Şimdi Ara

*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.280
Cevap
102
Favori
1.312.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi ara sitede bi sıkıntı olmuştu, herhalde nüksetti
  • sunroof opsiyonu hiçbir versiyonda gözükmüyor artık fluence çok satıyor diye dağıldılar herhalde pazarlamacıları
  • aracın dışı koyu , içi de bej döşeme olunca harika bir kombinasyon oluşturuyor , sunroof hoş bir ilave ..
  • herkes tatile çıktı sanırım
  • Dün aracımı şehiriçi trafitkte zorlayabildiğim kadar zorladım. 4000 devirden önce vites atmadım. çok acelem vardı bgn, koşturmaca. Gururlanarak söylemiyorum tabi mecburen 120-130 yapmak zorunda kaldım. zamanla yarış vardı...

eve geldiğimde tüketimime baktım. 28,8 km yol yapmışım, 3.1lt yakıt harcamışım. yani 10.8lt/100km... basınca daha az yakıyo ilginç.

haa klima da hep açıktı. ve ışıklarda patinaj yaparcasına kalktım..

naapyım mecburiyet, dün arabamı gerçekten hor kullandım.
  • hafta sonu servise sokacaksın diye mi arabanın haşatını çıkardın msaltik varsa bir durum ortaya çıksın mı dedin?
  • yok dün tapuda falan işlerimiz vardı. Babayı kaybettik, devir mevir işleri vardı. tapu, trafik şu bu... onlar için zamanla yarışıyodum.

bakıma da 19 mayıs'ta girecem, açıkmış o gün
  • başın sağolsun allah geride kalanlara sabır versin kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkacal

başın sağolsun allah geride kalanlara sabır versin kardeş

sağolasın
  • @msaltik
    hocam başın sağolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyalcin

@msaltik
    hocam başın sağolsun.

tşk ederim
  • Allah rahmet etsin Murat, başınız sağolsun.
  • sağolun arkadaşlar
  • msaltik , başın sağolsun ...
  • teşekkür ederim
  • başın sağolsun Murat..
  • Ben 100 kg olduğumdan dolayı geçen hafta sonu yolda gelirken koltuk yaylarını gıcırdattığımı düşünmeye başlamıştım ki tümseklerden geçerken filan hafif hafif gıcırdama sesi geliyordu bunun emniyet kemerinin şaseye bağlandığı noktadan olabileceğini farkettim ve kemer bloğuyla oynayınca benzer bir gıcırdama sesi duydum sanırım msaltik ın daha önceleri bahsettiği konuda böyle bir şey olabilir koltuk yaylarında olsa sürekli gelirdi oysaki bazen geliyor ve kemerin çelik parçasıyla beraber biraz elimle esnetince ses kesiliyor detaylı incelemedim ama sanırım buda karşınıza problem olarak geliyor olabilir bilginize
  • sizler de sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkacal

Ben 100 kg olduğumdan dolayı geçen hafta sonu yolda gelirken koltuk yaylarını gıcırdattığımı düşünmeye başlamıştım ki tümseklerden geçerken filan hafif hafif gıcırdama sesi geliyordu bunun emniyet kemerinin şaseye bağlandığı noktadan olabileceğini farkettim ve kemer bloğuyla oynayınca benzer bir gıcırdama sesi duydum sanırım msaltik ın daha önceleri bahsettiği konuda böyle bir şey olabilir koltuk yaylarında olsa sürekli gelirdi oysaki bazen geliyor ve kemerin çelik parçasıyla beraber biraz elimle esnetince ses kesiliyor detaylı incelemedim ama sanırım buda karşınıza problem olarak geliyor olabilir bilginize

bende 105 kiloyum, onun için 105bg aldım zaten

ve evet, tespit doğru, kemerin bağlantı yerini ileri doğru hafif itince ses kesiliyor. Çarşamba günü 20000 bakıma girecem, bakıymı ne diyecekler

• Bir iki fotografta ben ekliyeyim..

Bostanci sahilde cekildi fotograflar..

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.