Şimdi Ara

Motor çok bağırıyor araba istediğim gibi gitmiyor :-(((((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
86.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Bende 2006 model fiat marea Liberty araba var.Yeni aldım .80000 km de bakımları Serviste yapılmış.Servisteki arkadaşlar hiç bi sorun yok biz bakımını yaptık dediler.Ancak araba ilk başta lpg(Brc marka) çok yaktı onu kısmen hallettik gibi yakıt filtresi flan değişti.Asıl sorunum şu ;
    Arife günü uzun yola çıktım araba, hız göstergesi 90 km, devir 3000 geçince sanki çıldıracakmış gibi oluyo motor çok bağırıyo,sanki güçlü bi rüzgar var gitmesini engelliyomuş gibi.yaklaişık 100 km yol yapınca enjeksiyon arıza lambası yandı servisi aradım yakıttandır dediler (sadece shell ve aygaz alıyorum) Hemen benzine geçtim yakıttan dedikleri için, ama değişen bişi olmadı.Bu sorunlar benzinde de aynı lpg de de.Servise de güvenemiyorum artık.Daha önceki tecrübelerimden dolayı.
    2000 model marea sx arabam vardı bakımsızdı kazalıydı ama 20 gündür 2006 marea liberty kullanıyorum eski arabamdan aldığım keyfi alamadım.Yol tutuşunu sessizliğini flan :-(
    Bu sorunu ankarada çözebilecek tanıdığınız ustalar varmı yada sizde böyle bi sorunla karşılaştınız mı lütfen tecrübelerinizi paylaşıp bi yol gösterin bana.

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.