Şimdi Ara

usb den aux e giriş kablosu arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
41.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aracımda aux giriş mevcut yani bildiğimiz jak giriş i. acaba elimdeki usb bellek i usb den aux e gibi bir kabloyla benim aux giriş e bağlayabilir miyim ?? geçen sahibinden.com da gördüm bi bmw nin içinde bugün de bir dükkan a sordum adam 125 tl dedi ufacık kablo için yav.
    teknosa media markt ta filan varmıdır acep böyle birşey ??

• yok mpeg4 değil , mp3 çalar benimkisi
    http://www.vatanbilgisayar.com/products_images/500x500/SONY/v2-NWZB143R.CEW.jpg

valla aux girişinde bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.
    çünkü aux için aracın tüm kabloları değişti.
    yani beyinden gelip , göstergelere,teyibe,klimaya vs.. giden tüm omurilik kablosu değişti.
    aux girişi yeni aldığım kabloda vardı ve torpido gözündeki yerine monte edildi.

yani tesisata ekleme yapılmadı , tesisat komple değişti.
    o yüzden topraklama ya da şase hatası olacağını da sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

yok mpeg4 değil , mp3 çalar benimkisi
    http://www.vatanbilgisayar.com/products_images/500x500/SONY/v2-NWZB143R.CEW.jpg

valla aux girişinde bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.
    çünkü aux için aracın tüm kabloları değişti.
    yani beyinden gelip , göstergelere,teyibe,klimaya vs.. giden tüm omurilik kablosu değişti.
    aux girişi yeni aldığım kabloda vardı ve torpido gözündeki yerine monte edildi.

yani tesisata ekleme yapılmadı , tesisat komple değişti.
    o yüzden topraklama ya da şase hatası olacağını da sanmam

2 gündür netim yoktu ancak kavuştum. usb den aux kablosunu ne yazıkki bulamadım media markt ve teknosa da. neyse sizin gösterdiğiniz ürünü geçen sony center da inceledim güzel e benziyor ama equalizer ayarlarını değiştirince mp3 çalardan az ses geldiğini söyleyenler vardı bir kaç yorum okudumda. birde normal ayarları kullanın equalizer da belki daha fazla ses gelir. ama aux taki ses biraz daha az geliyor radyo ya göre bunda hem fikiriz

bu arada aracınız neydi marka model ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasher -- 3 Aralık 2009; 12:55:34 >
  • aux kablosu 3.5mm - 3.5mm
    teyibinizde aux girişi varsa Mp3-Mp4 playerlarınızı Iphone veya Laptob 'unuzu oto teyibinizin aux girişine bağlayarak sesi haporlerden duyma imkanı sağlayabilirsiniz.
    ihtiyacı olan arkadaşlar buradan alabilir. Kargo Dahil 10TL. ye aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.