Şimdi Ara

corolla 1.33 alınır mı? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
3
Favori
154.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün 1.33 confort corollayı 38500 liraya aldım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

arkadaşlar bugün 1.33 confort corollayı 38500 liraya aldım....

merhaba, hangi bayiden aldınız acaba bu fiyata,ben de düşünüyorum da,ekstra da alabildiniz mi?hayırlı olsun bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dorillis -- 3 Nisan 2012; 10:18:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorillis

quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

arkadaşlar bugün 1.33 confort corollayı 38500 liraya aldım....

merhaba, hangi bayiden aldınız acaba bu fiyata,ben de düşünüyorum da,ekstra da alabildiniz mi?hayırlı olsun bu arada.

teşekkürler aracı ankara reisten aldım park sensörü yan kapı bandı ve paspas aldım extra olarak ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldier_of_fortune

quote:

Orijinalden alıntı: sky_lark

yok be dostum kimse gözü kapalı araç almaz günümüzde.
    Araba alacak birine satış temsilcileri sadece anlatır. Ama kafasında alacağı araba vardır.

sen-ben böyleyizde herkes bizim gibi değil...
    örneğin, passat ve jaetta da kullanılan 1.6 8 valf 102 ps'lik motor... bu aracı alanlar bu motoru bilseler almazlar, ama bilmeden alan çok...

bak o dediğiniz passatı aldım (8 valf diye maytap geçilen)şimdide bu 1.33 corollayı aldım iki mototruda biliyordum ve ikisinide bilerek aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulpa -- 11 Nisan 2012; 20:51:46 >

• Merhaba

2011 model 20.000.Km 3. parça boya corolla 1,33 34.000.TL fiyata alınabilecek bir araçmı piyasası hakkında çok fazla bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

iyi forumlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: lbycn

Merhaba

2011 model 20.000.Km 3. parça boya corolla 1,33 34.000.TL fiyata alınabilecek bir araçmı piyasası hakkında çok fazla bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

iyi forumlar,

hocam yukarıda arkadaş sıfırını 38500 e aldım diyor siz 2011 3 parça boyalı 20000 km de 34000 diyorsunuz 4500 daha koy sıfırını al.bence dediğiniz arabaya çok para istemişler
  • Aynen katılıyorum sıfırını alın yada 2-3 yaşlarında 1.6 corolla bakınız...
  • teşekkür ederim , başka araçlara bakıcam
  • Aldım,kullanıyorum,mutluyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: clio 1.2 16 v

quote:

Merhaba

iyi forumlar,

hocam yukarıda arkadaş sıfırını 38500 e aldım diyor siz 2011 3 parça boyalı 20000 km de 34000 diyorsunuz 4500 daha koy sıfırını al.bence dediğiniz arabaya çok para istemişler

Biraz konuyu canlandırmak gibi olacak ancak biz kazık yemişiz galiba =)) Babam 2 gün önce kendine almış 1.33 comfot

30bin peşin 12bin kredi çekmiş. Parası da olmadığından değil değerlendirdiği için parayı bağlamak istememiş. kredi vadesi, dosya açtırma artı kasko sigorta vs. vs. 45binliraya mal olmuş. Çok mu yüksek sizce fiyat. bana öyle geldi biran.

Hep piyasanın anasını 2. el ağlatıyor. Anasını satayım 0 fiyatı kadar fiyat biçiyorlar. halbu ki ikinci el piyasası düşük olsa millet ikinci elde alabilse 0 a talep azalıp onlarında fiyatları düşer. türkiye de araba fiyatları mı yüksek yoksa insanların geliri mi düşük anlayamadım... Doğrusu fakir dediğimiz adam bile araba alıyor artık o da işin farklı boyutu...

Birde araç bu sabah gelecek. Açıkcası fazla içime sinmedi koca toyota kasasını o moturun çekeceği. Ama yorumlar iç açıcı. Kullanan arkadaşlar neler söylersiniz araç için. Babama yardımcı olayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

quote:

quote:

Merhaba

iyi forumlar,

Biraz konuyu canlandırmak gibi olacak ancak biz kazık yemişiz galiba =)) Babam 2 gün önce kendine almış 1.33 comfot

30bin peşin 12bin kredi çekmiş. Parası da olmadığından değil değerlendirdiği için parayı bağlamak istememiş. kredi vadesi, dosya açtırma artı kasko sigorta vs. vs. 45binliraya mal olmuş. Çok mu yüksek sizce fiyat. bana öyle geldi biran.

Hep piyasanın anasını 2. el ağlatıyor. Anasını satayım 0 fiyatı kadar fiyat biçiyorlar. halbu ki ikinci el piyasası düşük olsa millet ikinci elde alabilse 0 a talep azalıp onlarında fiyatları düşer. türkiye de araba fiyatları mı yüksek yoksa insanların geliri mi düşük anlayamadım... Doğrusu fakir dediğimiz adam bile araba alıyor artık o da işin farklı boyutu...

Birde araç bu sabah gelecek. Açıkcası fazla içime sinmedi koca toyota kasasını o moturun çekeceği. Ama yorumlar iç açıcı. Kullanan arkadaşlar neler söylersiniz araç için. Babama yardımcı olayım.

45000 tl fiyat 1.33 için çok tabi ama işin içine kredi girerse o fiyatı bulur.ben nakit comfort extra buldum o fiyata ama dediğim gibi nakit.artı olarak satış danışmanının dediği(ben pek kaile almam danışmanları)ikinci elde 1.33 olmasından dolayı satışta zorlana bilirsin dedi 1.6 ya göre.ikinci el için dediğiniz doğru sıfır fiyatına ikinci el e istiyorlar tabi serbest piyasa .kasayı kaldırır mı bilmiyorum ama 4 kişi binip birde klima açılırsa vay yakıtın haline.ama beğenip almışsınız güle güle kullanmak nasip eder inşallah.hayırlısı olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

quote:

quote:

Merhaba

iyi forumlar,

45000 tl fiyat 1.33 için çok tabi ama işin içine kredi girerse o fiyatı bulur.ben nakit comfort extra buldum o fiyata ama dediğim gibi nakit.artı olarak satış danışmanının dediği(ben pek kaile almam danışmanları)ikinci elde 1.33 olmasından dolayı satışta zorlana bilirsin dedi 1.6 ya göre.ikinci el için dediğiniz doğru sıfır fiyatına ikinci el e istiyorlar tabi serbest piyasa .kasayı kaldırır mı bilmiyorum ama 4 kişi binip birde klima açılırsa vay yakıtın haline.ama beğenip almışsınız güle güle kullanmak nasip eder inşallah.hayırlısı olsun.

Valla ne yalan söyleleyim gayet performanslı bir motor çıktı. zaten normal çıkış fiyatı 38.500 TL olarak görnüyor. Ek opsiyonlar ekletmiş krom vs. vs. Ben beğendim valla. Ama fiyatı hala yüksek geliyor bana. Neyse hayırlısı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Beklediğimden daha iyi araç. Bana önerir misin deseler 45 000 TL ye daha iyi bişeylerde alınabilir bence araştırmak lazım...

• Geçen hafta iki corolla tatile gittik.1650 km yol yaptık.Bizimki 1.6 mmt (2008) arkadaşınki 1.3 manuel(2012).Arkadaşımın uykusu geldiği için direksiyona ben geçtim.Arabalar tahmin edeceğiniz üzere hem bagaj hem yolcu açısından dolu.Geçmesem daha iyiydi desem yeridir.1.6 dan sonra 1.3 attan inip eşeğe binmek gibi geldi.Yokuş yukarı klima açık veya kapalı mümkünse beni böyle zorlu şartlara sokma gibisinden tavır takınıyor.Birara yol çalışması olan yerde yokuş yukarı önümdeki tırı sollayayım dedim ben geçemeden karşıdan araçlar geldi.Abimdeki 1.3 astra dizel turbodan dolayı böyle sıkıntı yaşatmıyor.Arkadaşımda performansından memnun değil.Bu araç yüklenmeden az kişiyle fazla zorlamadan gitmek isteyenler için yapılmış.Ayrıca bizimkiyle onun yakıt ortalamasıda aynı 6.1.Eğer 1.6 ya güç yetiyorsa 1.3 almanın hiçbir cazibesi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyazmartı -- 13 Eylül 2012; 18:49:20 >
  • ARKADAŞLAR 1.33 COROLLA NASILDIR.BİRAZ BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ.

corolla 1.33 alınır mı?
  • Bir üstteki arkadaşın yazdıkları bire bir doğrudur..2 yıldır kullanıyorum aracı...bayinin gazına gelip aldık..1.6 alsaydım keşke dedim..Çünkü az yakar sandık ama 1.6 ile aynı yakıyor..bi avantajı yok..Araçtan memnunum..ama sollamalarda güven vermiyor..Bağırta bağırta devirli kullanmak ve ön hazırlık yapmak gerekiyor karşı şeride çıkarken..Ama çift yol,araç 4 kişi+bagaj full 140-160 gider arada yokuşlarda kaptırmamışsan 90 lara düşersin 4.-3. vitese...1.6 alın derim..
  • Sollamalar konusunda haklı arkadaş ama az yakıt konusunda yanlışlık var herhalde...çünkü aynı yıl 1.6 aurise göre oldukça farklı birşekilde az yakıyor 1.33 .. arkadaş 8.5 ben 6.5 lt .
  • Bizde de yol bilgisayari dogru ise kendimi kassam da siksam da 9 un altini gostermiyor..9.4 kis ayinda ,9.1 yaz ayi..baska 1.3 lere de baktim hep ayni..6 lar falan hayal..ha uzun yol varsa isin icin de 5.7-6 mumkun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancanax -- 27 Ocak 2013; 12:59:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki bulunduğum şehirde fazla trafik olmadığındandır bilmiyorum ama bende kışın 6,5 -6,6 yazın 6,4 civarı
  • Arkadaşlar...hanım az önce facia bir hareket yaptı ışıkta kalkarken nasıl yaptıysa gaz verdi verdi debriyaj kavramakla kavramamak arası...gaza bir yüklendi neredeyse tam gaz ve uzun süreli...yangın çıktı sanki balata kokusundan bayılıyordum..araba kalkmadı haliyle yürüyene kadar bagırdı ama içim acıdı...korktuğum ve anlamadığım olay ise çok sağlam haldırt haldırt diye bir ses geldi önden en az 2 kere vurdu resmen bir şeyler...taak taak diye de anlatılabilir ama daha önce hiç balata yakıldığında anırtıldığında duymadığım bir ses..araba 13 binde..o ses neydi???Baskı balata sıyrılması anlık olabilecek bir durum mu veya nasıl anlaşılır,kavramamaya başlayana kadar beklemeli mi?Yani ben baktım sonra..gaz vermeden debriyaj aynı yerde kavrayıp araba ilerliyor sorun yok..kalkışta falan da sorun yok şu an..ama 2. viteste biraz hantallaşma olabilir mi?saçma bir durum gibi ama..

Bayandan satılık falan yazarlar ya ilana...aman ha...

Düzeltme : Ben baskı balata corolla 2010 değşim ücretlerini soracaktım asıl...serviste orjinal...nedir fiyatlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancanax -- 31 Ocak 2013; 18:00:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Arkadaşlar...hanım az önce facia bir hareket yaptı ışıkta kalkarken nasıl yaptıysa gaz verdi verdi debriyaj kavramakla kavramamak arası...gaza bir yüklendi neredeyse tam gaz ve uzun süreli...yangın çıktı sanki balata kokusundan bayılıyordum..araba kalkmadı haliyle yürüyene kadar bagırdı ama içim acıdı...korktuğum ve anlamadığım olay ise çok sağlam haldırt haldırt diye bir ses geldi önden en az 2 kere vurdu resmen bir şeyler...taak taak diye de anlatılabilir ama daha önce hiç balata yakıldığında anırtıldığında duymadığım bir ses..araba 13 binde..o ses neydi???Baskı balata sıyrılması anlık olabilecek bir durum mu veya nasıl anlaşılır,kavramamaya başlayana kadar beklemeli mi?Yani ben baktım sonra..gaz vermeden debriyaj aynı yerde kavrayıp araba ilerliyor sorun yok..kalkışta falan da sorun yok şu an..ama 2. viteste biraz hantallaşma olabilir mi?saçma bir durum gibi ama..

Bayandan satılık falan yazarlar ya ilana...aman ha...

Düzeltme : Ben baskı balata corolla 2010 değşim ücretlerini soracaktım asıl...serviste orjinal...nedir fiyatlar?

Üstadım 2012 beyaz 1.33 var bizde de. Geçenler de baya bir dik yokuşta aynısını yaptım sizin hanımın yaptığının. Debriyajda ve frendeyken tam frenden ayağı çekip, gazla debriyajı orantısız olup kontrolü yapılmadığında aynen dediğiniz gibi o ses çıkıyor. O ses bana hızlı giderken ani duruşlarda Abs nin sesini andırdı nedenini bilmiyorum. Şuanda sorun yok. Ama bende çok korktum. Öğrendiğinizde paylaşırsanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRaKaN -- 2 Şubat 2013; 22:00:28 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.