldım ve ingilizce hazırlamak istiyorum, inglizce hocamız istemişti yapabilirseniz diye ben de yapmışken güzel olsun diye program arıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LE10

Yakın akrabaların ziyaretinde dışarıda gezmek yerine sivri zekalı bi arkadaşın tabu alalım fikrini kabul ettik.Neyse ev sahibi olarak yanıma bir kişi alıp çıktım bi mağazada buldum 54 TL bayılmak zorunda kaldım.Böylelikle hayatımın en pis kazıklarından birini yemiş oldum.

Yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

Orijinalden alıntı: LE10

Yakın akrabaların ziyaretinde dışarıda gezmek yerine sivri zekalı bi arkadaşın tabu alalım fikrini kabul ettik.Neyse ev sahibi olarak yanıma bir kişi alıp çıktım bi mağazada buldum 54 TL bayılmak zorunda kaldım.Böylelikle hayatımın en pis kazıklarından birini yemiş oldum.

Yani?

yanisi hasan seni sormuş
  • selam söyle hasana
  • Programa ne gerek var, biraz çalışmayla yapılır, her şeyi hazır beklemeyin, üretken olmak gerek biraz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.